Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

LNT jaunumi

”Kāpēc Dānija nevarēja nobalsot par ”Triana Park”?” Violeta un viņas dāņu draugi apšauba ”Eirovīzijas” balsojuma godīgumu

''Kāpēc Dānija nevarēja nobalsot par ''Triana Park''?" Violeta un viņas dāņu draugi apšauba ''Eirovīzijas'' balsojuma godīgumu 14

Ceturtdienas, 11. maija, vēlā vakarā ”Eirovīzijas” otrā pusfināla laikā Skaties.lv saņēma izmisuma pilnu zvanu no Dānijas. Zvanītāja bija ”Lauku sētas” zvaigzne Violeta Stepanova, kura vēlējās uz karstām pēdām paust savu sašutumu par ”Eirovīzijas” balsošanas kārtību, kas, pēc viņas domām, arī iegāzusi Latvijas pārstāvjus ”Triana Park”.

Magones Burkas bijušais pielūdzējs cierē uz  jauno ”Lauku sētu”

Magones Burkas bijušais pielūdzējs cierē uz jauno ''Lauku sētu'' 11

Skaties.lv šobrīd aktīvi norisinās pieteikšanās šova ”Lauku sēta” jaunajai sezonai, kurā cīnīsies puiši pret meitenēm. Potenciālo jauno šovmeņu lokā ir arī Jānis Paass, kura vārdu pašmāju šovu fani atcerēsies no šova ”Saimnieks meklē sievu” laikiem. Tā ietvaros Jānis savulaik centās iekarot dzejnieces Magones Burkas sirdi.

Dzemdēts otrs dēls, sakārtota ģimene un izskats – fantastisks! ”Lauku sētas” Sanita atgriežas stiprāka kā jebkad

Dzemdēts otrs dēls, sakārtota ģimene un izskats - fantastisks! ''Lauku sētas'' Sanita atgriežas stiprāka kā jebkad 37

Šova ”Lauku sēta” skatītāju simpātija Sanita Rozenberga uz kādu laiku bija pakāpusies maliņā no publicitātes, taču Sanitas klusēšanai ir tikai un vienīgi pozitīvs iemesls. Pēdējo mēnešu laikā ”Lauku sētas” zvaigznes dzīve ir gājusi tikai uz augšu – viņa laidusi pasaulē otro dēlu, beidzot bauda sen pelnīto laimi ģimenē un īsi pēc dzemdībām atkal izskatās fantastiski.

Fani piedāvā apmaksāt Violetas ”ātro kredītu” parādu tūkstošus

Fani piedāvā apmaksāt Violetas ''ātro kredītu'' parādu tūkstošus 32

Latvijas šovu veterāne Violeta Stepanova nesen nāca klajā ar skumju stāstu – meitene Skaties.lv atklāja, ka nonākusi “ātro kredītu” gūstā un, tā kā Dānijā palikusi bez darba, vairs nespēj samaksāt regulāros maksājumus, līdz ar ko summa strauji aug. Pēc šā stāsta fani vērsušies pie daiļavas ar piedāvājumiem palīdzēt.

Dzīve kā kaislību pārsātināts seriāls: ”Lieliskā gadsimta” Sultānes Mātes stāsts

Dzīve kā kaislību pārsātināts seriāls: ''Lieliskā gadsimta'' Sultānes Mātes stāsts 5

Viens no ”Lieliskā gadsimta” izteiksmīgākajiem personāžiem noteikti ir Sultāne māte. Kurš pateiks, ka valdonīgajai un nesatricināmajai turku skaistulei, aktrisei Nebahatai Čehrei jau pāri 70? Aktrises dzīvesstāsts pats ir seriāla cienīgs – tajā ir grūta bērnība, kaislīga laulība ar varmāku, aborts un skaistuma karalienes tituli – kā labākajos turku seriālos!

Skandalozā Violeta atkal mirdzēs ekrānā! ”Lauku sētu” šogad filmēs Dānijā

Skandalozā Violeta atkal mirdzēs ekrānā! ''Lauku sētu'' šogad filmēs Dānijā 2

Skaties.lv jau ziņoja, ka ar ceturto sezonu ekrānos atgriezīsies lieliskais šovs ”Lauku sēta”. Mainīti arī spēles noteikumi un, lai būtu pavisam interesanti, filmēšanas valsts. Uzmanību potenciālajiem ”Lauku sētas” dalībniekiem: šogad filmēšana notiks Dānijā! Gatavību uzņemt brigādi no Latvijas paudusi dāņu kompānija, kurā šobrīd strādā Violeta Stepanova.

Darbs Vācijā un Dānijā, kāzas, bērni un sava saimniecība. Ko šobrīd dara ”Lauku sētas” lieliskā kompānija?

Darbs Vācijā un Dānijā, kāzas, bērni un sava saimniecība. Ko šobrīd dara ''Lauku sētas'' lieliskā kompānija? 6

Kopš ”Lauku sētas” lielā fināla pārraides pagājuši jau vairāk nekā divi mēneši, un dažu šova varoņu dzīve sāk pamazām atgriezties ierastajās sliedēs, kamēr citu ikdienu dalība spēlē izmainījusi par 180 grādiem. Skaties.lv sazinājās ar visu lielisko kompāniju, kura aizgājušajā vasarā strādāja Jēkabpils puses ”Ūsiņos”, lai noskaidrotu, kā viņiem klājas tagad.

FOTO izlase: visu laiku nerātnākie kadri ar ”Lauku sētas” Violetu

FOTO izlase: visu laiku nerātnākie kadri ar ''Lauku sētas'' Violetu 16

Pašmāju šovu veterānei Violetai Stepanovai daba dāvājusi varen efektīgas formas, kuras viņa laipni izrāda faniem viegli pikantos attēlos. Apliecinot mīlestību saviem atbalstītājiem, smukulīte piedāvā vēl nekur iepriekš neredzētu fotogrāfiju izlasi, ko pati sauc par saviem visu laiku pikantākajiem kadriem.

”Lauku sētas” Sanitu dzemdību priekšvakarā rupji piesmējis un pametis līgavainis

''Lauku sētas'' Sanitu dzemdību priekšvakarā rupji piesmējis un pametis līgavainis 141

Šova ”Lauku sēta” skatītāju simpātijai Sanitai Rozenbergai kuru katru brīdi jālaiž pasaulē bērniņš, taču diemžēl dzemdību priekšvakarā gaidāmā mazulīša tēvs viņu rupji pametis, izvēloties atgriezties pie bijušās. Sanita nevēlas skumjās klusēt – viņa uztic savu stāstu Skaties.lv lasītājiem, lai arī citiem būtu skaidrs, kādi meli un nodevība reizēm var slēpties aiz vārda ”vīrietis”.