Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

LNT jaunumi

FOTO izlase: visu laiku nerātnākie kadri ar ”Lauku sētas” Violetu

FOTO izlase: visu laiku nerātnākie kadri ar ''Lauku sētas'' Violetu 13

Pašmāju šovu veterānei Violetai Stepanovai daba dāvājusi varen efektīgas formas, kuras viņa laipni izrāda faniem viegli pikantos attēlos. Apliecinot mīlestību saviem atbalstītājiem, smukulīte piedāvā vēl nekur iepriekš neredzētu fotogrāfiju izlasi, ko pati sauc par saviem visu laiku pikantākajiem kadriem.

”Lauku sētas” Sanitu dzemdību priekšvakarā rupji piesmējis un pametis līgavainis

''Lauku sētas'' Sanitu dzemdību priekšvakarā rupji piesmējis un pametis līgavainis 141

Šova ”Lauku sēta” skatītāju simpātijai Sanitai Rozenbergai kuru katru brīdi jālaiž pasaulē bērniņš, taču diemžēl dzemdību priekšvakarā gaidāmā mazulīša tēvs viņu rupji pametis, izvēloties atgriezties pie bijušās. Sanita nevēlas skumjās klusēt – viņa uztic savu stāstu Skaties.lv lasītājiem, lai arī citiem būtu skaidrs, kādi meli un nodevība reizēm var slēpties aiz vārda ”vīrietis”.

Šova tētim “atņem” 100 eiro, Violetas negaidītais paziņojums un saimnieka Šmita laime: nedēļa šovbiznesā

Šova tētim "atņem" 100 eiro, Violetas negaidītais paziņojums un saimnieka Šmita laime: nedēļa šovbiznesā 1

Šonedēļ Latvijas šovu dzīvē satraucošu un saviļņojošu notikumu nav trūcis! TV3 šovu skatītāju uzmanības lokā šonedēļ bijuši divu ”Tēta nedienu Latvijā” raidījumu varoņi, tikmēr iemīļotā iepazīšanās šova ”Saimnieks meklē sievu” skaistais pāris beidzot fanus iepriecināja ar romantiku foto, bet šovu veterāne Violeta nāca klajā ar visai negaidītu paziņojumu.

Skandalozā Violeta pārdomājusi – viņa paziņo, ka atgriezīsies Latvijā!

Skandalozā Violeta pārdomājusi - viņa paziņo, ka atgriezīsies Latvijā! 24

Lai arī realitātes šovu zvaigzne Violeta Stepanova pirms kāda laika paziņoja, ka ir izlēmusi uz mūžiem palikt Dānijā, apgūt valodu un veidot karjeru tur, pēc dažiem ārzemēs nodzīvotiem mēnešiem viņa domas mainījusi. Sarunā ar Skaties.lv Violeta paziņo, ka ilgojas pēc dzimtenes un plāno braukt mājās.

Kāpēc daiļā Hirrema pametīs ”Lielisko gadsimtu”? Aktrises privātās dzīves drāma

Kāpēc daiļā Hirrema pametīs ''Lielisko gadsimtu"? Aktrises privātās dzīves drāma 19

Nu arī lielai daļai latviešu par brīvdienu tradīciju kļuvusi seriāla ”Lieliskais gadsimts” baudīšana. Arī mūsu skatītājus nespēj atstāt vienaldzīgus kaislīgā Hirrema, kuru atveido aktrise ar turku un vācu saknēm, Merjema Uzerli. Skaties.lv noskaidroja, ka arī aktrises reālās dzīves notikumi neatpaliek no Hirremas piedzīvojumiem.

Seksīgā “Viņas melo labāk” Marta, koķetā “UgunsGrēka” Helēna vai “Overtime TV” seksīgā Viktorija – kura ir “Gada skaistule” šovbiznesā?

Seksīgā "Viņas melo labāk" Marta, koķetā "UgunsGrēka" Helēna vai "Overtime TV" seksīgā Viktorija - kura ir "Gada skaistule" šovbiznesā? 4

Neesi joprojām nobalsoji ar savu 2016. gada “Ekrāna mīluli”? Joprojām to vari izdarīt īpaši izveidotajā sadaļā, bet, kamēr rit šis interesantais konkurss, turpināsim Tev par to atgādināt un pat palīdzēt izvēlēties savu favorītu. Laiks apskatīt, kuras dāmas esam izvirzījuši nominācijā “Gada skaistule”.