Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

LNT jaunumi

Kā vasarā izskatīties mirdzošai un pievilcīgai? Gatavojies sauļošanās sezonai jau tagad!

Kā vasarā izskatīties mirdzošai un pievilcīgai? Gatavojies sauļošanās sezonai jau tagad!

Vasara nozīmē sauli, karstumu, košus tērpus un aizvien mazāk un mazāk laika, lai pagūtu parūpēties par to, lai šajā laikā mūsu izskats būtu tiešām veselīgs un pievilcīgs. Tā ir tiesa – vasarā mūsu āda saskaras ar ļoti daudziem izaicinājumiem: karsto sauli, sāļo jūras ūdeni un pilsētas piesārņojumu, tāpēc rūpes par ādu vasaras sezonā ir visnotaļ būtiskas.

Darbs Vācijā un Dānijā, kāzas, bērni un sava saimniecība. Ko šobrīd dara ”Lauku sētas” lieliskā kompānija?

Darbs Vācijā un Dānijā, kāzas, bērni un sava saimniecība. Ko šobrīd dara ''Lauku sētas'' lieliskā kompānija? 6

Kopš ”Lauku sētas” lielā fināla pārraides pagājuši jau vairāk nekā divi mēneši, un dažu šova varoņu dzīve sāk pamazām atgriezties ierastajās sliedēs, kamēr citu ikdienu dalība spēlē izmainījusi par 180 grādiem. Skaties.lv sazinājās ar visu lielisko kompāniju, kura aizgājušajā vasarā strādāja Jēkabpils puses ”Ūsiņos”, lai noskaidrotu, kā viņiem klājas tagad.

FOTO izlase: visu laiku nerātnākie kadri ar ”Lauku sētas” Violetu

FOTO izlase: visu laiku nerātnākie kadri ar ''Lauku sētas'' Violetu 16

Pašmāju šovu veterānei Violetai Stepanovai daba dāvājusi varen efektīgas formas, kuras viņa laipni izrāda faniem viegli pikantos attēlos. Apliecinot mīlestību saviem atbalstītājiem, smukulīte piedāvā vēl nekur iepriekš neredzētu fotogrāfiju izlasi, ko pati sauc par saviem visu laiku pikantākajiem kadriem.

”Lauku sētas” Sanitu dzemdību priekšvakarā rupji piesmējis un pametis līgavainis

''Lauku sētas'' Sanitu dzemdību priekšvakarā rupji piesmējis un pametis līgavainis 141

Šova ”Lauku sēta” skatītāju simpātijai Sanitai Rozenbergai kuru katru brīdi jālaiž pasaulē bērniņš, taču diemžēl dzemdību priekšvakarā gaidāmā mazulīša tēvs viņu rupji pametis, izvēloties atgriezties pie bijušās. Sanita nevēlas skumjās klusēt – viņa uztic savu stāstu Skaties.lv lasītājiem, lai arī citiem būtu skaidrs, kādi meli un nodevība reizēm var slēpties aiz vārda ”vīrietis”.

Šova tētim “atņem” 100 eiro, Violetas negaidītais paziņojums un saimnieka Šmita laime: nedēļa šovbiznesā

Šova tētim "atņem" 100 eiro, Violetas negaidītais paziņojums un saimnieka Šmita laime: nedēļa šovbiznesā 1

Šonedēļ Latvijas šovu dzīvē satraucošu un saviļņojošu notikumu nav trūcis! TV3 šovu skatītāju uzmanības lokā šonedēļ bijuši divu ”Tēta nedienu Latvijā” raidījumu varoņi, tikmēr iemīļotā iepazīšanās šova ”Saimnieks meklē sievu” skaistais pāris beidzot fanus iepriecināja ar romantiku foto, bet šovu veterāne Violeta nāca klajā ar visai negaidītu paziņojumu.

Skandalozā Violeta pārdomājusi – viņa paziņo, ka atgriezīsies Latvijā!

Skandalozā Violeta pārdomājusi - viņa paziņo, ka atgriezīsies Latvijā! 24

Lai arī realitātes šovu zvaigzne Violeta Stepanova pirms kāda laika paziņoja, ka ir izlēmusi uz mūžiem palikt Dānijā, apgūt valodu un veidot karjeru tur, pēc dažiem ārzemēs nodzīvotiem mēnešiem viņa domas mainījusi. Sarunā ar Skaties.lv Violeta paziņo, ka ilgojas pēc dzimtenes un plāno braukt mājās.

Kāpēc daiļā Hirrema pametīs ”Lielisko gadsimtu”? Aktrises privātās dzīves drāma

Kāpēc daiļā Hirrema pametīs ''Lielisko gadsimtu"? Aktrises privātās dzīves drāma 19

Nu arī lielai daļai latviešu par brīvdienu tradīciju kļuvusi seriāla ”Lieliskais gadsimts” baudīšana. Arī mūsu skatītājus nespēj atstāt vienaldzīgus kaislīgā Hirrema, kuru atveido aktrise ar turku un vācu saknēm, Merjema Uzerli. Skaties.lv noskaidroja, ka arī aktrises reālās dzīves notikumi neatpaliek no Hirremas piedzīvojumiem.

Seksīgā “Viņas melo labāk” Marta, koķetā “UgunsGrēka” Helēna vai “Overtime TV” seksīgā Viktorija – kura ir “Gada skaistule” šovbiznesā?

Seksīgā "Viņas melo labāk" Marta, koķetā "UgunsGrēka" Helēna vai "Overtime TV" seksīgā Viktorija - kura ir "Gada skaistule" šovbiznesā? 4

Neesi joprojām nobalsoji ar savu 2016. gada “Ekrāna mīluli”? Joprojām to vari izdarīt īpaši izveidotajā sadaļā, bet, kamēr rit šis interesantais konkurss, turpināsim Tev par to atgādināt un pat palīdzēt izvēlēties savu favorītu. Laiks apskatīt, kuras dāmas esam izvirzījuši nominācijā “Gada skaistule”.

Pirmo reizi Latvijas šovbiznesa vēsturē! TV skatītāji izvēlas gada ekrāna mīluli – NOBALSO!

Pirmo reizi Latvijas šovbiznesa vēsturē! TV skatītāji izvēlas gada ekrāna mīluli - NOBALSO! 9

Skatītāju iemīlētajos telekanālos LNT, TV3 un TV6 ir noslēgusies īpaši emocijām bagāta šovu un seriālu sezona, taču satraukumam nav pamata – jau tūlīt, tūlīt uz pilnu klapi vaļā ies jaunās ekrāna kaislības. Bet vēl pirms jaunā sezona atplaukst visā krāšņumā – pirmo reizi izsludinām balsojumu par izklaides gada balvu. Uzmanību – “spridzīgākais” apbalvojums Latvijas šovbiznesa vēsturē ”Ekrāna mīlulis” ir klāt!

Grūtnieces cīņa par mīļoto, Pavlova plosīšanās un aktrises no Latvijas laukiem: nedēļa šovbiznesā

Grūtnieces cīņa par mīļoto, Pavlova plosīšanās un aktrises no Latvijas laukiem: nedēļa šovbiznesā 1

Noslēgusies vēl viena skaista nedēļa Latvijas šovbiznesā. Tā pagājusi galvenokārt mūziķa Neida zīmē – jau nākamnedēļ notiks meiteņu atlase mūziķa video klipam. Taču ne tikai Neids satraucis nācijas prātus šonedēļ. Skaties.lv piedāvā pēdējo dienu karstāko šovbiznesa notikumu apkopojumu, lai tu allaž būtu lietas kursā par to, ko draugi un kolēģi runā pie kafijas tases.

”Man vecāki bērnībā ar siksnu un nātrēm pa dupsi sita.” Seksīgā Violeta atbalsta nepaklausīgu bērnu iepēršanu

''Man vecāki bērnībā ar siksnu un nātrēm pa dupsi sita.'' Seksīgā Violeta atbalsta nepaklausīgu bērnu iepēršanu 19

Uzzinot, ka viņas draudzene Sanita iesūdzēta tiesā par emocionālu vardarbību pret bērnu, jo atļāvusies mazuļa klātbūtnē pateikt kādu biezāku vārdu, Violeta nāk klajā ar sašutuma pilnu paziņojumu. Viņa uzsver, ka pārspīlētā auklēšanās ar atvasēm mūsdienās aizgājusi par tālu un pēriens reizēm ir ļoti noderīgs audzināšanas instruments.