Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

LNT jaunumi

Beidzot izskaidrots, kādēļ latvieši tik ļoti raujas uz TV

Beidzot izskaidrots, kādēļ latvieši tik ļoti raujas uz TV 5

Ja tevis nav televīzijā, tevis nav vispār – šī tēze joprojām aktuāla arī laikā, kad tradicionālajai televīzijai tiek prognozēts noriets. Kādēļ latvieši tik ļoti alkst pēc zilo ekrānu slavas, portāls Skaties.lv iztaujāja psihoterapeiti Ainu Poišu, kura TV aizkulises pārzina arī no iekšienes.

“Degpunktā” Ievas Brantes ģimenē pūkains “pieaugums”

"Degpunktā" Ievas Brantes ģimenē pūkains "pieaugums" 3

Ziemassvētkos LNT raidījuma ”Degpunktā” akcija palīdzēt dzīvnieku patversmei ”Mežavairogi” vainagojusies ar pieaugumu TV sejas Ievas Brantes ģimenē. Aizvadītajā nedēļas nogalē Ieva kļuvusi par ”māmiņu” mīlīgai suņu meitenītei.

UZMANĪBU, TV draugi! Atklājam TV3 un LNT sezonas šovu un seriālu programmu!

UZMANĪBU, TV draugi! Atklājam TV3 un LNT sezonas šovu un seriālu programmu! 8

Nupat ar grandiozu fināla cīņu noslēgusies ”Lauku sēta”, un arī citi vietējie šovi sezonas noslēguši vai aizgājuši atvaļinājumos. TV draugi sāk tramīgi dīdīties savos dīvānos – vai tiešām ziemas aukstumā nebūs nervus kutinošu pašmāju šovu un seriālu, ko baudīt tumšajos vakaros? Satraukumam nav pamata – jau tūlīt tiks dots starts jaunajai sezonai, un tajā pārsteigumu netrūks! Ekskluzīvi – Skaties.lv atklāj, ko šosezon baudīsim LNT un TV3 ekrānos!

Dubulti svētki! ”Lauku sētas” uzvarētājs bildinājis mīļoto

Dubulti svētki! “Lauku sētas” uzvarētājs bildinājis mīļoto

Gadumija īpaši lieliska izvērtusies LNT šova ”Lauku sēta” dalībniekam Rūdolfam Blūmam. Jaunais vīrietis ceturtdienas, 5. janvāra, vakarā kopā ar māsīcu Mairitu kļuva par  TV spēles uzvarētājiem. Turklāt Rūdis priecīgu notikumu piedzīvojis arī privātajā dzīvē.

”Lauku sētā” īpaši sīvā fināla cīņā uzvar Mairita un Rūdolfs

''Lauku sētā'' īpaši sīvā fināla cīņā uzvar Mairita un Rūdolfs 7

Īpaši sīvā un aizraujošā cīņā noskaidroti ”Lauku sētas” trešās sezonas uzvarētāji. Tie ir māsīca un brālēns – Mairita Medne un Rūdolfs Blūms. Godpilno otro vietu ieņem māsas Jogita un Jolanta Augšpūles, savukārt trešo vietu ieguvušas māte un meita Ilzīte un Una Muižnieces.

”Lauku sētas” Jogita: Mēs ar māsu esam pelnījušas būt finālā

''Lauku sētas'' Jogita: Mēs ar māsu esam pelnījušas būt finālā

Jau šovakar kļūs zināms, kurš no trim finālistu pāriem kļūs par ”Lauku sētas” uzvarētāju. Saimniece Ieva Jase uzvaru novēl māsām Jogitai un Jolantai Augšpūlēm no Vārkavas novada, un arī Skaties.lv skatītāju balsojumā meitenes ir pārliecinošas līderes. Vai pašas māsas ir gatavas iespējamai uzvarai?

Šovakar ”Lauku sētas” fināls! Kurš uzvarēs?

Šovakar ''Lauku sētas'' fināls! Kurš uzvarēs? 12

Jau šovakar, 5. janvārī, noslēgsies LNT šovs ”Lauku sēta” un mēs uzzināsim, kuri ieņem Mārtiņa Aiņa Rogas vietu un vismaz gadu būs oficiāli dēvējami par ”Lauku sētas” uzvarētājiem. Prognozē – kuri uzvarēs?