Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

LNT jaunumi

Seksīgā “Viņas melo labāk” Marta, koķetā “UgunsGrēka” Helēna vai “Overtime TV” seksīgā Viktorija – kura ir “Gada skaistule” šovbiznesā?

Seksīgā "Viņas melo labāk" Marta, koķetā "UgunsGrēka" Helēna vai "Overtime TV" seksīgā Viktorija - kura ir "Gada skaistule" šovbiznesā? 4

Neesi joprojām nobalsoji ar savu 2016. gada “Ekrāna mīluli”? Joprojām to vari izdarīt īpaši izveidotajā sadaļā, bet, kamēr rit šis interesantais konkurss, turpināsim Tev par to atgādināt un pat palīdzēt izvēlēties savu favorītu. Laiks apskatīt, kuras dāmas esam izvirzījuši nominācijā “Gada skaistule”.

Pirmo reizi Latvijas šovbiznesa vēsturē! TV skatītāji izvēlas gada ekrāna mīluli – NOBALSO!

Pirmo reizi Latvijas šovbiznesa vēsturē! TV skatītāji izvēlas gada ekrāna mīluli - NOBALSO! 9

Skatītāju iemīlētajos telekanālos LNT, TV3 un TV6 ir noslēgusies īpaši emocijām bagāta šovu un seriālu sezona, taču satraukumam nav pamata – jau tūlīt, tūlīt uz pilnu klapi vaļā ies jaunās ekrāna kaislības. Bet vēl pirms jaunā sezona atplaukst visā krāšņumā – pirmo reizi izsludinām balsojumu par izklaides gada balvu. Uzmanību – “spridzīgākais” apbalvojums Latvijas šovbiznesa vēsturē ”Ekrāna mīlulis” ir klāt!

Grūtnieces cīņa par mīļoto, Pavlova plosīšanās un aktrises no Latvijas laukiem: nedēļa šovbiznesā

Grūtnieces cīņa par mīļoto, Pavlova plosīšanās un aktrises no Latvijas laukiem: nedēļa šovbiznesā 1

Noslēgusies vēl viena skaista nedēļa Latvijas šovbiznesā. Tā pagājusi galvenokārt mūziķa Neida zīmē – jau nākamnedēļ notiks meiteņu atlase mūziķa video klipam. Taču ne tikai Neids satraucis nācijas prātus šonedēļ. Skaties.lv piedāvā pēdējo dienu karstāko šovbiznesa notikumu apkopojumu, lai tu allaž būtu lietas kursā par to, ko draugi un kolēģi runā pie kafijas tases.

”Man vecāki bērnībā ar siksnu un nātrēm pa dupsi sita.” Seksīgā Violeta atbalsta nepaklausīgu bērnu iepēršanu

''Man vecāki bērnībā ar siksnu un nātrēm pa dupsi sita.'' Seksīgā Violeta atbalsta nepaklausīgu bērnu iepēršanu 19

Uzzinot, ka viņas draudzene Sanita iesūdzēta tiesā par emocionālu vardarbību pret bērnu, jo atļāvusies mazuļa klātbūtnē pateikt kādu biezāku vārdu, Violeta nāk klajā ar sašutuma pilnu paziņojumu. Viņa uzsver, ka pārspīlētā auklēšanās ar atvasēm mūsdienās aizgājusi par tālu un pēriens reizēm ir ļoti noderīgs audzināšanas instruments.

Dāmu cīniņš par vīrieti Aizkrauklē: iesaistās arī ”Lauku sētas” Violeta

Dāmu cīniņš par vīrieti Aizkrauklē: iesaistās arī ''Lauku sētas'' Violeta 41

Uzzinājusi, ka viņas labākās draudzenes Sanitas Rozenbergas ecēšanās ar līgavaiņa bijušo draudzeni jau aizgājusi līdz tiesai, palīgā steidz mesties Violeta Stepanova. Dānijā dzīvojošā skaistule vēlas atklāt, ka bijusi klāt brīdī, kad aizsākās abu sieviešu kašķis, kas nu jau aizgājis līdz tiesai, un publicēt savu stāsta versiju.

Svētku drifta nebūs! Latvijas slavenākā Sanita svin dzimšanas dienu; uzzini ballītes detaļas

Svētku drifta nebūs! Latvijas slavenākā Sanita svin dzimšanas dienu; uzzini ballītes detaļas 36

Šodien, 25. janvārī, dzimšanas dienu svin Latvijā šobrīd visslavenākā Sanita – māmiņa, ”Lauku sētas” zvaigzne un driftere Sanita Rozenberga no Aizkraukles. Tautas mīlestību jaunā sieviete, kura šobrīd ir otrā bērniņa gaidībās, izpelnījusies ar savu drosmi, grūtniecības laikā nebaidoties dzīvot uz pilnu klapi, pozitīvo personību un atraktīvo raksturu.

Astotajā grūtniecības mēnesī – policija un tiesu darbi! ”Lauku sētas” Sanitas atklāts stāsts par cīņu Aizkrauklē

Astotajā grūtniecības mēnesī - policija un tiesu darbi! ''Lauku sētas'' Sanitas atklāts stāsts par cīņu Aizkrauklē

Šovā ”Lauku sēta” iepazītajai Sanitai Rozenbergai drīz jālaiž pasaulē otrā atvasīte, bet daļu skaistā gaidību laiku jaunā sieviete spiesta pavadīt, staigājot pa policiju un tiesas zālēm. Pret topošo mammu dažādi vērsties mēģina viņas līgavaiņa bijusī draudzene. Nu beidzot Sanitas mērs ir pilns – sieviete devusies uz policiju.