Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Līgo 2017

Ekskluzīvi FOTO: daiļās Violetas Līgo nakts Dānijā

Ekskluzīvi FOTO: daiļās Violetas Līgo nakts Dānijā 12

Smukajai šovu veterānei Violetai Stepanovai Līgo brīvdienās bija jāstrādā, tāpēc viņa no lielas svinēšanas atturējās. Kā Skaties.lv atklāja blondīne, piektdien pēc darba viņa aizgājusi uz vietu pilsētā, kur pulcējas ļaudis un kurina ugunskurus, un ļāvusies svinībām, kas gan bijušas mazliet citādākas nekā ballīšu meičai ierasts.

“The Jāņi” – arvien populārāka kļūst tradīcija svinēt saulgriežus viensētās, kur kopā sanāk radi, draugi, kaimiņi un pat svešinieki

"The Jāņi" - arvien populārāka kļūst tradīcija svinēt saulgriežus viensētās, kur kopā sanāk radi, draugi, kaimiņi un pat svešinieki 4

Vakar Latvija svinēja, iespējams, gada skanīgākos svētkus – Līgo. Un aizvien populārākas kļūst Jāņu svinības, kas nedaudz līdzinās festivālam – ar telšu pilsētiņām un cilvēkiem, kas sabraukuši no malu malām- pie tiem, kuri māk svinēt ar seniem rituāliem. Vienā no šādiem Jāņu pasākumiem, kuram nosaukumam gan ir starptautisks piesitiens – “The Jāņi”, kas norisinājās Kocēnu novadā.

Policija Līgo vakarā un Jāņos aizturējusi vairākus dzērājšoferus. LNT speciālreportāža!

Policija Līgo vakarā un Jāņos aizturējusi vairākus dzērājšoferus. LNT speciālreportāža! 20

Jāņu dienas rīts uz Latvijas ceļiem diemžēl sācies traģisks – autoavārijās dzīvību zaudējuši divi cilvēki. Viens negadījums noticis Saldus novada Rubas pagastā, otra nelaime fiksēta Krāslavas novada Indrās. Kamēr turpinās izmeklēšana, policija neatklāj, vai šo negadījumu iemesls bija alkohola lietošanu, taču kopumā pirmajā svētku dienā vien aizturēti jau 14 bezatbildīgi autovadītāji.