Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Lidosta Rīga

Lidostā “Rīga” svinīgi sagaidīs 60 miljono pasažieri

Lidostā "Rīga" svinīgi sagaidīs 60 miljono pasažieri

Piedaloties satiksmes ministram Uldim Augulim, Satiksmes ministrijas un starptautiskās lidostas ”Rīga” vadībai, sadarbības partneriem un citiem viesiem, starptautiskajā lidostā ”Rīga” trešdien, 19. aprīlī, tiks svinīgi sagaidīts lidostas sešdesmit miljonais pasažieris kopš valsts neatkarības atjaunošanas.

Skandāls! AAE vēstniecei lidostā “Rīga” liek noģērbt tradicionālo apģērbu; AAE iesniedz notu Latvijai

Skandāls! AAE vēstniecei lidostā "Rīga" liek noģērbt tradicionālo apģērbu; AAE iesniedz notu Latvijai 6

Apvienoto Arābu Emirāti (AAE) iesnieguši Latvijai notu par nepatīkamu incidentu lidostā “Rīga”. Jaunieceltajai vēstniecei Hananai Halfanai Obaida Ali al Madhanai lidostas drošības dienesta darbinieki likuši noģērbt tradicionālo islāma apģērbu un galvassegu, ignorējot sievietes lūgumu to darīt sievietes klātbūtnē un nost no citu ļaužu acīm, ziņo nra.lv.

FOTO: pirmo reizi vēsturē Rīgā nolaidusies “Dreamliner” lidmašīna

FOTO: pirmo reizi vēsturē Rīgā nolaidusies "Dreamliner" lidmašīna

Starptautiskajā lidostā ”Rīga” piektdien, 6. janvārī, pirmo reiz vēsturē apkalpots gaisa kuģis “Boeing 787 Dreamliner”, kas veica aviokompānijas “Uzbekistan Airways” lidojumu maršrutā Taškenta – Rīga – Taškenta un turpmāk papildinās šī aviopārvadātāja līdz šim izmantoto “Boeing 767” gaisa kuģu floti lidojumos no Rīgas uz Taškentu un Ņujorku.