Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Lidmašīnas avārija

Krievijas lidmašīnas avārija: izmeklētāji nākuši klajā ar jauniem faktiem

Krievijas lidmašīnas avārija: izmeklētāji nākuši klajā ar jauniem faktiem

Pabeigti galvenie meklēšanas darbi vietā, kur Melnajā jūrā avarēja Krievijas Aizsardzības ministrijas lidmašīna. Pēc pirmajiem izmeklēšanā iegūtajiem datiem krievu amatpersonas pilnībā noraida aizdomas, ka katastrofas iemesls bijis terorakts. Izmeklētāji nākuši klajā ar jauniem faktiem – lidaparāts gandrīz pilnībā sadalījās pēc ietriekšanās ūdenī.

Atrasta avarējušās Krievijas lidmašīnas “melnā kaste”

Atrasta avarējušās Krievijas lidmašīnas "melnā kaste"

Pēc vairāku dienu meklējumiem ūdenslīdējiem Melnajā jūrā beidzot izdevies atrast Krievijas Aizsardzības ministrijas lidmašīnas ”TU154” korpusa atlūzas un ”melno kasti”. Neatkarīgi no atraduma varas iestādes pagaidām plašāk neskaidro katastrofas iemeslus.

”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.

Vidusjūrā uzieta EgyptAir lidmašīnas ”melnā kaste”

Vidusjūrā uzieta EgyptAir lidmašīnas ''melnā kaste''

Apritējušas divas nedēļas, kopš Vidusjūrā avarēja Ēģiptes aviokompānijas EgyptAir lidmašīna ar 66 pasažieriem uz klāja. Tikmēr Francijas varasiestādes oficiāli apstiprinājušas, ka vakar uztvertais signāls nāk no EgyptAir lidmašīnas “melnās kastes”.