Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Lidmašīna

FOTO un VIDEO: “airBaltic” piegādāta pirmā “Bombardier CS300”

FOTO un VIDEO: "airBaltic" piegādāta pirmā "Bombardier CS300"

Pasaulē pirmais kanādiešu avioražotāja “Bombardier” gaisa kuģis “CS300”, kas tuvākajos gados kļūs par nacionālās aviosabiedrības “airBaltic” flotes pamatu, ieradies Rīgā. Šodien par godu jaunajam lidaparātam lidostā “Rīga” notiek vērienīgs prezentācijas pasākums.

”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.

airBaltic: šobrīd notikumā iesaistītajiem piedāvājam individuālu palīdzību

airBaltic: šobrīd notikumā iesaistītajiem piedāvājam individuālu palīdzību

“Latvijas nacionālās aviokompānijas airBaltic galvenā prioritāte pēc ārkārtas nosēšanās bija palīdzības un atbalsta sniegšana pasažieriem, un šobrīd notikumā iesaistītajiem esam gatavi piedāvāt individuālu palīdzību un piemeklēt atbilstošu risinājumu. Pašlaik notikuma juridiskā klasifikācija nav tik svarīga, kā individuāla palīdzības sniegšana pasažieriem,” šādu paziņojumu izplatījuši airBaltic pārstāvji.