Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Latvijas uzņēmumi

Metalurga skandāls: investora piesaiste ir pārāk dārga

Metalurga skandāls: investora piesaiste ir pārāk dārga

Maksātnespējīgo Liepājas metalurgu potenciāli ir iespējams vēlreiz pārdot kā vienotu ražotni un atjaunot uzņēmuma darbību, – par to ir pārliecināts maksātnespējas administrators, jo vienreiz tas jau  izdevās. Tikmēr Saeimas deputāti uzskata, ka neveiksmīgā investora piesaiste izmaksājusi pārāk dārgi.

Latvieši radījuši jaunu, supermazu tālruni Evelatus Mini, ko var ielikt džinsu kabatiņā

Latvieši radījuši jaunu, supermazu tālruni Evelatus Mini, ko var ielikt džinsu kabatiņā 8

Latvijas uzņēmums Evelatus uzsācis tirgot jaunu, pašu radītu, neierasti maza izmēra tālruņa modeli Evelatus Mini. Tas patiks bērniem, jauniešiem un aktīva dzīvesveida piekritējiem – visiem, kuriem nepieciešams pavisam maza izmēra tālrunis ar vienkāršotu interfeisu vai otrs tālrunis, kuru ērti paņemt līdzi vienmēr un visur. Tāpat tālrunis piemērots tiem, kuri izmanto divus telefonus – vienu viedtālruni un vienu līdzņemamu sporta aktivitātēs vai ceļojumos.

”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.

Lietuvieši nopirkuši Latvijas tējas ražotāju Inteka

Lietuvieši nopirkuši Latvijas tējas ražotāju Inteka

Kauņā bāzētā tējas un kafijas vairumtirdzniecības kompānija Gemaga iegādājusies Latvijas tējas ražotāju Inteka, kas pārvalda populārāko tējas zīmolu Možums un aizņem trešo daļu Latvijas tirgus, pirmdien vēsta Vz.lt. Darījuma summa netiek izpausta, bet uzņēmuma finanšu dati pēdējos gados pasliktinājušies.

Latvijā ražots īpaši caurspīdīgs stikls kļūst ļoti pieprasīts visā pasaulē

Latvijā ražots īpaši caurspīdīgs stikls kļūst ļoti pieprasīts visā pasaulē 1

Latvijā ražots īpaši caurspīdīgs stikls palīdzējis Nīderlandes Valsts mākslas muzejam kļūt par tehnoloģiski modernāko pasaulē. Teju neredzamo materiālu izmanto arī izstāžu zālēs Luvrā, prestižu veikalu skatlogos un ekskluzīvā tehnikā. Antireflektīvais stikls pārsvarā tiek eksportēts, tomēr neliela daļa paliek arī Latvijā.

Krievija plāno atsākt cūku importu no ES valstīm; Latvijas sarakstā nav

Krievija plāno atsākt cūku importu no ES valstīm; Latvijas sarakstā nav

Krievija drīzumā plāno atjaunot dzīvu cūku eksportu no vairākām Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīm, tomēr uz Latviju atkāpes neattieksies vēl vismaz trīs gadus, kas skaidrojams ar Āfrikas cūku mēra uzliesmojumu un tā sekām, atzina Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) ģenerāldirektors Māris Balodis.

Krievijas rubļa kursa kritums var izraisīt Latvijas uzņēmumu bankrotu vilni

Krievijas rubļa kursa kritums var izraisīt Latvijas uzņēmumu bankrotu vilni

Šis būs vēl viens izdzīvošanas un pārbaudījumu gads tiem Latvijas uzņēmumiem, kas būtisku savu ieņēmumu daļu gūst Krievijā.  Tiek pieļauts, ka Latvijas ekonomikai kopumā rubļa vērtības kritums var radīt pat lielākus zaudējumus nekā pārtikas produktu eksporta ierobežojumi. Šis ir drūmākais scenārijs. 

Kā veicies tiem Latvijas uzņēmumiem, kas atvēruši durvis uz Ķīnas tirgu?

Kā veicies tiem Latvijas uzņēmumiem, kas atvēruši durvis uz Ķīnas tirgu? 2

Ilgi knibinātās un bieži daudzinātās durvis uz pasaulē lielāko noieta tirgu, kas atrodas otrā pasaules malā, un kura pieprasījumu nebūtu iespējams apmierināt pie labākās gribas, šonedēļ Latvijas piena pārstrādātājiem beidzot atvērās – jau pēc pāris mēnešiem uz Šanhaju dosies vispirms saldējums, tad sviests un krēmsiers.