Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Latvijas uzņēmēji

Uzņēmēji aicina valdību samazināt darba spēka nodokļus

Uzņēmēji aicina valdību samazināt darba spēka nodokļus

Savas idejas nodokļu izmaiņām ir arī Latvijas uzņēmējiem. Divas lielākās biznesa organizācijas – Tirdzniecības un rūpniecības kamera un Darba devēju konfederācija – šodien iepazīstināja ar savu nodokļu politikas stratēģiju.

Latvijas uzņēmēji kļūst arvien neapmierinātāki, brīdina LTRK prezidents

Latvijas uzņēmēji kļūst arvien neapmierinātāki, brīdina LTRK prezidents

Latvijas uzņēmēji kļūst arvien neapmierinātāki ar izveidojušos situāciju Latvijā nodokļu politikas jomā, kad politiķi neieklausās biznesa pārstāvju viedokļos, lai panāktu ekonomikas attīstību. Šādu viedokli pauduši biznesa foruma Izaicinājumi biznesa vidē paneļdiskusijas dalībnieki, norādot uz virkni uzlabojumi, kuru ieviešana prasa tūlītēju rīcību.

”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.

Latviešu uzņēmējs gatavs bēgļiem nodrošināt darbu

Latviešu uzņēmējs gatavs bēgļiem nodrošināt darbu 33

Darba devējs vienā no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem OpticGuru grupā Facebook Gribu palīdzēt bēgļiem publicējis ierakstu, kurā izsaka vēlmi iesaistīt Latvijā uzņemtos patvēruma meklētājus darbā savā uzņēmumā. “Noderētu palīdzīgas rokas un prāti!” raksta uzņēmējs.

Latvijas bagātāko sieviešu TOP 10

Latvijas bagātāko sieviešu TOP 10

Biznesa žurnāls Kapitāls jūnija numurā pirmo reizi publicē principiāli jaunu Latvijas veiksmīgāko uzņēmēju topu, kas patiesībā sastāv no veseliem pieciem atšķirīgiem sarakstiem. To kopums, izmantojot dažādus parametrus, pārliecinoši demonstrē, kuras pašlaik ir veiksmīgākās sievietes Latvijas uzņēmējdarbībā.

Latvijā augušās niedres kļūst par jumta segumu daudzviet Eiropā

Latvijā augušās niedres kļūst par jumta segumu daudzviet Eiropā

Latvijas Dabas fonds par gada dzīvotni šogad pasludinājis niedrājus, un ierasti, ka tieši ziemas mēnešos sākas niedru pļaušana. Tomēr daudzviet pļauja uz laiku ir pārtraukta, jo niedru ieguvei šis ir nelabvēlīgs laiks, un daudziem uzņēmējiem šis var izrādīties krīzes gads.