Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu
Labestības diena 2017

Labestības diena 2017

Palīdzēsim piepildīt ”Labestības dienas” bērnu sapni – kļūt veseliem! Ziedo bsf.lv, Rimi vai Supernetto ziedojumu kastītēs, Mans Rimi naudas uzkrājumu, zvani uz tālruni 90006486 (maksa par zvanu 1,42 eiro), vai Norvik Bankas internetbankā e-norvik.eu.

Uz XII Jaunatnes dziesmu un deju svētkiem pulcēsies 40 000 Igaunijas jauniešu

Uz XII Jaunatnes dziesmu un deju svētkiem pulcēsies 40 000 Igaunijas jauniešu

Mēdz sacīt, ka latvieši ir liela dziedātāju tauta. Tomēr ar bagātīgām tradicionālo dziesmu un deju tradīcijām var lepoties arī mūsu ziemeļu kaimiņi igauņi. Līdzīgi kā Latvijā Igaunijā dziesmu un deju svētki norisinās ik pēc pieciem gadiem. Savukārt šovasar Tallinas lielākajās estrādēs jau 12. reizi noritēs arī Jaunatnes dziesmu un deju svētki, kas pulcēs tieši jaunākās paaudzes korus un deju kolektīvus no visas Igaunijas.

”Labestības diena” norisināsies jau 28. maijā visā Latvijā! Piedalies!

“Labestības diena” norisināsies jau 28. maijā visā Latvijā! Piedalies!

Maija pēdējā svētdienā norisināsies LNT, Bērnu slimnīcas fonda, “Rimi” un “Supernetto” veikalu tīklu, kā arī “Norvik Bankas” organizētās labdarības akcijas “Labestības diena” kulminācija, kurā ikviens var piedalīties un palīdzēt piepildīt kāda bērna sapni. Palīdzot akcijas vēstnešiem, skatītājiem būs iespēja pavadīt lielisku vakaru, izbaudot sirsnīgu “Labestības dienas” koncertu, kas tiks tiešraidē pārraidīts 28. maijā plkst. 21.05 kanālos LNT un TVPlay!

Palīdzi Emenuelam iegūt jaunas gaitas ortozes

Palīdzi Emenuelam iegūt jaunas gaitas ortozes

Viens no bērniem, kuram vari palīdzēt labdarības dienas ietvaros, ir 10 gadus vecais Emanuels. Viņam ir nepieciešamas reciprokās gaitas ortozes (ar paaugstinātu krūšu daļas atbalstu). Šis ir nestandarta ortožu veids, kurš no valsts tiktu kompensēts tikai 1/3 daļas apmērā 2500 eiro, bet ortozes cena ir ap 7000 eiro (ar paaugstinātu krūšu daļas atbalstu).

”Turpināsim vairot labo un padarīt šo skaisto pasauli vēl labāku,” Kristaps Rasims aicina palīdzēt smagi slimiem bērniņiem

''Turpināsim vairot labo un padarīt šo skaisto pasauli vēl labāku,'' Kristaps Rasims aicina palīdzēt smagi slimiem bērniņiem

Šodien Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā Gaiļezerā atklāta jau 11. LNT labdarības akcija ‘’Labestības diena’’. Šī diena ir nozīmīga arī daudziem bērnu slimnīcas mazajiem pacientiem, jo tieši šodien piepildījies ilgi lolotais sapnis par rotaļu laukumu bērniem ar garīgās veselības un kustības traucējumiem.

Bērnu slimnīcā ”Gaiļezers” atklāta pavasara sirsnīgā akcija ”Labestības diena”

Bērnu slimnīcā “Gaiļezers” atklāta pavasara sirsnīgā akcija “Labestības diena” 1

Šodien Bērnu slimnīcā ”Gaiļezers” tika svinīgi atklāta 11. labdarības akcija ”Labestības diena” un jaunais slimnīcas teritorijā novietotais rotaļu laukums, kas ienesīs prieku daudzu mazo pacientu ar kustību traucējumiem dzīvē. Arī šogad akcijas organizatori LNT, “Bērnu slimnīcas fonds”, “Rimi” un “Norvik” Banka aicina ikvienu pievienoties ”Labestības dienai” un palīdzēt bērniem, kuriem netrūkst iedvesmojošu sapņu!