Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Kristīne Ozolniece

”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.

Informējot par potenciāli nāvējošas infekcijas perēkli, izmanto vislēnāko saziņas veidu

Informējot par potenciāli nāvējošas infekcijas perēkli, izmanto vislēnāko saziņas veidu 2

Kad runa ir par tādu potenciāli nāvējošu infekciju kā leģionāru slimība, no kuras Latvijā vidēji mirst 8% saslimušo, ir jārīkojas operatīvi. Tā akcentē Slimību profilakses un kontroles centrā (SPKC). Taču vienlaikus, lai centra speciālisti informētu pašvaldības iestādes par iespējamiem draudiem iedzīvotāju veselībai, viņi izmantojuši vislēnāko saziņas veidu – vēstules sūtīšanu pa pastu.

Šovakar pasniedz Lielo mūzikas balvu septiņās kategorijās

Šovakar pasniedz Lielo mūzikas balvu septiņās kategorijās

Šovakar pasniedz Lielās mūzikas balvas. Tas ir valsts augstākais apbalvojums mūzikā, ko piešķir kopš 1993. gada. Šoreiz žūrijai bijis īpaši grūti izdarīt savu izvēli, jo konkurence un mūziķu sniegums ir tik augsts, ka balvas būtu pelnījis teju ikviens nominants. Jau zināms, ka balvas par mūža ieguldījumu šogad saņems čelliste Ellionora Testeļeca un diriģents Edgars Račevskis.

Baznīca un Rīgas dome lauž šķēpus par īpašumu

Baznīca un Rīgas dome lauž šķēpus par īpašumu

Ministru kabinetā aktualizēts jautājums par Rīgas Svētā Pētera baznīcas juridisko statusu un piederību, jo patlaban tā ilgstoši ir ēka, kura nepieder nevienam. 1992. gadā pieņemtais Augstākās padomes lēmums noteica, ka īpaši nozīmīgiem kultūras pieminekļiem – Doma baznīcai un Sv. Pētera baznīcai – statuss jānosaka ar atsevišķiem likumiem.

Aicina pirmās palīdzības kursus šoferiem obligāti iziet ik pēc pieciem gadiem

Aicina pirmās palīdzības kursus šoferiem obligāti iziet ik pēc pieciem gadiem 3

Pēc šokējošā negadījuma Liepājā, kad sabiedriskā transporta autobuss notrieca sirmgalvi, bet šoferis un citi notikuma aculiecinieki pat nemēģināja palīdzēt, politiķi ar amatpersonām un atbildīgo dienestu pārstāvjiem sākuši diskusiju par to, kādēļ sabiedrība negrib vai nespēj sniegt pirmo palīdzību nelaimē nonākušiem cilvēkiem.

FOTO: žanra vēsturē unikāla opera – Latvijas Nacionālajā operā top “Karmena”

FOTO: žanra vēsturē unikāla opera - Latvijas Nacionālajā operā top "Karmena"

2. martā Latvijas Nacionālajā operā notiks Žorža Bizē operas “Karmena” pirmizrāde. To veido muzikālais vadītājs un diriģents Jānis Liepiņš, diriģents Normunds Vaicis, režisore, video koncepcijas autore un māksliniece Marija-Eva Sinjerola, scenogrāfs Fabjēns Tenjē, kostīmu māksliniece Yashi, gaismu mākslinieks Filips Bertomē, horeogrāfs Guntis Spridzāns un video mākslinieks Artis Dzērve.