Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Kristīne Ozolniece

Vai zināji? Ultravioletie stari – tas ir negantākais ādas ienaidnieks

Vai zināji? Ultravioletie stari - tas ir negantākais ādas ienaidnieks 1

Tuvojoties vasarai, aizvien biežāk uzturamies ārpus telpām un lutinām sevi ar saules gaismu un siltumu. Saule sniedz mums enerģiju, palīdz organismam ražot pietiekami daudz D vitamīna un stiprina imūnsistēmu, taču ir ļoti svarīgi izprast arī saules staru negatīvos efektus, pievērst uzmanību mūsu ādas veselībai un sauļoties atbildīgi.

Pareiza ādas kopšana vasarā nozīmē skaistu ādu visu gadu

Pareiza ādas kopšana vasarā nozīmē skaistu ādu visu gadu 2

Kamēr mums vasara ir brīvdienu, izklaides un dažādu citu baudu laiks, mūsu ādai šī sezona ir īstākais izaicinājums. Vai tev jau ir skaidrs, kādi pasākumi būtu jāveic un kas jāzina, lai gada karstākais un skaistākais laiks neradītu nevajadzīgus apgrūtinājumus un neērtības?

Latvijā stingrāk regulēs psihologu pakalpojumus

Latvijā stingrāk regulēs psihologu pakalpojumus

No nākamā gada Latvijā ieviesīs stingrākus nosacījumus psihologu darbībai. Šogad pieņemtais Psihologu likums paredz ieviest obligātu psihologu sertifikāciju, praksi psihologa – pārrauga uzraudzībā un vienotu valsts psihologu reģistru, kas garantētu sniegtā pakalpojuma kvalitāti. 

Baltijas valstu kopīgā jubilejas monēta atainos bizi

Baltijas valstu kopīgā jubilejas monēta atainos bizi

Noslēgusies balsošana par kopīgo Baltijas valstu 100 gadu jubilejas monētu! Vislielāko atbalstu saņēmis Lietuvas mākslinieka Justa Petruļa izstrādātais monētas dizains, kurā atspoguļota simboliska bize, kurā savijas triju Baltijas valstu liktenis.