Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Kristaps Porziņģis

Valdība 135 000 eiro Porziņģa apdrošināšanai grib ņemt no bēgļu bērnu izglītībai paredzētās naudas

Valdība 135 000 eiro Porziņģa apdrošināšanai grib ņemt no bēgļu bērnu izglītībai paredzētās naudas 72

Valdība otrdien, 20. jūnijā, bijusi dāsna pret sportistiem – Francijas atklātā tenisa čempionāta uzvarētājai Aļonai Ostapenko tika piešķirta prēmija, savukārt 135 tūkstoši eiro atvēlēti, lai samaksātu par NBA zvaigznes Kristapa Porziņģa apdrošināšanu, kas ir nepieciešama, lai Porziņģis šoruden Eiropas čempionātā varētu spēlēt Latvijas izlasē.

Kristaps Porziņģis piemēra Latvijas izlases formu

Kristaps Porziņģis piemēra Latvijas izlases formu

Kristaps Porziņģis pieņēma lēmumu šovasar palīdzēt Latvijas basketbola izlasei Eiropas čempionāta finālturnīrā. Pirms dažām dienām basketbolists un viņa brālis Mārtiņš Porziņģis savos sociālajos tīklos publicēja bildes, kurās Kristaps ir redzams Latvijas valstsvienības kreklā ar sesto numuru.

Mairis Briedis un Kristaps Porziņģis kļuvuši par labiem draugiem?

Mairis Briedis un Kristaps Porziņģis kļuvuši par labiem draugiem?

Latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis un bokseris Mairis Briedis šovasar aizvadīja kopīgus treniņus. Basketbolists sacīja, ka tas darīts, lai uzlabotu koordināciju un kopējo veiklību. Tomēr, spriežot pēc abu pazīstamo sportistu teiktā, tad Porziņģim un Briedim izveidojusies draudzība.

POZITĪVS VIDEO! Edžus no grupas ”Transleiteris” runā par Porziņģi un uzjautrina amerikāņu žurnālistus

POZITĪVS VIDEO! Edžus no grupas ''Transleiteris'' runā par Porziņģi un uzjautrina amerikāņu žurnālistus

Pateicoties hitam, kuru latviešu grupa ”Transleiteris” veltīja Ņujorkas ”Knicks” basketbolistam Kristapam Porziņģim, viņi tika pamanīti un iemantoja slavu Ziemeļamerikā. Tieši tāpēc žurnālisti Gregs Džionoti un Braiens Džouns no ”CBS” radio sazinājās ar vienu no grupas dalībniekiem Edžu un uzdeva jautājumus par Porziņģi, par viņa atpūtu Latvijā un Ņujorkas ”Knicks” domstarpībām ar basketbolistu.

Kaislības ap “Knicks” nerimstas! Komanda nepagarina līgumu ar Porziņģa treneri

Kaislības ap "Knicks" nerimstas! Komanda nepagarina līgumu ar Porziņģa treneri 3

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) klubs Ņujorkas “Knicks” nepagarinās līgumu ar galvenā trenera Džefa Hornarčeka palīgu Džošu Longstafu, kurš bija viens no latviešu basketbola zvaigznes Kristapa Porziņģa iecienītākajiem treneriem klubā un kuram vasarā bija plānota vizīte Latvijā, lai individuāli strādātu ar liepājnieku.