Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Krišjāņa Barona iela

Ekspertu kritika un iedzīvotāju dusmas! Barona ielā uzstādītas gumijas barjeras

Ekspertu kritika un iedzīvotāju dusmas! Barona ielā uzstādītas gumijas barjeras 1

Rīdziniekus pārsteigušas kārtējās izmaiņas Krišjāņa Barona ielā. Dažos posmos uz ietvēm uzstādītas gumijas barjeras, sašaurinot ietvi. Dusmas par pašvaldības aktivitātēm sociālajos tīklos pauž pilsētnieki, un kritiku velta arī profesionāli pilsētplānotāji. Rīgas dome atzīst, ka barjeras ar laiku varētu tikt novāktas, ja patiešām izrādīsies, ka tās nevis palīdz, bet traucē rīdziniekiem.

Kr. Barona iela izskatās “kā cūku rakumi”; Rīgas dome vaino šoferus

Kr. Barona iela izskatās "kā cūku rakumi"; Rīgas dome vaino šoferus 6

Balstoties uz sociālajos tīklos sacelto sašutumu vētru, TV3 ziņas trešdien, 28. decembrī, pārliecinājās, ka atjaunotās Kr. Barona ielas atsevišķi posmi šobrīd atgādina cūku rakumus. Rīgas domes Satiksmes departaments par neglīto ainavu vaino autobraucējus, kuri spēkratus atstāj tam neparedzētas vietās.

Gada pacients, gada grēksūdze, neveiksminieks un lielākais cepiens! Skaties.lv īpašās gada nominācijas

Gada pacients, gada grēksūdze, neveiksminieks un lielākais cepiens! Skaties.lv īpašās gada nominācijas 2

Šis gads izrādījies raibs gan politikā, gan ekonomikā, gan gluži sadzīvisku jautājumu risināšanā. Mūs pārsteidza, sadusmoja, smīdināja gan atsevišķi cilvēki, gan nepārdomāti lēmumi, gan neizprotama rīcība. Tāpēc nolēmām īpaši izcelt spilgtākos cilvēkus un notikumus un piešķirt tiem attiecīgi vispiemērotākos titulus.

Barona ielas arhitekte atsakās pārbūvēto ielu iziet ar neredzīgo ar spieķīti, atklāj Apeirons

Barona ielas arhitekte atsakās pārbūvēto ielu iziet ar neredzīgo ar spieķīti, atklāj Apeirons 5

“Mēs esam ne tikai gājuši un skatījušies, bet arī runājuši ar arhitekti un Rīgas domi. Droši vien tā ir izpratne par to, kā mainās domāšana, – arhitektei šķiet, ka viss ir labi, ka viņa nepakristu un viss būtu kārtībā. Tas, ko mēs nevarējām piespiest – praktiski izmēģināt šīs lietas, piemēram, ar balto spieķi iziet par Barona ielu kaut vai mazu gabalu – pamēģināt, kā šie risinājumi darbojas vasarā, ziemā, rudenī, kad ir dubļi vai kad ir sniegs,” intervijā raidījumam 900 sekundes pauda apvienības Apeirons valdes priekšsēdētājs Ivars Balodis.

Barona iela pabeigta! “Tur būs kaklu laušana!” baidās pensionāri. Būvniekiem būs jāveic uzlabojumi

Barona iela pabeigta! "Tur būs kaklu laušana!" baidās pensionāri. Būvniekiem būs jāveic uzlabojumi 6

Pēc vairāk nekā gadu ilgiem remontdarbiem Krišjāņa Barona ielā strādnieki beiguši savu rosību. Domē skaidro, ka būvnieku darbā ir vairākas nepilnības – starp bruģa akmeņiem dažviet ir pārāk lielas šķirbas, un nāksies veikt izmaiņas, lai vieglāk pārvietoties invalīdiem. Tikmēr rīdzinieki jauno ielu gan slavē, gan peļ, pensionāri ar bailēm gaida ziemu, kad slīpās ietves būs apledojušas.

FOTO: kā Barona iela izskatās dienā, kad jānoslēdzas remontdarbiem

FOTO: kā Barona iela izskatās dienā, kad jānoslēdzas remontdarbiem

Pēc nepilnām četrām stundām ir jānoslēdzas skandalozajiem Krišjāņa Barona ielas remontdarbiem. Pusnaktī beidzas līgumā noteiktais darbu termiņš. Līdz šim remontdarbi raisījuši plašas iedzīvotāju dusmas. Vai daudzās nepilnības, par ko rīdzinieki pauda sašutumu, jau ir novērstas?

FOTO: Nejēdzības un pārsteigumi Barona ielā!

FOTO: Nejēdzības un pārsteigumi Barona ielā! 2

Kamēr Krišjāņa Barona ielā aizvien rit remontdarbi, tie, kuriem ik dienas nākas iet, braukt ar auto vai mīties ar divriteni pa šo ielu, turpina ziņot ,– satiksme šajā remontdarbu zonā ir īsts pārbaudījums. Sociālo tīklu lietotāji naski dalās ar piedzīvoto “interneta tīklos”, kamēr pārējie savā starpā nebeidz apspriest “šķēršļus” un nejēdzības, ar ko sastopas Barona ielā.

Reinbaha atbrīvošana: Ušakovs sola lielāko daļu remontu pabeigt laikā

Reinbaha atbrīvošana: Ušakovs sola lielāko daļu remontu pabeigt laikā

Rīgas mērs no amata atstādinājis pilsētas Satiksmes departamenta direktoru Vitāliju Reinbahu, vainojot viņu pie iekavētajiem ielu remontdarbiem. Tas noticis tikai mēnesi pēc tam, kad tādu pašu opozīcijas prasību domes vadība noraidīja. Domes vadība skaidro, ka tagad savākti oficiāli dati, lai varētu Reinbahu atstādināt. Opozīcija tikmēr uzskata, ka tā ir bēgšana no politiskās atbildības.