Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Krievija

”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.

Krievija atteikusies ar Latviju noslēgt divpusēju līgumu militārā caurspīdīguma veicināšanā

Krievija atteikusies ar Latviju noslēgt divpusēju līgumu militārā caurspīdīguma veicināšanā

Saspīlējums Latvijas–Krievijas attiecībās. Kaimiņvalsts noraidījusi Latvijas Aizsardzības ministrijas piedāvājumu slēgt vienošanos par papildu uzticamības pasākumu īstenošanu. Latvijas amatpersonas vēlējās uzraudzīt krievu militārās mācības, taču saņēmušas atteikumu. Aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis norāda, ka šis žests nebija pārsteigums un kārtējo reizi apliecina kaimiņvalsts nedraudzīgo nostāju.

Medvedevs caur labdarības fondiem atmazgājis vairāk nekā miljardu eiro, paziņo Navaļnijs

Medvedevs caur labdarības fondiem atmazgājis vairāk nekā miljardu eiro, paziņo Navaļnijs

Krievijas opozīcijas aktīvista Alekseja Navaļnija jaunākais atmaskojums par premjeram Dmitrijam Medvedevam it kā piederošiem daudzmiljardu īpašumiem diennakts laikā internetā noskatīts jau vairāk nekā divus miljonus reižu. “Youtube” ievietotajā dokumentālajā filmā aprakstītas shēmas, kā labdarības organizāciju aizsegā Krievijas oligarhi pērk premjera labvēlību.

“Saldā dzīve PSRS” – Krievijas propagandas kampaņā par neticību Latvijai izmanto izdomātus stāstus

"Saldā dzīve PSRS" - Krievijas propagandas kampaņā par neticību Latvijai izmanto izdomātus stāstus 5

Neticība savai valstij un spējai pašiem lemt par savu nākotni. Tas ir mērķis, ko vēlas sasniegt Krievijas mediji, gatavojot kampaņas pret Baltijas valstīm. Konkrēts piemērs – īsi pirms aizvadītajiem Ziemassvētkiem pagājušajā gadā daudzi Lietuvas iedzīvotāji savās pastkastītēs saņēma skrejlapas. Tajās salīdzināti ienākumi un cenas Lietuvā un Krievijā. Un secinājums viens – Krievijā dzīvot ir krietni labāk.

Streičs: Sveikt vīriešus Padomju armijas dienā ir tumsonība un kauns!

Streičs: Sveikt vīriešus Padomju armijas dienā ir tumsonība un kauns! 146

Liekas absurdi – kopš Latvijas neatkarības atjaunošanas pagājuši jau turpat 27 gadi, bet atrodas joprojām cilvēki, kuri Padomju armijas dienu jauc ar kādiem vīriešu svētkiem. Pat cenšas sveikt stiprā dzimuma pārstāvjus un aizvaino tos, kuri mācījušies vēsturi. Starp viņiem ir arī cienījamais kinorežisors Jānis Streičs.