Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Krievija

Ventspilij nākas piekāpties Rīgai, lai glābtu dzelzceļa elektrifikāciju

Ventspilij nākas piekāpties Rīgai, lai glābtu dzelzceļa elektrifikāciju

Valdībā jaunnedēļ būtu jānonāk kādam ilgi atliktam, Latvijas tautsaimniecībai, bet īpaši “Latvijas dzelzceļam”, izšķirīgam jautājumam. Runa ir par dzelzceļa tīkla elektrifikāciju, kam nozīmīgu finansējuma daļu – 348 miljonus – gatava dot Eiropa. Par projekta sākuma posmu Latvijas austrumos nekad nav bijušas šaubas, tomēr negaidīti izlemts, ka modernizācijas maršruts neies vis līdz sākotnēji plānotajai ostas pilsētai Ventspilij, bet gan līdz Rīgai. Ventspils mēram Aivaram Lembergam šoreiz nācies piekāpties, ka viņa politiskās apvienības kontrolētā Satiksmes ministrija devusi priekšroku Rīgai.

Aizpildi hokeja testu īstiem “spečukiem”!

Aizpildi hokeja testu īstiem "spečukiem"! 9

Nav tālu hokeja pavasaris, kad daudzi no mums sekos līdzi Latvijas hokeja izlases panākumiem pasaules čempionātā, un, ja tu esi īsts hokeja fans, tad piedāvājam tev pārbaudīt zināšanas par šo spēli!

Eiropas politiķi brīdina Trampu nelolot ilūzijas par Putinu

Eiropas politiķi brīdina Trampu nelolot ilūzijas par Putinu

Vairāki Eiropas līderi vēstulē jaunievēlēto ASV prezidentu Donaldu Trampu brīdina par Krievijas prezidenta Vladimira Putina iespējamiem plāniem un negatīvajām sekām, ko nestu sankciju atcelšana. Viņi pauduši bažas par to, kādas varētu izvērsties ASV attiecības ar Krieviju, Trampam kļūstot par prezidentu.

Eksperti: Toni politikā noteiks pašvaldību vēlēšanas

Eksperti: Toni politikā noteiks pašvaldību vēlēšanas

Jaunajā gadā toni politiskajā dzīvē noteiks pašvaldību vēlēšanas, kas var ietekmēt arī valdības stabilitāti. Tā prognozē eksperti, kuru vērtējumā partiju attiecības var iespaidot arī tādi pasaules notikumi, kā Donalda Trampa nākšana pie varas ASV un vēlēšanas Eiropas lielvalstīs – Francijā un Vācijā.

Eksperti jaunajā gadā prognozē Krievijas un ASV attiecību saasināšanos

Eksperti jaunajā gadā prognozē Krievijas un ASV attiecību saasināšanos

Lai gan Krievija ar atbildes soļiem ASV vēl vilcinās, eksperti ir pārliecināti, ka Kremlis parādā nepaliks un tas ir tikai laika jautājums. Visticamāk, Vladimirs Putins nogaida līdz Obamas vietu ASV Baltajā namā ieņems Tramps. Krievu cerības, ka Tramps attiecībās ar Krieviju varētu būt pielaidīgāks, gan ir mazas. Putinam paustās simpātijas drīzāk bija tikai viņa priekšvēlēšanu retorika.

Atrasta avarējušās Krievijas lidmašīnas “melnā kaste”

Atrasta avarējušās Krievijas lidmašīnas "melnā kaste"

Pēc vairāku dienu meklējumiem ūdenslīdējiem Melnajā jūrā beidzot izdevies atrast Krievijas Aizsardzības ministrijas lidmašīnas ”TU154” korpusa atlūzas un ”melno kasti”. Neatkarīgi no atraduma varas iestādes pagaidām plašāk neskaidro katastrofas iemeslus.