Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Krāpšana

Pamest sievu kolēģes dēļ, samīlēties uz skatuves un būt par tēvu 60 gados – Latvijas skaļākie dienesta romāni

Pamest sievu kolēģes dēļ, samīlēties uz skatuves un būt par tēvu 60 gados - Latvijas skaļākie dienesta romāni 8

Dienesta romāns – daudzi to uzskata par vienu no romantiskākajiem attiecību scenārijiem – satikt mīlestību savā darba vietā, bet citi – par slazdu. Un ja nu, nedod Dievs, kādreiz šis romāniņš beidzas – tad cieš ne vien paši mīlnieki, bet viss darba kolektīvs kopumā. Vai dienesta romāns ietekmē darba kvalitāti un vai tiešām var pastāvēt mīlestība darba vietā, kas beidzas ar kopdzīvi, skaistām kāzām un daudz bērniem?

VIDEO: šovs Precētie pret brīvajiem! Randiņa laikā puisis saķer brīvo meiteni aiz dibena un totāli izgāž randiņu!

VIDEO: šovs Precētie pret brīvajiem! Randiņa laikā puisis saķer brīvo meiteni aiz dibena un totāli izgāž randiņu! 3

Televīzijas ekrānos atgriezies jautrais un pārsteigumu pilnais šovs Precētie pret brīvajiem otrā sezona. Tāpat kā pirmajā sezonā, arī šajā piedalās trīs burvīgi vīrieši, no kuriem viens ir brīvais puisis, bet pārējie abi – aizņemtie. Meļus centīsies ”atkost” brīvā meitene, kura ir devusies sava sirdsāķīša meklējumos. Bet, vai Kristai tas izdosies?

NP: Latvijas Pasts izmeklē konfidencialitātes pārkāpumu, dokumenti no nepiegādāta sūtījuma nonākuši privātpersonu rokās

NP: Latvijas Pasts izmeklē konfidencialitātes pārkāpumu, dokumenti no nepiegādāta sūtījuma nonākuši privātpersonu rokās

Precizitāte, ātrums un konfidencialitāte ir svarīgākais, ko mēs sagaidām no pastnieka. Uzticēšanās pastam ir kļuvusi aktuāla kādā biznesa strīdā, kas plašu publicitāti ieguva 2014. gada vasarā. Pastāv aizdomas, ka svarīgi un konfidenciāli dokumenti nonāk nepiederošu personu rokās, vēsta raidījums Nekā personīga.

Lauksaimniecībā zeļ un plaukst krāpniecība? Tiek izmeklēti 8 kriminālprocesi par PVN izkrāpšanu graudu tirdzniecībā

Lauksaimniecībā zeļ un plaukst krāpniecība? Tiek izmeklēti 8 kriminālprocesi par PVN izkrāpšanu graudu tirdzniecībā

Ne bez pašu zemnieku iesaistīšanās graudu nozarē kādu laiku darbojušies pievienotās vērtības nodokļa (PVN) krāpnieki, kas zaguši naudu no valsts budžeta. Kā raidījumam Nekā personīga kļuvis zināms – pēc tam, kad šovasar Finanšu ministrija graudiem ieviesa reverso PVN, krāpnieki lauksaimniecības nozari nav pametuši un šobrīd pievērsušies nodokļu izkrāpšanai, izmantojot zirņus, pupas un minerālmēslus.

Pazīmes, kas pierāda, ka tavs vīrietis ir uzticams un tevi nekrāps!

Pazīmes, kas pierāda, ka tavs vīrietis ir uzticams un tevi nekrāps!

Neviena sieviete nevēlas piedzīvot attiecību fiasko, īpaši, ja esam otru cilvēku ļoti iemīlējušas un zinām, ka viņš ir viss, ko vēlamies. Lai dzīvi padarītu košāku un attiecības veiksmīgas, ir nepieciešama uzticības persona, kas varētu būt tieši tavs mīļotais.

Sešas frāzes, kas var sagraut tavas attiecības

Sešas frāzes, kas var sagraut tavas attiecības 4

Attiecības ir sarežģīta dzīves sastāvdaļa, un dažkārt vārdi, ko pasakām otrajai pusītei, var ļoti aizskart. Lai tu mīļotajam neliktu vilties un būtu tāda sieviete, kādu viņš vēlas sev blakus redzēt, izvairies no šīm vārdu frāzēm, kas var graut jūsu attiecības.