Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs

Strīķe: Kriminālprocess jāsāk pret “oligarhu lietas” izbeidzējiem!

Strīķe: Kriminālprocess jāsāk pret "oligarhu lietas" izbeidzējiem! 6

“Mans vērtējums ir tāds, ka prasās atsevišķs kriminālprocess pret šīs lietas izbeidzējiem, pēc atsevišķas krimināllietas pret “oligarhu lietas” izbeidzējiem par nozieguma slēpšanu,” sarunā ar LNT Ziņām norāda bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieka vietniece Juta Strīķe.

Vaškeviča aizstāvībai gatavotās filmas īstie autori atklāj, – lielākā daļa faktu filmā esot viltoti

Vaškeviča aizstāvībai gatavotās filmas īstie autori atklāj, - lielākā daļa faktu filmā esot viltoti 4

Pērnā gada septembrī ar Eiropas Parlamenta deputāta Andreja Mamikina atbalstu Briselē notika filmas ”Neērtais Vaškevičs, uzbrukums valstij” izrādīšana. Kā jau liecina nosaukums, filma ir par to, kā Latvijā vajā bijušo augsta ranga VID un Finanšu ministrijas ierēdni Vladimiru Vaškeviču un viņa sievu Ināru Vilkasti. Filmas īstie autori vērsušies pie raidījuma “Nekā personīga” un atklāj, – lielākā daļa šajā filmā iekļauto “faktu” patiesībā ir izdomājums.

Jurašs: Rīgas dome ir lielākais korupcijas perēklis

Jurašs: Rīgas dome ir lielākais korupcijas perēklis 4

Šodien preses konferenci sarīkoja bijušais Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja Operatīvo izstrāžu nodaļas vadītājs Juris Jurašs. Tajā viņš pauda savu viedokli par situāciju korupcijas apkarošanā, jo šobrīd esot iestājusies krīzes situācija korupcijas apkarošanā un politiķu attieksmē pret korupciju.

Mainīs KNAB priekšnieka atlases kārtību

Mainīs KNAB priekšnieka atlases kārtību

Lai atrastu jauno Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja vadītāju, premjers Māris Kučinskis uzdevis Valsts kancelejas direktoram Mārtiņam Krieviņam sagatavot priekšlikumus izmaiņu veikšanai KNAB priekšnieka atlases kārtībā.

Vējonis: Truksnim pareizi būtu atkāpties

Vējonis: Truksnim pareizi būtu atkāpties

Jūrmalas mēram Gatim Truksnim, kuram Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs piemērojis aizdomās turamā statusu lietā par Zaļo un zemnieku savienības iespējamu nelikumīgu finansēšanu lielā apmērā, būtu pareizi atkāpties no amata. Tā uzskata Valsts prezidents.

Foto: Jūlijs Krūmiņš slimnīcas palātā

Foto: Jūlijs Krūmiņš slimnīcas palātā

Pagājušonedēļ Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) aizturēja pašmāju uzņēmēju un miljonāru Jūliju Krūmiņu, kurš pēc atbrīvošanas aktīvi pauž viedokli un tiekas ar medijiem, atrodoties slimnīcā.