Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs

Aizpildi hokeja testu īstiem “spečukiem”!

Aizpildi hokeja testu īstiem "spečukiem"! 9

Nav tālu hokeja pavasaris, kad daudzi no mums sekos līdzi Latvijas hokeja izlases panākumiem pasaules čempionātā, un, ja tu esi īsts hokeja fans, tad piedāvājam tev pārbaudīt zināšanas par šo spēli!

Vējonis: Truksnim pareizi būtu atkāpties

Vējonis: Truksnim pareizi būtu atkāpties

Jūrmalas mēram Gatim Truksnim, kuram Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs piemērojis aizdomās turamā statusu lietā par Zaļo un zemnieku savienības iespējamu nelikumīgu finansēšanu lielā apmērā, būtu pareizi atkāpties no amata. Tā uzskata Valsts prezidents.

Foto: Jūlijs Krūmiņš slimnīcas palātā

Foto: Jūlijs Krūmiņš slimnīcas palātā

Pagājušonedēļ Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) aizturēja pašmāju uzņēmēju un miljonāru Jūliju Krūmiņu, kurš pēc atbrīvošanas aktīvi pauž viedokli un tiekas ar medijiem, atrodoties slimnīcā.

Krūmiņš: KNAB meklē utis un nenodarbojas ar nopietnām lietām

Krūmiņš: KNAB meklē utis un nenodarbojas ar nopietnām lietām 1

Partiju finansēšanas skandālā iesaistītie – atbrīvoti. Nevienam no trim aizvakar aizturētajiem KNAB nav prasījis piemērot apcietinājumu. Jūrmalas mēram Gatim Truksnim, uzņēmējam Jūlijam Krūmiņam, kā arī ar Ingunas Sudrabas vadīto partiju saistītajam Jorensam Raitumam gan joprojām ir aizdomās turētā statuss un noteikti dažādi ierobežojumi.