Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Konkurss

Latvija meklē skaistākās… tualetes

Latvija meklē skaistākās... tualetes 1

Latvijas iedzīvotāji jau otro gadu tiek aicināti iesaistīties labāko dāmu un kungu istabu topa veidošanā, piesakot viņuprāt labākās sabiedriskās tualetes Latvijā.

”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.

Rudenī Jūrmalā notiks 1. Starptautiskais Baltijas jūras koru konkurss

Rudenī Jūrmalā notiks 1. Starptautiskais Baltijas jūras koru konkurss

No 23. līdz 25. septembrim Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē, norisināsies jauns notikums Latvijas koru mūzikā – Pirmais Starptautiskais Baltijas jūras koru konkurss, kas kūrortpilsētā sapulcinās simtiem dziedātāju no Somijas, Čehijas, Francijas, Zviedrijas, Slovēnijas, Igaunijas un Latvijas.

Noskaidrota Netīro deju prognožu spēles šīs nedēļas uzvarētāja

Noskaidrota Netīro deju prognožu spēles šīs nedēļas uzvarētāja 3

Kaislības TV3 šovā Netīrās dejas pavada prognožu spēle, kuras dalībniekiem iespējams prognozēt, kuras meitenes turpinās cīņu par puiša uzmanību un galveno balvu, bet kuras – dosies mājās. Noskaidrota šova devītās nedēļas prognožu spēles uzvarētāja.

KONKURSS! Kāda ir tava iecienītākā kokteiļa recepte?

KONKURSS! Kāda ir tava iecienītākā kokteiļa recepte? 18

Raidījums Bez Tabu: Dzīves smalkumi izsludina konkursu visiem pārraides skatītājiem un cienītājiem! Iespējams, tu piektdienas vakarā varēsi paspīdēt draugu priekšā un pagatavot kādu gardu un atspirdzinošu dzērienu!