Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Konkursi

Esi ”UgunsGrēka” eksperts! Piedalies viktorīnas III kārtā un laimē vērtīgas balvas!

Esi “UgunsGrēka” eksperts! Piedalies viktorīnas III kārtā un laimē vērtīgas balvas! 30

Hei, seriāla ”UgunsGrēks” īstie fani! Ir jauna nedēļa, un Skaties.lv kopā ar seriāla veidotājiem turpina lielo ”UgunsGrēka ekspertu viktorīnu”. Šonedēļ jau viktorīnas trešā – beidzamā – kārta! Atgādinām, – katras kārtas trīs uzvarētāji saņems ekskluzīvu iespēju piedalīties seriāla lielajā noslēguma pasākumā, kad ar seriāla zvaigznēm varēs noskatīties noslēdzošo seriāla sēriju!

Noskaidrots “Vivacolor” krāsu testa IV kārtas uzvarētājs!

Noskaidrots "Vivacolor" krāsu testa IV kārtas uzvarētājs! 5

Skaties.lv un “Vivacolor” ceturtā un noslēdzošā krāsu spēle ir noslēgusies, un šoreiz uzvarēja Daiga R. Apsveicam un sakām paldies visiem dalībniekiem.  Daiga no ”Vivacolor” saņem krāsainu balvu – 11,7 litriem kvalitatīvas ”Villa Akva” koka fasāžu krāsas. 

Vai esi “UgunsGrēka” eksperts? Piedalies viktorīnas II kārtā un laimē vērtīgas balvas!

Vai esi "UgunsGrēka" eksperts? Piedalies viktorīnas II kārtā un laimē vērtīgas balvas! 78

Hei, seriāla ”UgunsGrēks” īstie fani! Ir jauna nedēļa, un Skaties.lv kopā ar seriāla veidotājiem turpina lielo ”UgunsGrēka ekspertu viktorīnu”. Šonedēļ viktorīnas otrā kārta! Atgādinām – katras kārtas trīs uzvarētāji saņems ekskluzīvu iespēju piedalīties seriāla lielajā noslēguma pasākumā, kad ar seriāla zvaigznēm varēs noskatīties noslēdzošo seriāla sēriju!

Krāsains tests par krāsām – vai vari to izpildīt? III kārta!

Krāsains tests par krāsām – vai vari to izpildīt? III kārta! 6

Krāsas priecē mūsu acis, krāsas piešķir mūsu dzīvei garšu, tāpēc ”Vivacolor” un portāls Skaties.lv aicina turpināt izzināt krāsu pasauli un izpildīt nu jau trešo erudīcijas spēli par krāsām! Šajā konkursā laimēja Jurijs J., Skasties.lv sazināsies ar uzvarētāju! Apsveicam!

”Coca-Cola” uzsāk vasaras kampaņu ”Laimē katru dienu!”

“Coca-Cola” uzsāk vasaras kampaņu “Laimē katru dienu!” 2

”Coca-Cola”, apzinot jauniešu Latvijā samērā zemās iespējas ceļot un pavadīt brīvdienas ārzemēs, uzsāk vasaras kampaņu ”Laimē ceļojumu katru dienu!”, kuras laikā vairāk nekā 200 laimīgajiem uzvarētājiem ”Coca-Cola” kopā ar sadarbības partneriem uzdāvinās sapņu ceļojumus uz dažādiem Eiropas un pasaules galamērķiem un Baltijas populārāko festivālu biļetes. 

Hei! Noskaidroti “SuperBingo” viktorīnas visi desmit uzvarētāji!

Hei! Noskaidroti "SuperBingo" viktorīnas visi desmit uzvarētāji!

Labas ziņas visiem azartiskajiem ”SuperBingo” faniem, jo esam noskaidrojuši ”Superbingo” viktorīnas uzvarētājus. Lai arī pareizi uz viktorīnas jautājumiem bija atbildējuši vairāki tūkstoši tās dalībnieku, tomēr fortūna, kā solīts, šoreiz uzsmaidīja desmit no viņiem! Taču visiem paldies par dalību!

Aizpildi hokeja testu īstiem “spečukiem”!

Aizpildi hokeja testu īstiem "spečukiem"! 9

Nav tālu hokeja pavasaris, kad daudzi no mums sekos līdzi Latvijas hokeja izlases panākumiem pasaules čempionātā, un, ja tu esi īsts hokeja fans, tad piedāvājam tev pārbaudīt zināšanas par šo spēli!

Tev ir foršs tētis!? Padalies, palielies, palepojies ar viņu!

Tev ir foršs tētis!? Padalies, palielies, palepojies ar viņu! 2

Šova ”Tēta nedienas” jaunā sezona ir klāt, un atkal varēsim sekot līdzi, cik veiksmīgi un asprātīgi tēti vieni paši spēs tikt galā ar mājas soli un bērniem. Taču visu parādīt nevar, tāpēc portāls Skaties.lv aicina tevi padalīties ar savu foršo tēti!

Uzmini, kur slēpjas Dons, un laimē ielūgumus uz viņa koncertu!

Uzmini, kur slēpjas Dons, un laimē ielūgumus uz viņa koncertu!

Jau pavisam drīz, 14. un 15. februārī, arēnā ”Rīga” Dons visus priecēs ar koncertprogrammu ”Tepat”. Arī radio ”StarFM” un portāls Skaties.lv vēlas tevi iepriecināt, tāpēc, sākot no šodienas, 1. februāra, līdz 10. februārim, piedāvājam tev piedalīties konkursā, kur katru darba dienu varēsi laimēt divus ielūgumus uz Dona koncertu.

Kārsavā dzīres! Turienes skolotāji “StarFM” konkursā laimējuši smalko “Selecta” kafijas automātu!

Kārsavā dzīres! Turienes skolotāji "StarFM" konkursā laimējuši smalko "Selecta" kafijas automātu! 2

Ar fanfaru skaņām un uzvarētāju spiedzieniem ir noslēdzies radio ”StarFm” un kafijas nama ”Selecta” kopīgi rīkotais šā gada vismundrākais fotokonkurss ”Kāds ir rīts tavā birojā bez kafijas?”! Un tātad konkursa lielo balvu – kafijas aparātu ”Jura WE8” 2050 eiro vērtībā no ”Selecta” – saņem Ligita Ž. un Kārsavas skolotāju kolektīvs! Sirsnīgi sveicam!

Noskaidroti pagājušās nedēļas lielākie kafijas mīļi Latvijā!

Noskaidroti pagājušās nedēļas lielākie kafijas mīļi Latvijā!

Noslēdzies radio ”Star FM” un kafijas nama ”Selecta” fotokonkursa ”Kāds ir rīts tavā birojā bez kafijas” ceturtā nedēļa, un sīvā cīņā esam noskaidrojuši pagājušās nedēļas uzvarētāju. Oficiāli varam paziņot, – uzvarētāja lauri pienākas Inesei S. un SIA ”Eila” kolektīvam – viņi saņems ”Selecta” nedēļas balvu – grozu ar kafijas labumiem! Apsveicam un sazināsimies ar uzvarētāju.