Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Konkursi

Kā vasarā izskatīties mirdzošai un pievilcīgai? Gatavojies sauļošanās sezonai jau tagad!

Kā vasarā izskatīties mirdzošai un pievilcīgai? Gatavojies sauļošanās sezonai jau tagad!

Vasara nozīmē sauli, karstumu, košus tērpus un aizvien mazāk un mazāk laika, lai pagūtu parūpēties par to, lai šajā laikā mūsu izskats būtu tiešām veselīgs un pievilcīgs. Tā ir tiesa – vasarā mūsu āda saskaras ar ļoti daudziem izaicinājumiem: karsto sauli, sāļo jūras ūdeni un pilsētas piesārņojumu, tāpēc rūpes par ādu vasaras sezonā ir visnotaļ būtiskas.

Hei! Noskaidroti “SuperBingo” viktorīnas visi desmit uzvarētāji!

Hei! Noskaidroti "SuperBingo" viktorīnas visi desmit uzvarētāji!

Labas ziņas visiem azartiskajiem ”SuperBingo” faniem, jo esam noskaidrojuši ”Superbingo” viktorīnas uzvarētājus. Lai arī pareizi uz viktorīnas jautājumiem bija atbildējuši vairāki tūkstoši tās dalībnieku, tomēr fortūna, kā solīts, šoreiz uzsmaidīja desmit no viņiem! Taču visiem paldies par dalību!

Aizpildi hokeja testu īstiem “spečukiem”!

Aizpildi hokeja testu īstiem "spečukiem"! 9

Nav tālu hokeja pavasaris, kad daudzi no mums sekos līdzi Latvijas hokeja izlases panākumiem pasaules čempionātā, un, ja tu esi īsts hokeja fans, tad piedāvājam tev pārbaudīt zināšanas par šo spēli!

Tev ir foršs tētis!? Padalies, palielies, palepojies ar viņu!

Tev ir foršs tētis!? Padalies, palielies, palepojies ar viņu! 2

Šova ”Tēta nedienas” jaunā sezona ir klāt, un atkal varēsim sekot līdzi, cik veiksmīgi un asprātīgi tēti vieni paši spēs tikt galā ar mājas soli un bērniem. Taču visu parādīt nevar, tāpēc portāls Skaties.lv aicina tevi padalīties ar savu foršo tēti!

Uzmini, kur slēpjas Dons, un laimē ielūgumus uz viņa koncertu!

Uzmini, kur slēpjas Dons, un laimē ielūgumus uz viņa koncertu!

Jau pavisam drīz, 14. un 15. februārī, arēnā ”Rīga” Dons visus priecēs ar koncertprogrammu ”Tepat”. Arī radio ”StarFM” un portāls Skaties.lv vēlas tevi iepriecināt, tāpēc, sākot no šodienas, 1. februāra, līdz 10. februārim, piedāvājam tev piedalīties konkursā, kur katru darba dienu varēsi laimēt divus ielūgumus uz Dona koncertu.

Kārsavā dzīres! Turienes skolotāji “StarFM” konkursā laimējuši smalko “Selecta” kafijas automātu!

Kārsavā dzīres! Turienes skolotāji "StarFM" konkursā laimējuši smalko "Selecta" kafijas automātu! 2

Ar fanfaru skaņām un uzvarētāju spiedzieniem ir noslēdzies radio ”StarFm” un kafijas nama ”Selecta” kopīgi rīkotais šā gada vismundrākais fotokonkurss ”Kāds ir rīts tavā birojā bez kafijas?”! Un tātad konkursa lielo balvu – kafijas aparātu ”Jura WE8” 2050 eiro vērtībā no ”Selecta” – saņem Ligita Ž. un Kārsavas skolotāju kolektīvs! Sirsnīgi sveicam!

Noskaidroti pagājušās nedēļas lielākie kafijas mīļi Latvijā!

Noskaidroti pagājušās nedēļas lielākie kafijas mīļi Latvijā!

Noslēdzies radio ”Star FM” un kafijas nama ”Selecta” fotokonkursa ”Kāds ir rīts tavā birojā bez kafijas” ceturtā nedēļa, un sīvā cīņā esam noskaidrojuši pagājušās nedēļas uzvarētāju. Oficiāli varam paziņot, – uzvarētāja lauri pienākas Inesei S. un SIA ”Eila” kolektīvam – viņi saņems ”Selecta” nedēļas balvu – grozu ar kafijas labumiem! Apsveicam un sazināsimies ar uzvarētāju.

10 kafijas receptes, kas jāzina visiem šī brīnumainā dzēriena mīļiem

10 kafijas receptes, kas jāzina visiem šī brīnumainā dzēriena mīļiem

Kafija ir izsmalcināts dzēriens, un cilvēce gadsimtu laikā ir eksperimentējusi kādās kombinācijās šis gardais, uzmundrinošais un aromātiskais dzēriens mūs var pārsteigt. Tāpēc Skaties.lv ir apkopojis 10 klasiskus kafijas dzērienus, ar kuriem tu nekad nevarēsi ”nošaut” greizi un, iespējams, arī pamēģināt kaut ko jaunu.

Zināmi pagājušās nedēļas lielākie kafijas mīļi Latvijā!

Zināmi pagājušās nedēļas lielākie kafijas mīļi Latvijā!

Sekmīgi noslēdzies radio ”Star FM” un kafijas nama ”Selecta” fotokonkursa ”Kāds ir rīts tavā birojā bez kafijas” trešā nedēļa, un balsojot, jūs, Skaties.lv lasītāji, esat noteikuši pagājušās nedēļas uzvarētāju. Līdz ar to oficiāli varam paziņot – pagājušās nedēļas uzvarētājs ir Edgars K. un Sia “Lielzeltiņi” kolektīvs – viņi saņems ”Selecta” nedēļas balvu – grozu ar kafijas labumiem! Apsveicam un sazināsimies ar uzvarētāju.

Noskaidroti pagājušās nedēļas lielākie kafijas mīļi Latvijā!

Noskaidroti pagājušās nedēļas lielākie kafijas mīļi Latvijā!

Ir noslēgusies ”Star FM” un ”Selecta” fotokonkursa ”Kāds ir rīts tavā birojā bez kafijas” otrā kārta, un esam noskaidrojuši otrās konkursa nedēļās uzvarētāju! Jāsaka, ka šoreiz cīņa par populārāko bildi ieguva teju principiāla – konkursa populārāko bilžu autori iesaistīja visus spēkus, lai viņu bilde būtu populārākā, un šai apņēmībai bija arī iespaidīgs rezultāts! Par šīs nedēļas uzvarētāja bildi bija nobalsots vairāk nekā 22 000 reižu! Lūk tie ir īsti kafijas mīļi!

Janvāra saulainākais tests – erudīcijas spēle par Spāniju!

Janvāra saulainākais tests - erudīcijas spēle par Spāniju! 3

Vai tu zini, kurš leģendārs spāņu mākslinieks ir radījis ledenes ”Chupa Chups” logotipu un kurā Spānijas reģionā tiek ražoti smalki cigāri? Portāls Skaties.lv ar saviem draugiem no spāņu kultūras centra ”Seneca” ir sarūpējuši šā mēneša karstāko piedāvājumu – erudīcijas spēli par Spāniju! Atbildi uz divpadsmit sarežģītiem un ne tik sarežģītiem jautājumiem un atklāj daudz jauna par Spānijas kultūru, vēsturi un valodu!

Sīvā cīņā noskaidroti kafijas konkursa pirmās nedēļas uzvarētāji

Sīvā cīņā noskaidroti kafijas konkursa pirmās nedēļas uzvarētāji

Ir noslēgusies ”Star FM” un ”Selecta” fotokonkursa ”Kāds ir rīts tavā birojā bez kafijas” pirmā kārta, un esam noskaidrojuši uzvarētāju! Sīvā cīņa, tieši tā, sīvā cīņā, tikai ar ar dažu desmitu balsu pārsvaru ir uzvarējusi Līga B. un SIA “Konsultācijas un Audits” kolektīvs! Apsveicam!