Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

KNAB

Uz XII Jaunatnes dziesmu un deju svētkiem pulcēsies 40 000 Igaunijas jauniešu

Uz XII Jaunatnes dziesmu un deju svētkiem pulcēsies 40 000 Igaunijas jauniešu

Mēdz sacīt, ka latvieši ir liela dziedātāju tauta. Tomēr ar bagātīgām tradicionālo dziesmu un deju tradīcijām var lepoties arī mūsu ziemeļu kaimiņi igauņi. Līdzīgi kā Latvijā Igaunijā dziesmu un deju svētki norisinās ik pēc pieciem gadiem. Savukārt šovasar Tallinas lielākajās estrādēs jau 12. reizi noritēs arī Jaunatnes dziesmu un deju svētki, kas pulcēs tieši jaunākās paaudzes korus un deju kolektīvus no visas Igaunijas.

Vēlēšanas 2017: partijas pirmo reizi izvērsušas plašu un sarežģīti kontrolējamu aģitāciju sociālajos tīklos

Vēlēšanas 2017: partijas pirmo reizi izvērsušas plašu un sarežģīti kontrolējamu aģitāciju sociālajos tīklos 1

Par vēlēšanu tuvošanos liecina partiju kandidāti, kuri uz potenciālajiem vēlētājiem noraugās no reklāmu stendiem. Viņu reklāmas dzirdamas radio. Iepriekš tās bija skatāmas arī televīzijā, kad nebija sācies politisko reklāmu aizliegums televīzijā, kas noteikts 30 dienas pirms vēlēšanām. Partiju izdevumi turpina nonākt pastkastītēs. Tomēr šī priekšvēlēšanu kampaņa no citām atšķiras.

Maizītis: Nezinu, vai datora zaglis zina, ka neesmu standarta pilsonis

Maizītis: Nezinu, vai datora zaglis zina, ka neesmu standarta pilsonis 6

Aizvadītajā nedēļā Satversmes aizsardzības biroja direktora Jāņa Maizīša īrētajā Rīgas dzīvoklī notika ielaušanās un zagļi nozaga datoru. Tajā gan nav bijusi valsts noslēpumu saturoša informācija un uzbrukums netiek uztverts kā vēršanās pret amatpersonu.  TV3 raidījums ”Nekā personīga” intervijā ar Maizīti noskaidro amatpersonas viedokli par notikušo. 

KNAB rosina sākt kriminālvajāšanu par kukuļa piesavināšanos

KNAB rosina sākt kriminālvajāšanu par kukuļa piesavināšanos

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) nosūtījis Rīgas pilsētas Zemgales priekšpilsētas prokuratūrai krimināllietas materiālus, rosinot uzsākt kriminālvajāšanu pret personu par kukuļa piesavināšanos un par uzkūdīšanu kukuļa došanai.