Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

KNAB

”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.

Strīķe apliecina, ka nopietni domā par iesaistīšanos politikā

Strīķe apliecina, ka nopietni domā par iesaistīšanos politikā

Bijusī KNAB priekšnieka vietniece Juta Strīķe spērusi pirmo simbolisko soli pirms oficiālas ienākšanas politiskajā ringā. Kopā ar Jaunās konservatīvās partijas līderi Jāni Bordānu viņa ieradās uz politiskā spēka ideju brokastīm Ķekavā. Par Strīķes ienākšanu politikā mēļo jau labu laiku, un tagad arī kādreizējā KNAB dzelzs lēdija atzīst, ka atnākusi iepazīties ar partiju tuvāk, un nenoliedz, ka nākotnē tajā varētu iestāties arī oficiāli.

Strīķes ienākšana politikā būs interesanta, jo viņas rīcībā ir informācija par politiķu pārkāpumiem, pauž Straujuma

Strīķes ienākšana politikā būs interesanta, jo viņas rīcībā ir informācija par politiķu pārkāpumiem, pauž Straujuma 4

Izskanējušas versijas, ka bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe, kura joprojām tiesājās ar savu darba devēju Jaroslavu Streļčenoku, varētu iesaistīties politikā. Bijusī Ministru prezidente Laimdota Straujuma šorīt LNT raidījumā ”900 sekundes” pauda uzskatu, ka Strīķes ienākšana politikā būs ļoti interesanta.

Saeimas deputāts Artis Rasmanis atkārtoti pārkāpj Satversmi

Saeimas deputāts Artis Rasmanis atkārtoti pārkāpj Satversmi 19

Saeimas deputātiem piederoši uzņēmumi nedrīkst saņemt valsts un pašvaldību pasūtījumus. Šāds aizliegums ir ne vien likumā par interešu konfliktu novēršanu, bet arī Satversmē. Tas darbojas jau 95 gadus. Tomēr Zaļo un zemnieku savienības frakcijas deputāts Artis Rasmanis uzskata, ka aizliegums uz viņu neattiecas.

Jurašs: Rīgas dome ir lielākais korupcijas perēklis

Jurašs: Rīgas dome ir lielākais korupcijas perēklis 4

Šodien preses konferenci sarīkoja bijušais Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja Operatīvo izstrāžu nodaļas vadītājs Juris Jurašs. Tajā viņš pauda savu viedokli par situāciju korupcijas apkarošanā, jo šobrīd esot iestājusies krīzes situācija korupcijas apkarošanā un politiķu attieksmē pret korupciju.

Gada apskats: Tīrīšana KNAB jeb birojs kā kuģis vētrā

Gada apskats: Tīrīšana KNAB jeb birojs kā kuģis vētrā

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) šogad bijis kā kuģis vētrā – iesaistīts daudzās tiesvedībās, kurās piedzīvoja zaudējumu, piedzīvojis darbinieku atlaišanas, un galu galā – tā vadītāja Jaroslava Streļčenoka pilnvaru termiņa beigas un jauna vadītāja meklējumus…