Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Kanāls 2 jaunumi

“Man ir jauns vīrs, man jābūt formā visu laiku!” Olga Rajecka par attiecībām, meitu un kāzu kleitu!

"Man ir jauns vīrs, man jābūt formā visu laiku!" Olga Rajecka par attiecībām, meitu un kāzu kleitu! 2

Šoreiz ciemos pie raidījuma “Mans skapis, mana vizītkarte” vadītājas Gitas Šilderes uzaicināta latviešu estrādes dīva, burvīga māmiņa savai meitai, dziedātāja Olga Rajecka! Kā smej Olga, viņai audzināšana nekad nebeidzas un nepāriet, tā nemitīgi notiek vēl joprojām. Visi mākslinieci noteikti atceras no “Olgas disenītes” laikiem, un tas nozīmē, ka dziedātāja nav mamma tikai savai meitai Marijai, bet tāda bijusi arī daudziem saviem audzēkņiem!

“Kad izvēlos ēdienu, es vairāk piedomāju spoguļa virzienā”! Sportistes Inetas Radēvičas padomi, lai izskatītos satriecoši!

"Kad izvēlos ēdienu, es vairāk piedomāju spoguļa virzienā"! Sportistes Inetas Radēvičas padomi, lai izskatītos satriecoši!

Šoreiz raidījuma “Mans skapis, mana vizītkarte” vadītāja Gita Šildere uz sarunu par stilu un modi uzaicinājusi izcilo latviešu sportisti, pasaules klases tāllēcēju un kopš 29. marta Latvijas vieglatlētikas prezidenti Inetu Radēviču – sieviete, kura laurus plūkusi ne tikai par sasniegumiem sportā, bet arī par vienmēr pārdomāto un brīnišķīgo izskatu!

Agnese Zeltiņa: “Pēc mana skapja – tur psihologiem būtu darbs”. Aktrises stila dārgumi!

Agnese Zeltiņa: "Pēc mana skapja - tur psihologiem būtu darbs". Aktrises stila dārgumi!

Aktrise, televīzijas raidījuma vadītāja un rotu zīmola “Soulstones by Agnese Zeltiņa” īpašniece, kā arī viena no skaistākajām Latvijas sievietēm – Agnese Zeltiņa – ciemojas raidījuma “Mans skapis, mana vizītkarte” studijā, lai atklātu noslēpumus un stila padomus ikvienai, kura šajā pavasarī un vasarā vēlas tikt iedvesmota un izskatīties satriecoši!

TV pirmizrādi piedzīvos muzikālā filma ”Pēdējie pieci gadi”

TV pirmizrādi piedzīvos muzikālā filma “Pēdējie pieci gadi”

Kanāla 2 skatītāji 24. aprīlī plkst. 21.00 aicināti baudīt muzikālās filmas ”Pēdējie pieci gadi” (The Last Five Years) televīzijas pirmizrādi! Filmā galvenās lomas atveido Brodvejas teātru prestižās balvas Tony Award nominanti aktieri Džeremijs Džordans un Anna Kendrika kura plašāk pazīstama pēc dalības tādās filmās kā ”Pirmklasīgās” (Pitch Perfect) un ”Krēslas” (Twilight) triloģijā.

“Džinsi ir apģērbs, ko var nēsāt no rīta līdz vakaram!” Anita Altmane atklāj knifiņus džinsu pasaulē!

"Džinsi ir apģērbs, ko var nēsāt no rīta līdz vakaram!" Anita Altmane atklāj knifiņus džinsu pasaulē!

Visbiežāk termins “džinsi” tiek attiecināts uz zilo džinsu biksēm ar metāla kniedēm. Tās izgudroja Rīgā dzimušais Džeikobs Deiviss un patentēja 1873. gadā kopā ar Levi Strausu. Līdz 1950. gadiem džinsus lielākoties valkāja kovboji tāpēc, ka tie bija izturīgāki par auduma biksēm. Pirmās sieviešu džinsu bikses tika radītas pirms nepilniem 90 gadiem – 1934. gadā.

Nepalaid garām: vēl tikai nedēļa, lai atbrīvotos no visa liekā – arī kilogramiem!

Nepalaid garām: vēl tikai nedēļa, lai atbrīvotos no visa liekā – arī kilogramiem!

Šobrīd līdz pat 25. aprīlim ir dilstošs mēness un tas ir ļoti pateicīgs laiks, lai atbrīvotos no visa liekā! Tās ir jebkuras attīrošās procedūras: drenāžas, vaksācija, procedūras. Viss, ko mums nevajag, ļoti labi iet prom! Tas nozīmē, ka, ievērojot diētu dilstošā mēnesī, viss liekais ies projām daudz vieglāk un organisma attīrīšanās būs ļoti efektīva!

Kanālā 2 startē jauns šovs ar pasaulslaveno šefpavāru Gordonu Remziju

Kanālā 2 startē jauns šovs ar pasaulslaveno šefpavāru Gordonu Remziju

Jaunais un televīzijas ekrānos vēl neredzētais šovs ar Gordonu Remziju ”Šausmas virtuvē” parādīs restorānu īpašnieku un pavāru vājības. Šovs atklās ne tikai to, kādi ir restorānā pasniegto ēdienu trūkumi, bet arī kā mutuļo cilvēku emocijas dažādās situācijās. Ja kāds spēj ūķi pārvērst restorānā, tad tikai Gordons Remzijs! Sagaidiet ”Gordona Remzija Šausmas virtuvē” (Ramsay’s Kitchen Nightmares US) no 10. aprīļa darbdienās plkst. 20.00 Kanālā 2!

”Mans skapis – mana vizītkarte”! Atklāj aksesuāru pasauli kopā ar Kašeru un Janu Duļevsku!

“Mans skapis – mana vizītkarte”! Atklāj aksesuāru pasauli kopā ar Kašeru un Janu Duļevsku!

Jau šovakar burvīgā un šarmantā raidījumu vadītāja un TV dīva Jana Duļevska viesosies mājīgajā studijā ciemos pie stilistes un raidījuma vadītājas Gitas Šilderes. Abas dāmas apspriedīs un izrunās visu par un ap plašo aksesuāru pasauli. Uzklausi padomus un esi satriecoša šajā pavasarī – tā varētu pāris vārdos raksturot otrā raidījuma “Mans skapis – mana vizītkarte” sēriju.

“Es krāsas ļoti mīlu! Visa mana dzīve ir vienās krāsās un kompozīcijās!” Aizraujoša saruna ar mākslinieci Ievu Bondari

"Es krāsas ļoti mīlu! Visa mana dzīve ir vienās krāsās un kompozīcijās!" Aizraujoša saruna ar mākslinieci Ievu Bondari 1

Jaunā Kanāla 2 raidījuma “Mans skapis – mana vizītkarte” veidotāji uz katru pārraidi viesos aicina kādu sabiedrībā pazīstamu dāmu, kura būtu gatava dalīties savā stila pieredzē un padomos! Tā kā šoreiz raidījuma galvenā tēma bija krāsas, studijā viesojās brīnišķīgā Ieva Bondare – jo kurš gan varētu būt lielāks krāsu eksperts kā māksliniece!