Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Kanāls 2 jaunumi

Agnese Zeltiņa: “Pēc mana skapja – tur psihologiem būtu darbs”. Aktrises stila dārgumi!

Agnese Zeltiņa: "Pēc mana skapja - tur psihologiem būtu darbs". Aktrises stila dārgumi!

Aktrise, televīzijas raidījuma vadītāja un rotu zīmola “Soulstones by Agnese Zeltiņa” īpašniece, kā arī viena no skaistākajām Latvijas sievietēm – Agnese Zeltiņa – ciemojas raidījuma “Mans skapis, mana vizītkarte” studijā, lai atklātu noslēpumus un stila padomus ikvienai, kura šajā pavasarī un vasarā vēlas tikt iedvesmota un izskatīties satriecoši!

TV pirmizrādi piedzīvos muzikālā filma ”Pēdējie pieci gadi”

TV pirmizrādi piedzīvos muzikālā filma “Pēdējie pieci gadi”

Kanāla 2 skatītāji 24. aprīlī plkst. 21.00 aicināti baudīt muzikālās filmas ”Pēdējie pieci gadi” (The Last Five Years) televīzijas pirmizrādi! Filmā galvenās lomas atveido Brodvejas teātru prestižās balvas Tony Award nominanti aktieri Džeremijs Džordans un Anna Kendrika kura plašāk pazīstama pēc dalības tādās filmās kā ”Pirmklasīgās” (Pitch Perfect) un ”Krēslas” (Twilight) triloģijā.

“Džinsi ir apģērbs, ko var nēsāt no rīta līdz vakaram!” Anita Altmane atklāj knifiņus džinsu pasaulē!

"Džinsi ir apģērbs, ko var nēsāt no rīta līdz vakaram!" Anita Altmane atklāj knifiņus džinsu pasaulē!

Visbiežāk termins “džinsi” tiek attiecināts uz zilo džinsu biksēm ar metāla kniedēm. Tās izgudroja Rīgā dzimušais Džeikobs Deiviss un patentēja 1873. gadā kopā ar Levi Strausu. Līdz 1950. gadiem džinsus lielākoties valkāja kovboji tāpēc, ka tie bija izturīgāki par auduma biksēm. Pirmās sieviešu džinsu bikses tika radītas pirms nepilniem 90 gadiem – 1934. gadā.

Nepalaid garām: vēl tikai nedēļa, lai atbrīvotos no visa liekā – arī kilogramiem!

Nepalaid garām: vēl tikai nedēļa, lai atbrīvotos no visa liekā – arī kilogramiem!

Šobrīd līdz pat 25. aprīlim ir dilstošs mēness un tas ir ļoti pateicīgs laiks, lai atbrīvotos no visa liekā! Tās ir jebkuras attīrošās procedūras: drenāžas, vaksācija, procedūras. Viss, ko mums nevajag, ļoti labi iet prom! Tas nozīmē, ka, ievērojot diētu dilstošā mēnesī, viss liekais ies projām daudz vieglāk un organisma attīrīšanās būs ļoti efektīva!

Kanālā 2 startē jauns šovs ar pasaulslaveno šefpavāru Gordonu Remziju

Kanālā 2 startē jauns šovs ar pasaulslaveno šefpavāru Gordonu Remziju

Jaunais un televīzijas ekrānos vēl neredzētais šovs ar Gordonu Remziju ”Šausmas virtuvē” parādīs restorānu īpašnieku un pavāru vājības. Šovs atklās ne tikai to, kādi ir restorānā pasniegto ēdienu trūkumi, bet arī kā mutuļo cilvēku emocijas dažādās situācijās. Ja kāds spēj ūķi pārvērst restorānā, tad tikai Gordons Remzijs! Sagaidiet ”Gordona Remzija Šausmas virtuvē” (Ramsay’s Kitchen Nightmares US) no 10. aprīļa darbdienās plkst. 20.00 Kanālā 2!

”Mans skapis – mana vizītkarte”! Atklāj aksesuāru pasauli kopā ar Kašeru un Janu Duļevsku!

“Mans skapis – mana vizītkarte”! Atklāj aksesuāru pasauli kopā ar Kašeru un Janu Duļevsku!

Jau šovakar burvīgā un šarmantā raidījumu vadītāja un TV dīva Jana Duļevska viesosies mājīgajā studijā ciemos pie stilistes un raidījuma vadītājas Gitas Šilderes. Abas dāmas apspriedīs un izrunās visu par un ap plašo aksesuāru pasauli. Uzklausi padomus un esi satriecoša šajā pavasarī – tā varētu pāris vārdos raksturot otrā raidījuma “Mans skapis – mana vizītkarte” sēriju.

“Es krāsas ļoti mīlu! Visa mana dzīve ir vienās krāsās un kompozīcijās!” Aizraujoša saruna ar mākslinieci Ievu Bondari

"Es krāsas ļoti mīlu! Visa mana dzīve ir vienās krāsās un kompozīcijās!" Aizraujoša saruna ar mākslinieci Ievu Bondari 1

Jaunā Kanāla 2 raidījuma “Mans skapis – mana vizītkarte” veidotāji uz katru pārraidi viesos aicina kādu sabiedrībā pazīstamu dāmu, kura būtu gatava dalīties savā stila pieredzē un padomos! Tā kā šoreiz raidījuma galvenā tēma bija krāsas, studijā viesojās brīnišķīgā Ieva Bondare – jo kurš gan varētu būt lielāks krāsu eksperts kā māksliniece!

Šokējoši: plastiskās ķirurģijas upuri satiekas šovā ”Sagraizītie”

Šokējoši: plastiskās ķirurģijas upuri satiekas šovā “Sagraizītie”

Neglīti un sāpināti ir plastiskās ķirurģijas upuri, kuru iecere par lielākām krūtīm, izteiksmīgākām lūpām vai skaistāku degunu piedzīvojusi pilnīgu izgāšanos. Šovs ”Sagraizītie” ir viņu pēdējā cerība – iegūt skaistu vizuālo izskatu. To, vai gaidas attaisnosies, ieraudzīsiet jau no 3. aprīļa darbdienās plkst. 19.00 Kanālā 2.

“Nekad mani neredzēsiet treniņtērpā!” Skaistā stiliste Gita par pieredzi nežēlīgajā modes pasaulē

"Nekad mani neredzēsiet treniņtērpā!" Skaistā stiliste Gita par pieredzi nežēlīgajā modes pasaulē

Viena no labākajām ziņām sievietēm šajā pavasarī noteikti ir Kanāla 2 jaunais raidījums ”Mans skapis, mana vizītkarte”! Esi jau nogurusi no nemitīgas stundām ilgas vazāšanās pa veikaliem? Un beigās tāpat jāiziet, labi ja ar vienu iepirkuma maisiņu, jo nekas jēdzīgs tur nebija? Kanāls 2 ir padomājis par risinājumu visām šīm sasāpējušajām problēmām!

Iepazīsti četru draudzeņu draudzību savā jaunajā mīļākajā seriālā “Uzvarētājas & zaudētājas”!

Iepazīsti četru draudzeņu draudzību savā jaunajā mīļākajā seriālā "Uzvarētājas & zaudētājas"! 1

Jaunā seriāla “Uzvarētājas & zaudētājas galvenās” varones Dženija, Frānsisa, Sofija un Beka ir skolas laika draudzenes, kuras tika apceltas, tāpēc uz salidojumu viņas dosies ar vislielākajām bailēm. Dzīvojiet līdzi draudzībai un dzīves īstās vērtības meklējumiem jaunajā Austrālijas seriālā “Uzvarētājas un zaudētājas” no 22. marta darbdienās 18.00 Kanālā 2!

Šī ir tava iespēja! Piesakies sievišķīgākajam raidījumam un uzzini noderīgus padomus!

Šī ir tava iespēja! Piesakies sievišķīgākajam raidījumam un uzzini noderīgus padomus!

Pavasaris jau tepat aiz stūra, tāpēc ir īstais brīdis ieviest savā garderobē sezonālas aktualitātes! Kā lielisks iedvesmas avots un padomdevējs īstajā brīdī būs Kanāla 2 jaunais dzīvesstila raidījums “Mans skapis – mana vizītkarte”, kuru vadīs pieredzējusi stiliste Gita Šildere. Baudiet stila odziņas, modes tendences un smelieties noderīgus padomus ar “Mans skapis – mana vizītkarte” jau no 2. aprīļa svētdienās plkst. 19.30 Kanālā 2!

Beidzot raidījums tikai sievietēm! Vērtīgi skaistuma padomi un pamatīga revīzija drēbju skapī!

Beidzot raidījums tikai sievietēm! Vērtīgi skaistuma padomi un pamatīga revīzija drēbju skapī! 4

Pavasaris jau tepat aiz stūra, tāpēc ir īstais brīdis ieviest savā garderobē sezonālas aktualitātes! Kā lielisks iedvesmas avots un padomdevējs īstajā brīdī būs Kanāla 2 jaunais dzīvesstila raidījums “Mans skapis – mana vizītkarte”, kuru vadīs pieredzējusi stiliste Gita Šildere. Baudiet stila odziņas, modes tendences un smelieties noderīgus padomus ar “Mans skapis – mana vizītkarte” jau no 2. aprīļa svētdienās plkst. 19.30 Kanālā 2!

Grimētāju augstākā pilotāža jau drīzumā Kanālā 2

Grimētāju augstākā pilotāža jau drīzumā Kanālā 2

Kanāla 2 jaunais un pasaulslavenais šovs ”Grimētāju cīņas” (Face off) būs grima meistaru augstākā līga! Jo šie grimētāji spēj jebkuru dzīvi būtni pārvērst par citplanētieti, strauscilvēku, puķugalvu un citiem neparastiem radījumiem, un viņi satiksies, lai izaicinātu sevi citu labāko starpā. Skatītājiem atliek vien ļaut vaļu iztēlei kopā ar profesionāļiem un atklāt, vai īstam talantam ir robežas. Baudiet grimētāju augstāko pilotāžu jaunajā šovā ”Grimētāju cīņas” no 18. marta sestdienās plkst. 20.00 Kanālā 2!