Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Jūrmala

Jūrmalas izpilddirektora kandidāta bijusī firma no domes prasa 2,5 miljonus

Jūrmalas izpilddirektora kandidāta bijusī firma no domes prasa 2,5 miljonus

Izpilddirektors nav vēlēts, taču ļoti ietekmīgs amats. Līdz šā gada pavasarim Jūrmalas izpilddirektors bija Artūrs Grants. Taču Iepirkumu uzraudzības birojs aizliedza viņam lemt par iepirkumiem, jo viņš nelikumīgi bija slēdzis līgumus ar ZZS ziedotāju ceļu būvētāju ”Liktenis”. Grants kļuva par padomdevēju mēram, bet viņa vietā kā pienākumu izpildītājs stājās Edgars Stobovs.

ZZS Jūrmalā pirms vēlēšanām sola katram pensionāram 100 eiro un Truksni par mēru

ZZS Jūrmalā pirms vēlēšanām sola katram pensionāram 100 eiro un Truksni par mēru 2

Jūrmala pašlaik ir Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) bastions, un atdot varu politiskais spēks negrasās – priekšvēlēšanu kampaņā tā katram pensionāram piedāvā 100 eiro un ar korupcijas skandālu aizgājušo Gati Truksni atkal kā pilsētas mēru. TV3 Ziņu sarunas ar vēlētājiem liecina, ka naudas balvas ir spēcīgs arguments, tādēļ Trukšņa konkurentiem būs, ko pasvīst, lai zaļzemniekus nobīdītu malā.

“Nevajag bojāt to, kas labi ir uztaisīts” – velosipēdistu cīņa par veloceļa stāvokli!

"Nevajag bojāt to, kas labi ir uztaisīts" - velosipēdistu cīņa par veloceļa stāvokli!

Pavasara iestāšanās lielu sabiedrības daļu mudina pievērsties aktīvam dzīvesveidam. Latvijā katru sezonu tiek veidoti jauni celiņi, kuri piemēroti velosipēdu un skrituļslidu cienītājiem, kā arī citiem, kuri vienkārši iecienījuši garas pastaigas. 2015. gads nāca ar priecīgu ziņu – tika atklāts jauns veloceļš maršrutā Rīga-Jūrmala, tomēr mūžs tam nebija garš…

LNT Ziņu Top 10 Pierīgā: Ar kādiem solījumiem pirms četriem gadiem apbēra iedzīvotājus? Kas izpildīts?

LNT Ziņu Top 10 Pierīgā: Ar kādiem solījumiem pirms četriem gadiem apbēra iedzīvotājus? Kas izpildīts?

No 19 Pierīgas pašvaldībām 13 ir tik turīgas, ka maksā miljonus, lai trūcīgākajiem novadiem būtu sava iztikšana un kaut kādas attīstības iespējas. Tieši ap Rīgu dzīvo lielākā daļa Latvijas vidusslāņa, kas naudu pelna galvaspilsētā, bet nodokļus maksā novadu kasei. Un tieši tāpēc šajā medus podā ir vislielākā konkurence pašvaldību vēlēšanās! Tā kā veci un jauni politikas taisītāji kāro apsaimniekot gana biezu naudas maku, LNT Ziņu Top 10 devās skaidrot, kāda ir ikdienas dzīve galvaspilsētas kaimiņu novados?