Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Jūrmala

Jūrmalas dome ignorē aizrādījumus; par vairākiem miljoniem grasās slēgt līgumu ar “Clean R”

Jūrmalas dome ignorē aizrādījumus; par vairākiem miljoniem grasās slēgt līgumu ar "Clean R" 4

Jūrmalas dome nesatricināmi turpina bruģēt ceļu vienam atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumam pilsētā. Par spīti Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) atzinumam, ka pēdējo gadu viens no treknākajiem pašvaldību iepirkumiem ir jāaptur un jāizvēlas cits pretendents, Jūrmala tik un tā nolēmusi slēgt līgumu ar iepriekš izvēlēto konkursa uzvarētāju – uzņēmumu ”Clean R”.

VIDEO: Majoros apbalvoti Jūrmalas labākie sportisti

VIDEO: Majoros apbalvoti Jūrmalas labākie sportisti

Pagājušonedēļ labākie sportisti apbalvoti Rīgā, Ventspilī, Valmierā un citās pilsētās, bet Majoros svinīgā ceremonijā Gada balvas pasniegtas Jūrmalas labākajiem sportistiem, komandām un treneriem.

Jūrmalas iedzīvotāji šokā! Dome atsakās piemērot pienākošos zemes nodokļa atlaidi

Jūrmalas iedzīvotāji šokā! Dome atsakās piemērot pienākošos zemes nodokļa atlaidi 1

Daudzu Latvijas iedzīvotāju sapņu dzīvesvieta – Jūrmala. Bet ir zināms, ka tur dzīvošana nav tā lētākā, jo katru gadu maksājamais zemes nodoklis ir pietiekami augsts. Dome tālajā 2012. gadā noteica, ka kūrortpilsētas iedzīvotāji, kuriem tur pieder zeme un ir tur deklarējušies, var saņemt 70% atlaidi nekustamā īpašuma nodoklim. Skan skaisti, bet kā ir patiesībā?

Traģēdija Jūrmalā: no avarējuša auto lūžņiem nākas atbrīvot dzīvus un jau mirušus cilvēkus

Traģēdija Jūrmalā: no avarējuša auto lūžņiem nākas atbrīvot dzīvus un jau mirušus cilvēkus 1

Ļoti nepatīkamu darbu otrdienas, 6. decembra, vakarā Jūrmalā nācās veikt ugunsdzēsējiem un mediķiem – no tiešā nozīmē sašķaidītas automašīnas lūžņiem bija jāatbrīvo dzīvi un miruši cilvēki. Traģiskās avārijas apstākļi ir nojaušami vai – neskaidri, un viens no tā iemesliem – šoferis no notikuma vietas pēc avārijas vienkārši aizbēdzis.

Pēc Trukšņa atjaunošanas mēra amatā jūrmalniekiem var nākties maksāt dārgāk par atkritumu savākšanu

Pēc Trukšņa atjaunošanas mēra amatā jūrmalniekiem var nākties maksāt dārgāk par atkritumu savākšanu

Pēc Gata Trukšņa atkārtotās apstiprināšanas amatā zaļā gaisma dota kūrortpilsētas pēdējo gadu lielākajam iepirkumam – par sadzīves atkritumu savākšanu nākamos septiņus gadus. Tajā uzvarējis uzņēmums Clean R, kas pilsētā jau uzkopj ielas. Konkurenti pārliecināti, ka iepirkuma nolikums veidots apzināti, lai uzvarētu Clean R.