Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Jūrmala

Sestdien ļaundari gandrīz nosvilina jūrmalnieku iemīļoto “Kūriņu”

Sestdien ļaundari gandrīz nosvilina jūrmalnieku iemīļoto "Kūriņu" 5

Priekšvēlēšanu karstums ir sācies burtiskā nozīmē. Kauguros iecienītā krodziņā “Kūriņā”, kura īpašnieks ir viens no Jūrmalas pilsētas domes deputātiem, brīvdienas paviesojās nevēlami ciemiņi ar piromānijas tieksmēm. Proti, iemīļotais “Kūriņš” gandrīz tika nosvilināts līdz ar zemi.

“Man jāmaksā, lai nokļūtu darbā!” Ugunsdzēsēji neizpratnē par Jūrmalas iebraukšanas noteikumiem

"Man jāmaksā, lai nokļūtu darbā!" Ugunsdzēsēji neizpratnē par Jūrmalas iebraukšanas noteikumiem 6

No pirmā aprīļa sācies periods, kad par iebraukšanu Jūrmalā jāmaksā, vienreizējas iebraukšanas maksa ir 2 eiro, iebraukšanas caurlaide vienam mēnesim – 31 eiro, visai sezonai (no 1. aprīļa līdz 30. septembrim) – 107 eiro. Jāmaksā arī Valsts policijas un Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbiniekiem, kuru darbavietas atrodas Jūrmalā, bet paši dzīvo citur.

Šoferīt, ņem vērā! No šodienas Jūrmalā par iebraukšanu ir jāmaksā

Šoferīt, ņem vērā! No šodienas Jūrmalā par iebraukšanu ir jāmaksā

No sestdienas, 1.aprīļa, atsākas periods, kad jāmaksā par iebraukšanu Jūrmalas pilsētas īpaša režīma zonā. Tāpat kā iepriekšējos gados vienreizējas iebraukšanas maksa ir divi eiro. Šogad par iebraukšanu Jūrmalā caurlaide jāpērk arī motocikliem. Kontroli pašvaldība nodrošinās arī ar fotofiksācijas ierīču palīdzību, informē vietējā pašvaldība.

Iebraukšana Jūrmalā: autovadītājus bez caurlaidēm kontrolēs vēl stingrāk

Iebraukšana Jūrmalā: autovadītājus bez caurlaidēm kontrolēs vēl stingrāk

Jau sākot ar šo sestdienu, par iebraukšanu Jūrmalā būs jāmaksā. Tāpat kā iepriekš, vienreizējās iebraukšanas maksa būs divi eiro, taču tiek mainīta caurlaižu izsniegšanas un kontroles kārtība. Ilgtermiņa caurlaides jau no 1. aprīļa būs tikai elektroniskā formātā, savukārt no papīra vienreizējās iebraukšanas caurlaidēm Jūrmala plāno atteikties vēlāk šajā sezonā.

Jūrmalas dome ignorē aizrādījumus; par vairākiem miljoniem grasās slēgt līgumu ar “Clean R”

Jūrmalas dome ignorē aizrādījumus; par vairākiem miljoniem grasās slēgt līgumu ar "Clean R" 4

Jūrmalas dome nesatricināmi turpina bruģēt ceļu vienam atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumam pilsētā. Par spīti Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) atzinumam, ka pēdējo gadu viens no treknākajiem pašvaldību iepirkumiem ir jāaptur un jāizvēlas cits pretendents, Jūrmala tik un tā nolēmusi slēgt līgumu ar iepriekš izvēlēto konkursa uzvarētāju – uzņēmumu ”Clean R”.