Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Jānis Zariņš

Onkologi vēlas panākt zāļu ”Rigvir” izņemšanu no kompensējamo medikamentu saraksta

Onkologi vēlas panākt zāļu “Rigvir” izņemšanu no kompensējamo medikamentu saraksta 5

Trīs ārstu profesionālās organizācijas nākušas klajā ar vēstuli, kurā aicina pārskatīt zāļu “Rigvir” atrašanos kompensējamo medikamentu sarakstā. Mediķi uzskata, ka nav pietiekamu pierādījumu “Rigvir” efektivitātei, tāpēc tās no saraksta jāslēdz. Zāļu ražotājs šādu prasību uzskata par nepamatotu, tikmēr ministrija sola visus argumentus vērtēt.

Eksperti ceļu atjaunošanā rekomendē atkārtoti izmantot veco asfaltu

Eksperti ceļu atjaunošanā rekomendē atkārtoti izmantot veco asfaltu

Latvijas Valsts ceļi (LVC) sadarbībā ar zinātniekiem meklē veidus, kā nepietiekama finansējuma apstākļos panākt kvalitatīvu ceļu remontu. Tostarp, lai mazinātu resursu izšķērdēšanu, no ārzemēm pamazām tiek pārņemta tehnoloģija asfaltam piejaukt nofrēzēto veco ceļa segumu.

Policija aiztur rūdītu auto lukturu un spoguļu uzpircēju

Policija aiztur rūdītu auto lukturu un spoguļu uzpircēju

Pamatīgs ķēriens policijai. Aizturēts rūdīts zagtu autodetaļu uzpircējs, pie kā atrasti vairāki simti auto spogulīšu un desmitiem lukturu. Izmeklēšanas laikā policisti nākuši uz pēdām arī 5 servisiem, ar kuru palīdzību zagtā prece realizēta. Zīmīgi, ka otrreizējā tirgū laistas arī marķētas autodetaļas.

VIDEO: Latvijas karavīri amerikāņu kolēģiem māca slēpot

VIDEO: Latvijas karavīri amerikāņu kolēģiem māca slēpot

Pirmo reizi mūžā uz slēpēm šodien kāpa vairāki desmiti ASV karavīru, kas rotācijas kārtībā ieradušies uz dienestu Latvijā. Īpaši viņiem NBS organizē mācības, kurās apmāca izdzīvošanai Latvijas ziemas apstākļos. Ādažos šodien bija arī mūsu filmēšanas grupa.