Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu
Īstie veči

Pastāsti draugiem:

Īstie veči

Īstie veči

Ekskluzīvi FOTO: sparīgi sākusies ”Īsto veču” atlase

Ekskluzīvi FOTO: sparīgi sākusies “Īsto veču” atlase 1

Šodien, 31. martā, sākusies TV3 šova ”Īstie veči” otrās sezonas dalībnieku atlase. Uz pirmo tikšanos ar šova veidotājiem bija ieradušies skatītāju balsojumā uzvarējušais četrinieks un šova producentu izvēlētie pretendenti.

Uz XII Jaunatnes dziesmu un deju svētkiem pulcēsies 40 000 Igaunijas jauniešu

Uz XII Jaunatnes dziesmu un deju svētkiem pulcēsies 40 000 Igaunijas jauniešu

Mēdz sacīt, ka latvieši ir liela dziedātāju tauta. Tomēr ar bagātīgām tradicionālo dziesmu un deju tradīcijām var lepoties arī mūsu ziemeļu kaimiņi igauņi. Līdzīgi kā Latvijā Igaunijā dziesmu un deju svētki norisinās ik pēc pieciem gadiem. Savukārt šovasar Tallinas lielākajās estrādēs jau 12. reizi noritēs arī Jaunatnes dziesmu un deju svētki, kas pulcēs tieši jaunākās paaudzes korus un deju kolektīvus no visas Igaunijas.

Šovbiznesa neprāts Balvos: Barigas fani uzstāda absolūto rekordu ”Īsto veču” balsojumā

Šovbiznesa neprāts Balvos: Barigas fani uzstāda absolūto rekordu ''Īsto veču'' balsojumā 22

Skaties.lv aktīvi turpinās balsojums par vīriem, kuri pieteikušies uz šova ”Īstie veči” atlasi. Pagājušās nedēļas sākumā, lai atbalstītu savu kandidātu konkursā, Balvu iedzīvotāji izveidoja īpašu sistēmu, ar kuras palīdzību motivē novadniekus balsot. Pāris dienu laikā šī organizācija rezultējusies ar graujošiem panākumiem un Balvu konkursanta pārliecinošu izvirzīšanos vadībā balsojuma tabulā.

Kurš iekļūs ”Īsto veču” fināla atlasē? Šobrīd populārāko vīru Top 14

Kurš iekļūs ''Īsto veču'' fināla atlasē? Šobrīd populārāko vīru Top 14 3

Līdz šim iedvesmojošā TV3 šova ”Īstie veči” jaunajai sezonai pieteikušies 200 gruntīgi un mērķtiecīgi vīri. Portāls Skaties.lv piedāvā iepazīt populārākos, kuri tautas balsojumā izrāvušies vadībā un saņēmuši vairāk par tūkstoš balsīm. Taču viss vēl var mainīties, jo gan pieteikšanās TV3 šovam, gan balsojums par potenciālajiem dalībniekiem turpinās līdz 10. martam.

Intara Busuļa brālis cierē uz ”Īstajiem večiem”

Intara Busuļa brālis cierē uz ''Īstajiem večiem'' 5

Populārā dziedātāja Intara Busuļa brālis Ēriks Busulis nolēmis atbrīvoties no liekajiem kilogramiem, turklāt to darīt publiski. Viņš ir viens no kandidātiem, kurš pretendē uz dalību TV3 šovā “Īstie veči”.

Mainīta ”Īsto veču” balsošanas kārtība

Mainīta “Īsto veču” balsošanas kārtība 16

Ņemot vērā, ka popularitāti iemantojušajā ”Īsto veču” balsojumā, iespējams, izmantotas neatļautas metodes, portāls Skaties.lv mainījis balsošanas kārtību. Turpmāk par savu favorītu varēs nobalsot tikai ar sociālo tīklu starpniecību.

Tu esi gruntīgs vīrs? Piesakies šovam ”Īstie veči”!

Tu esi gruntīgs vīrs? Piesakies šovam “Īstie veči”! 37

Ja esi, kā saka, īsts vecis virs simts ”kilo” un esi gatavs izaicināt sevi, tad mums tev ir laba ziņa – šovs ”Īstie veči” atgriežas, un mēs meklējam, iespējams, tieši tevi! Ja tev patīk piedzīvojumi un vēlies ne tikai jautri pavadīt laiku un iegūt jaunus draugus, bet arī atgūt Apollona cienīgu ķermeni, tad tu nevari laist garām šo iespēju! Piesakies šova ”Īstie veči” jaunajai sezonai!

Nācija šokā! Šovmenis Uldis satriecoši notievējis

Nācija šokā! Šovmenis Uldis satriecoši notievējis 4

Šova ”Īstie veči” zvaigzne Uldis Grīnbergs trešdienas vakarā atgriezās TV ekrānos ”Tēta nedienu Latvijā” otrās sezonas atklāšanas raidījumā. TV3 šovu fani pamanījuši, ka pēc iepriekšējās zibēšanas zilajos ekrānos ”Īsto veču” finālā šovmenis ir acīmredzami notievējis. Sarunā ar portālu Skaties.lv Uldis atklāj savu tievēšanas recepti.

Pirmo reizi Latvijas šovbiznesa vēsturē! TV skatītāji izvēlas gada ekrāna mīluli – NOBALSO!

Pirmo reizi Latvijas šovbiznesa vēsturē! TV skatītāji izvēlas gada ekrāna mīluli - NOBALSO! 9

Skatītāju iemīlētajos telekanālos LNT, TV3 un TV6 ir noslēgusies īpaši emocijām bagāta šovu un seriālu sezona, taču satraukumam nav pamata – jau tūlīt, tūlīt uz pilnu klapi vaļā ies jaunās ekrāna kaislības. Bet vēl pirms jaunā sezona atplaukst visā krāšņumā – pirmo reizi izsludinām balsojumu par izklaides gada balvu. Uzmanību – “spridzīgākais” apbalvojums Latvijas šovbiznesa vēsturē ”Ekrāna mīlulis” ir klāt!

TOP 13: gada skaļākie skandāli Latvijas šovos

TOP 13: gada skaļākie skandāli Latvijas šovos

Šovbiznesa gads Latvijā ir teju noslēdzies, un tas bijis skandāliem bagāts. Dažādi varoņi ekrānā ir ļāvuši vaļu jūtām, kliedzot, raudot, lamājoties un citādi ļaujoties emocijām. Skaties.lv piedāvā atskatīties uz lielākajiem jandāliņiem, pārpratumiem un mulsinošākajiem brīžiem, kas  šogad bija baudāmi TV šovos un seriālos.

Ko Ziemassvētku galdā četrus mēnešus pēc “Īsto veču” beigām liks lādzīgais santehniķis Aivis?

Ko Ziemassvētku galdā četrus mēnešus pēc "Īsto veču" beigām liks lādzīgais santehniķis Aivis?

Lai gan TV ekrānā TV3 dzīvesveida šovs “Īstie veči” noslēdzās tikai oktobra beigās, pašiem šova dalībniekiem tas beidzās jau septembra sākumā ar fināla pārbaudījumu – žurnāla “Klubs” Piedzīvojumu sacensībām. Portāls “Skaties.lv” sazinājās ar vienu no dalībniekiem Aivi Janauski, kurš palielījās, ka joprojām turpina šogad iesākto.

“Īstais vecis” un Superbingo vadītājs Armands Simsons: Galvenais, lai būtu “par ko” to darīt

"Īstais vecis" un Superbingo vadītājs Armands Simsons: Galvenais, lai būtu "par ko" to darīt

Pēc šova Īstie veči pēdējā raidījuma gandrīz divu nedēļu atvaļinājumā devās šī šova un TV 3 spēles Superbingo vadītājs Armands Simsons. Izmantojot skolēnu brīvlaiku, Armands devās ceļojumā uz Apvienotajiem Arābu Emirātiem kopā ar visu ģimeni – sievu Ivetu un meitām Patrīciju, Eimiju un  Heidiju. Armands atzīst, ka tik ļoti tālu visi kopā ceļojuši pirmo reizi.

Īstā veča Ulda “taukumiņš” turpina ik dienu samazināties

Īstā veča Ulda "taukumiņš" turpina ik dienu samazināties 2

Īsto veču svara rekordists Uldis Grīnbergs, kurš, uzsākot šovu, svēra 146 kilogramus, ir līderis arī tievēšanas ziņā. Viņš šova laikā atvadījies no 30 liekajiem kilogramiem. Taču Uldis ir apņēmības pilns iesākto turpināt.

Īsto veču šovs pamatīgi uzlabojis Raimonda mīlas dzīvi

Īsto veču šovs pamatīgi uzlabojis Raimonda mīlas dzīvi 4

TV3 šova Īstie veči galvenais mērķis bijis mainīt piecu vīriešu domāšanu un dzīves kvalitāti. Noslēdzoties šovam, tā vadītājs Armands Simsons atzina, ka tas ir izdevies! Tam apliecinājumu var gūt arī pusotru mēnesi pēc šova fināla filmēšanas, kad viens no šova dalībniekiem Raimonds Mikšis atklāj, ka brašuļu dzīvēs sports ienācis uz palikšanu. Turklāt šovs atstājis pozitīvu iespaidu uz Raimonda ģimenes dzīvi.