Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Ilze Vēbere

”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.

“Rīgas satiksme” pārsūdzēs Konkurences padomes lēmumu par 2,1 miljona eiro sodu

"Rīgas satiksme" pārsūdzēs Konkurences padomes lēmumu par 2,1 miljona eiro sodu

Par konkurences kropļošanu sodīta “Rīgas satiksme” un “Rīgas mikroautobusu satiksme”. Konkurences padome uzskata, ka abi uzņēmumi noslēguši aizliegtu vienošanos, nosakot vienotu braukšanas cenu, tādējādi nedodot pasažieriem iespēju izvēlēties lētāku pārvadātāju. “Rīgas satiksme”, kam piemērots divu miljonu eiro liels sods, spriedumam nepiekrīt un grasās to pārsūdzēt.

Krievija Hāgā noliedz savu iesaisti karadarbībā Ukrainā

Krievija Hāgā noliedz savu iesaisti karadarbībā Ukrainā 2

Hāgā bāzētā ANO Starptautiskā tiesa sākusi izskatīt Ukrainas ierosināto lietu pret Krieviju. Kijeva cer panākt, lai tiesa atzīst Maskavas dalību separātistu atbalstīšanā. Ukrainas austrumu reģionos un atbildību par notriekto Malaizijas lidmašīnu. Krievija izvirzītās apsūdzības noliedz.

Francijā malumednieki ielaužas zoodārzā un nošauj degunradzi

Francijā malumednieki ielaužas zoodārzā un nošauj degunradzi

Noziegums atklāts brīdī, kad ikrīta apgaitā devās zooloģiskā dārza kopēji. Nonākot pie degunradžu mītnes, viņi atrada degunradzi Vinsu – dzīvnieks bija sašauts galvā un tam nozāģēts lielākais rags. Malumednieki bija iezāģējuši arī otru ragu, taču pilnībā iesākto nepabeidza.

Pēc 100 gadu izzušanas Latvijas mežos, iespējams, atgriezīsies lāči

Pēc 100 gadu izzušanas Latvijas mežos, iespējams, atgriezīsies lāči 2

Būt vai nebūt Latvijas teritorijā lāčiem? Par to dabas pētnieki prātos nākamo piecgadi – līdz šī gada beigām jāapstiprina nākamais lielo plēsēju aizsardzības plāns. Lūšu un vilku populācija ir stabila, bet arvien biežāk no kaimiņvalstīm ienāk lāči un dabas draugi sāk apsvērt, vai nevajadzētu palīdzēt ķepaiņiem šeit iedzīvoties uz pastāvīgu dzīvi.