Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Ilze Dobele

Pavārs: Būtu lieliski, ja lielveikalos varētu nopirkt kukaiņus

Pavārs: Būtu lieliski, ja lielveikalos varētu nopirkt kukaiņus 1

Pasaulē pazīstamais šefpavārs brits Hestons Blūmentāls, kurš šonedēļ viesojas Latvijā, uzskata, ka cilvēkiem vajadzētu ēst daudz vairāk kukaiņu, un viņš tikai priecātos, ja tos varētu nopirkt arī lielveikalos. Tā viņš atzina intervijā LNT raidījumam “900 sekundēm”, atbildot uz jautājumu par ēdienu nākotnē.

VIDEO: LNT Ziņu moderatori jaunākajā interneta izaicinājumā

VIDEO: LNT Ziņu moderatori jaunākajā interneta izaicinājumā

Trešdien pēc stāsta par to, ka arī Baltais nams ierauts jaunākajā interneta izaicinājumā, kur populārā ASV telekanāla CBS sarunu šova vadītāja Elena Dedženeresa kopā ar citiem pasaulē zināmiem cilvēkiem attēlojusi manekenus, izaicinājumu pieņēmuši arī LNT Ziņu moderatori – Ilze Dobele, Andris Auzāns, Māris Grigalis un Jānis Traubergs.

VIDEO: kā eposs Lāčplēsis veidojis latviešu tautas identitāti?

VIDEO: kā eposs Lāčplēsis veidojis latviešu tautas identitāti? 1

Lāčplēsis – eposā, Raiņa lugā Uguns un nakts un Māras Zālītes rokoperā. Kas tiem kopīgs un kas tomēr atšķirīgs? Lasot eposa dziedājumus un raugoties Lāčplēša varoņdarbu ilustrācijās, tās varētu šķist kā mītiski pasaku tēli, kurus grūti saistīt ar mūsu laiku. Tomēr Andreja Pumpura no dzīves norakstītie pretmeti par labo un ļauno, uzticību un nodevību, sievišķo un vīrišķo, aktualitāti nezaudē.

Opolais: Visdrošāk jūtos Latvijā

Opolais: Visdrošāk jūtos Latvijā

Visdrošāk es jūtos Latvijā – tā, komentējot drošības situāciju Eiropā, pasaulē pazīstamā operdziedātāja Kristīne Opolais atzīst intervijā LNT raidījumam 900 sekundes.

Kristīne Opolais: Es atdodu sevi vairāk, nekā man vajadzētu

Kristīne Opolais: Es atdodu sevi vairāk, nekā man vajadzētu

“Es atdodu sevi vairāk nekā man vajadzētu,” tā saka Kristīne Opolais, kura pēc savas karjeras sākšanas Rīgā, tagad ir augsti novērtēta un gaidīta soliste Eiropas opernamos un koncertzālēs, ar spilgtām lomām sevi parādījusi arī Metropolitēna operā Amerikā.

Akcijas noslēguma koncerts un tiešraide. Eņģeļi pār Latviju nolaidīsies  20. decembrī

Akcijas noslēguma koncerts un tiešraide. Eņģeļi pār Latviju nolaidīsies 20. decembrī

Kopš novembra vidus norisinās labdarības akcija. Kā ierasts, tā noslēgsies ar īpašu labdarības koncertu, ko ikviens varēs baudīt tiešraidē jau 20. decembrī plkst. 21.00 kanālā LNT un TVPlay.lv, skatītājus priecēs skaistākās Ziemassvētku dziesmas Kārļa Lāča aranžējumā un īpašas Paula Bankovska pasaciņas par cerību un mīlestību. Noticiet labestībai un brīnumam, jo tikai kopā iespējams palīdzēt saziedot naudu smagi slimu bērnu ārstēšanai.

Ilze Dobele un Ivo Goldmanis, LNT 20. sezonu atklājot

Ilze Dobele un Ivo Goldmanis, LNT 20. sezonu atklājot

LNT 20. sezonā skatītājus sagaida vairāki pārsteigumi. Viens no tiem ir LNT Ziņu dienesta jaunā, multifunkcionālā studija, kuras priekšrocības jau šorīt skatītāji varēja redzēt raidījumā 900 Sekundes. Izmaiņas būs ne tikai ziņu vizuālajā izskatā, bet arī pasniegšanas formā un veidā. Ieraugiet jaunās studijas veidolu jau šodien un turpmāk ik dienu LNT Ziņu dienesta raidījumos!