Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Horoskopi

”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.

Latviete, kura ar savām dziednieces spējām neticīgos nostāda neveiklā situācijā

Latviete, kura ar savām dziednieces spējām neticīgos nostāda neveiklā situācijā 4

Jau bērnībā Skaidrīte domāja un sajuta savādāk nekā viņas vienaudži, viņa dzīvoja savā pasaulē — sarunā­jās ar kokiem, dzīvniekiem un puķēm. Ja, lasot vizbulītes vai maijpuķītes, kā­dai gadījās noraut tikai ziediņu, bet kātiņš vientuļš palika zemē, Skaidrīte lūdza piedošanu, taisnojās, ka tas ga­dījās nejauši, bet gadījumos, kad pie­do­šanu nesadzirdēja, atrauto ziediņu lika kabatā un nesa mājās. Žēl bija at­stāt…

Astrologi iesaka: nopietni sagatavojies pavasara sākumam

Astrologi iesaka: nopietni sagatavojies pavasara sākumam

Līdz ar Saules ieiešanu Auna zīmē, 2016. gada 20. martā plkst. 6.30, sāksies jaunais astroloģiskais gads un pavasara saulgrieži gadskārtu ritējumā. Tas ir spēcīgs notikums, kas nosaka visa gada kopējo toni, līdz pat nākamajiem pavasara saulgriežiem. 

Tests: kas tevi sagaida 2016. gadā?

Tests: kas tevi sagaida 2016. gadā?

Vai pamanīji, cik ātri paskrēja 2015. gads? Mēs ceram, ka to patiešām izbaudīji! Tomēr – lai arī cik labs un emocijām bagāts nebūtu tavs 2015., mēs ceram, ka 2016. gads tev būs vēl košāks un patīkamiem pārsteigumiem bagātāks! Vai vēlies jau tagad nedaudz ielūkoties tajā, kas tevi sagaida? Nu… tad aiziet!

Alkohols un zodiaks; ko sagaidīt no katras horoskopa zīmes

Alkohols un zodiaks; ko sagaidīt no katras horoskopa zīmes 6

Nedēļas nogale ir pienākusi, laiks atpūsties! Šajā rakstā aplūkosim katras horoskopa zīmes pārstāvju ieradumus… alkohola lietošanā! Piedāvājam tev atrast vakaram kompāniju, balstoties uz zodiaka ballīšu garastāvokli. Tu būsi pārsteigts, cik dažādi cilvēki mēdz būt, kad iedzer. :)

Profesiju horoskops jeb kāda nodarbošanās tev ir vispiemērotākā

Profesiju horoskops jeb kāda nodarbošanās tev ir vispiemērotākā

Izvēloties profesiju un darbavietu, daļēji izvēlamies savu likteni, tāpēc ir svarīgi nekļūdīties. Turklāt — nekad nav par vēlu mainīt savu nodarbošanos, ja kas cits patīk un padodas labāk. Profesiju horoskops ieteiks, kāds darbs konkrētam Zodiaka zīmes pārstāvim piemērots vairāk.

Kas par savu dārziņu jāņem vērā Aunam, Ūdensvīram un citām zodiaka zīmēm?

Kas par savu dārziņu jāņem vērā Aunam, Ūdensvīram un citām zodiaka zīmēm?

Dārzs ne tikai mūs baro, tas ir maģiska vieta, kur uzlādējamies ar enerģiju visam gadam. Un tas notiek ar augu palīdzību, tieši tie dos dzīvei nepieciešamo spēku. Tā kā jūsu ģimenē dzīvo dažādi zodiaka zīmju pārstāvji, tad pacentieties, lai dārzā augtu augi, kas piemēroti visiem ģimenes locekļiem.

Kafijas piemērotība un dzeršanas paradumi katrai horoskopa zīmei

Kafijas piemērotība un dzeršanas paradumi katrai horoskopa zīmei

Vīrieti Dvīni ir viegli pierunāt apmeklēt kafejnīcu, bet sieviete Jaunava priekšroku dod stiprai dubultai espreso kafijai ar putukrējumu un ķiršu brendiju. Vairāk par to, kādu kafiju ieteicams lietot katras horoskopa zīmes pārstāvim, lasi turpinājumā!