Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Haskijs

”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.

IZTEIKSMĪGS VIDEO: ar aktiera talantu apveltīts suns izlūdzas našķi no sugas brāļa

IZTEIKSMĪGS VIDEO: ar aktiera talantu apveltīts suns izlūdzas našķi no sugas brāļa

Nevienam nav noslēpums, ka suņi ir vistalantīgākie lūdzēji. Reti kuram sirds ir tik cieta, ka tā spēj noturēties pretī suņa lūdzošajam skatienam. Taču izrādās, – ne tikai cilvēki “iekrīt” uz suņu izdarībām, kas līdzvērtīgas Šreka kaķēna aizkustinošajam skatienam. Arī cilts brāļus viņi prot iežēlināt.

Filmu iespaidā haskijus vēlas daudzi… Tomēr tikai retais apzinās šīs šķirnes īpatnības

Filmu iespaidā haskijus vēlas daudzi... Tomēr tikai retais apzinās šīs šķirnes īpatnības 2

Daudzviet Latvijā vairākus gadus aukstajos mēnešos var vizināties sniega suņu pajūgā. Kopš haskiji filmu iespaidā Latvijā kļuvuši ļoti populāri, teju masveidā turpinās sāpīgā problēma, ka šie suņi ļoti daudzām ģimenēm kļūst lieki, jo šķirnes īpatnību dēļ cilvēki netiek ar tiem galā. Jau šā gada rudenī vienā no sniega suņu trasēm cer piedāvāt zināmu risinājumu šai problēmai.

Saimniecei izdevies sakopt haskiju voljeru, par kuru saņemtas sūdzības

Saimniecei izdevies sakopt haskiju voljeru, par kuru saņemtas sūdzības

Par haskiju voljeru Ādažu pusē Āņu ciematā jau ir stāstīts. Pēc iedzīvotāju sūdzībām pašvaldības policijā, šo vietu ieradās apraudzīt gan likumsargi gan Pārtikas un veterinārā dienesta pārstāvji. Ir pagājušas pāris nedēļas un suņu turētāju apgalvo, ka konstatētie trūkumi ir novērsti.