Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Haskijs

Uz XII Jaunatnes dziesmu un deju svētkiem pulcēsies 40 000 Igaunijas jauniešu

Uz XII Jaunatnes dziesmu un deju svētkiem pulcēsies 40 000 Igaunijas jauniešu

Mēdz sacīt, ka latvieši ir liela dziedātāju tauta. Tomēr ar bagātīgām tradicionālo dziesmu un deju tradīcijām var lepoties arī mūsu ziemeļu kaimiņi igauņi. Līdzīgi kā Latvijā Igaunijā dziesmu un deju svētki norisinās ik pēc pieciem gadiem. Savukārt šovasar Tallinas lielākajās estrādēs jau 12. reizi noritēs arī Jaunatnes dziesmu un deju svētki, kas pulcēs tieši jaunākās paaudzes korus un deju kolektīvus no visas Igaunijas.

IZTEIKSMĪGS VIDEO: ar aktiera talantu apveltīts suns izlūdzas našķi no sugas brāļa

IZTEIKSMĪGS VIDEO: ar aktiera talantu apveltīts suns izlūdzas našķi no sugas brāļa

Nevienam nav noslēpums, ka suņi ir vistalantīgākie lūdzēji. Reti kuram sirds ir tik cieta, ka tā spēj noturēties pretī suņa lūdzošajam skatienam. Taču izrādās, – ne tikai cilvēki “iekrīt” uz suņu izdarībām, kas līdzvērtīgas Šreka kaķēna aizkustinošajam skatienam. Arī cilts brāļus viņi prot iežēlināt.

Filmu iespaidā haskijus vēlas daudzi… Tomēr tikai retais apzinās šīs šķirnes īpatnības

Filmu iespaidā haskijus vēlas daudzi... Tomēr tikai retais apzinās šīs šķirnes īpatnības 2

Daudzviet Latvijā vairākus gadus aukstajos mēnešos var vizināties sniega suņu pajūgā. Kopš haskiji filmu iespaidā Latvijā kļuvuši ļoti populāri, teju masveidā turpinās sāpīgā problēma, ka šie suņi ļoti daudzām ģimenēm kļūst lieki, jo šķirnes īpatnību dēļ cilvēki netiek ar tiem galā. Jau šā gada rudenī vienā no sniega suņu trasēm cer piedāvāt zināmu risinājumu šai problēmai.

Saimniecei izdevies sakopt haskiju voljeru, par kuru saņemtas sūdzības

Saimniecei izdevies sakopt haskiju voljeru, par kuru saņemtas sūdzības

Par haskiju voljeru Ādažu pusē Āņu ciematā jau ir stāstīts. Pēc iedzīvotāju sūdzībām pašvaldības policijā, šo vietu ieradās apraudzīt gan likumsargi gan Pārtikas un veterinārā dienesta pārstāvji. Ir pagājušas pāris nedēļas un suņu turētāju apgalvo, ka konstatētie trūkumi ir novērsti.

Nedēļa dzīvnieku pasaulē

Nedēļa dzīvnieku pasaulē

Ziemas prieki, skaistumkonkursi, veiklības sacensības vai vienkārši pozēšana fotogrāfam – apskati aizvadīto nedēļu dzīvnieku pasaulē.

Kā haskiju mamma savus bērnus dzīvot mācīja

Kā haskiju mamma savus bērnus dzīvot mācīja 1

Esam redzējuši dažādus brīnumus no dzīvniekiem, taču, kā jau katrs no tiem, ir īpašs, jo izskatās, ka šajā situācijā haskiju sugas mamma savus kucēnus māca… pareizi un jautri dzīvot!