Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Grims

Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās!

Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās! 2

Grims ir mūsu maģiskais ierocis, lai izskatītos lieliski un izceltu skaisto vai nomaskētu problēmzonas. Tomēr reizēm mēs pārcenšamies vai, tieši otrādi, – izlaižam – svarīgus grima uzklāšanas soļus. Skaistuma eksperti apkopojuši izplatītākās kļūdas, no kurām tu pavisam noteikti vari izvairīties!

Dūduma šķendējas par Izklausies redzēts grima blāķiem

Dūduma šķendējas par Izklausies redzēts grima blāķiem 3

Dziedātāja Rūta Dūduma, kura zināma gan kā soliste, gan arī kā vokālās grupas Framest dalībniece un TV šova Izklausies redzēts zvaigzne, ikdienā ar smiņķēšanos un pūderēšanos neaizraujas, jo, kā pati smej, ir pārāk slinka.

Beidzot! Atklāts, kā izskatās katra horoskopa zīme

Beidzot! Atklāts, kā izskatās katra horoskopa zīme

Klāt nedēļas mīļākā diena – piektdiena. Šodien zvaigznēs rakstīts, ka jebkurai dāmai ir nepieciešams sevi uzpost, un tieši tādēļ esam apkopojušas katras horoskopa zīmes vizuālo izskatu!

Vīrietis vai sieviete? Stāsts par pirmo latviešu puisi, kurš naktīs profesionāli pārtop meitenē

Vīrietis vai sieviete? Stāsts par pirmo latviešu puisi, kurš naktīs profesionāli pārtop meitenē 6

Amuna ir izcili izskatīga meitene, kas strādā vienā no Rīgas populārākajiem klubiem. Viņa vienmēr ir nevainojamā formā un var lepoties ar izteiksmīgu grimu, pikantiem tērpiem un superaugstiem papēžiem. Amuna klubā allaž piesaista neskaitāmu puišu uzmanību, un, iespējams, viņi pat nenojauš, ka aiz skaistās sievietes grima, parūkas un tērpiem patiesībā slēpjas puisis – frizieris un grima meistars Dāvis Ķimenis Berghold.

Neslikti. Kima Kardašjana piedāvā darbu!

Neslikti. Kima Kardašjana piedāvā darbu!

Vai kādreiz esi sapņojusi būt nākamā Kima Kardašjana, vai iejusties viņas ikdienas dzīvē? Esi apsēsta ar jaunākām skaistumkopšanas un modes tendencēm? Tad tev ir paveicies, jo Kima Kardašjana piedāvā darbu!

TV šovs Dzīvās lelles: ādas un zobu balināšana, lūpu palielināšana. Vai tu savam bērnam to spētu nodarīt?

TV šovs Dzīvās lelles: ādas un zobu balināšana, lūpu palielināšana. Vai tu savam bērnam to spētu nodarīt?

Kura gan meitene negribētu, lai par viņu saka, ka ir skaista kā lelle? Klāt ir šova Dzīvās lelles jaunā sezona. Šovs par mazu meiteņu piedalīšanos skaistumkonkursos un cīņu par skaistuma princeses kroni. Lai arī šovs ne tikai Amerikā, bet arī Eiropā izraisījis plašas, pretrunīgas  diskusijas, tam ar aizrautību seko ļoti daudz skatītāju un atbalstītāju. 

VIDEO: grupas RYGA Mārcis atklāj, vai “meikaps” viņam neliedz justies vīrišķīgi

VIDEO: grupas RYGA Mārcis atklāj, vai "meikaps" viņam neliedz justies vīrišķīgi

Nav viegli būt sievietei, tomēr, kā izrādās, nav viegli arī būt vīrietim mūzikas biznesā. Lai arī “meikaps” tiek uzskatīts par sieviešu “darīšanu”, arī mūziķiem – vīriešiem bez tā neiztikt. Intervijā portālam Skaties.lv grupas RYGA dalībnieks Mārcis Judzis atklāj, vai “meikaps” viņam netraucē justies vīrišķīgi.

Latvijas skaistumkopšanas tirgū ienāk jauns, košs kosmētikas zīmols

Latvijas skaistumkopšanas tirgū ienāk jauns, košs kosmētikas zīmols

Model Launcher ir profesionāla minerālu kosmētika no pašas ASV sirds, Maiami. Zīmols veidots visiem modes un skaistuma industrijas interesentiem, turklāt Model Launcher dekoratīvās kosmētikas līnija atbilst foto, televīzijas kameru un skatuves grima kvalitātes augstajiem standartiem.

Uzzini, kā vienkārši un ātri iegūt žilbinošu vakara “make-up”

Uzzini, kā vienkārši un ātri iegūt žilbinošu vakara "make-up"

Lai kā mēs cenšamies visu allaž ieplānot un paspēt laikus, vienmēr pietrūkst tieši pusstundas. Ja līdz Jaungada sagaidīšanas svinībām esi paspējusi gan sapost māju, saklāt galdu, sagludināt drēbes mīļotajam vīrietim, taču savu dienas grimu vēl neesi paspējusi noņemt, lai uzliktu vakara “make-up”, nebēdā. Lūk, grima meistares Unas Bernatovičas ieteikums.

Liktenīgās sievietes cienīgi skaistuma atradumi svētku sezonai

Liktenīgās sievietes cienīgi skaistuma atradumi svētku sezonai

Mums, sievietēm, kā zināms, ir svarīgi izskatīties labi un par sevi pārliecināti ik dienu, taču tieši svētku laikā vēlme saposties svinīgāk un izskatīties vēl labāk nekā parasti kļūst īpaši aktuāla, un būtu aplami to ignorēt. Runājot tieši par Ziemassvētku un Jaunā gada viesībām un ballītēm, prātā uzreiz nāk spožs un mirdzošs grims ar sulīgi sarkanām lūpām, zaigojošiem nagiem un dūmakaini caururbjošu acu skatienu, kas nenoliedzami ir neatņemama liktenīgās sievietes tēla sastāvdaļa, taču dekoratīvā kosmētika nebūt nav mūsu vienīgais trumpis.

VIDEO: uzzini, kā uzklājot “make-up”, koriģēt deguna formu

VIDEO: uzzini, kā uzklājot "make-up", koriģēt deguna formu

Viens no sejas ” trūkumiem”, par ko allaž ir satraukušās dāmas, ir deguna forma. Visbiežākā vēlme ir degunu padarīt slaidāku un smalkāku. Deguna korekciju ar grima palīdzību vari iemācīties viekt arī pati. Kā vislabāk to izdarīt, uzzini no studijas Unastyle vadītājas Unas Bernatovičas

VIDEO: uzzini kā soli pa solim, pareizi uzklāt perfektu grimu. Sejas ovāla modelēšana

VIDEO: uzzini kā soli pa solim, pareizi uzklāt perfektu grimu. Sejas ovāla modelēšana

Tuvojas svētki, kuros tu noteikti vēlies būt visskaistākā. Protams arī ikdienā nenāktu par ļaunu ievērot pareizu “make -up”uzklāšanas kārtību, kā arī mācēt notušēt savas sejas nepilnības. Šonedēļ kopā ar studijas Unastyle vadītāju Unu Bernatoviču Skaties.lv/ Sievietei soli pa solim tevi iepazīstinās ar perfekta grima pamatprincipiem. Šodien sāksim ar sejas ovāla modelēšanu.