Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Grims

Dūduma šķendējas par Izklausies redzēts grima blāķiem

Dūduma šķendējas par Izklausies redzēts grima blāķiem 3

Dziedātāja Rūta Dūduma, kura zināma gan kā soliste, gan arī kā vokālās grupas Framest dalībniece un TV šova Izklausies redzēts zvaigzne, ikdienā ar smiņķēšanos un pūderēšanos neaizraujas, jo, kā pati smej, ir pārāk slinka.

Beidzot! Atklāts, kā izskatās katra horoskopa zīme

Beidzot! Atklāts, kā izskatās katra horoskopa zīme

Klāt nedēļas mīļākā diena – piektdiena. Šodien zvaigznēs rakstīts, ka jebkurai dāmai ir nepieciešams sevi uzpost, un tieši tādēļ esam apkopojušas katras horoskopa zīmes vizuālo izskatu!

Vīrietis vai sieviete? Stāsts par pirmo latviešu puisi, kurš naktīs profesionāli pārtop meitenē

Vīrietis vai sieviete? Stāsts par pirmo latviešu puisi, kurš naktīs profesionāli pārtop meitenē 6

Amuna ir izcili izskatīga meitene, kas strādā vienā no Rīgas populārākajiem klubiem. Viņa vienmēr ir nevainojamā formā un var lepoties ar izteiksmīgu grimu, pikantiem tērpiem un superaugstiem papēžiem. Amuna klubā allaž piesaista neskaitāmu puišu uzmanību, un, iespējams, viņi pat nenojauš, ka aiz skaistās sievietes grima, parūkas un tērpiem patiesībā slēpjas puisis – frizieris un grima meistars Dāvis Ķimenis Berghold.

Neslikti. Kima Kardašjana piedāvā darbu!

Neslikti. Kima Kardašjana piedāvā darbu!

Vai kādreiz esi sapņojusi būt nākamā Kima Kardašjana, vai iejusties viņas ikdienas dzīvē? Esi apsēsta ar jaunākām skaistumkopšanas un modes tendencēm? Tad tev ir paveicies, jo Kima Kardašjana piedāvā darbu!