Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Grims

Aizpildi hokeja testu īstiem “spečukiem”!

Aizpildi hokeja testu īstiem "spečukiem"! 9

Nav tālu hokeja pavasaris, kad daudzi no mums sekos līdzi Latvijas hokeja izlases panākumiem pasaules čempionātā, un, ja tu esi īsts hokeja fans, tad piedāvājam tev pārbaudīt zināšanas par šo spēli!

Dūduma šķendējas par Izklausies redzēts grima blāķiem

Dūduma šķendējas par Izklausies redzēts grima blāķiem 3

Dziedātāja Rūta Dūduma, kura zināma gan kā soliste, gan arī kā vokālās grupas Framest dalībniece un TV šova Izklausies redzēts zvaigzne, ikdienā ar smiņķēšanos un pūderēšanos neaizraujas, jo, kā pati smej, ir pārāk slinka.

Beidzot! Atklāts, kā izskatās katra horoskopa zīme

Beidzot! Atklāts, kā izskatās katra horoskopa zīme

Klāt nedēļas mīļākā diena – piektdiena. Šodien zvaigznēs rakstīts, ka jebkurai dāmai ir nepieciešams sevi uzpost, un tieši tādēļ esam apkopojušas katras horoskopa zīmes vizuālo izskatu!

Vīrietis vai sieviete? Stāsts par pirmo latviešu puisi, kurš naktīs profesionāli pārtop meitenē

Vīrietis vai sieviete? Stāsts par pirmo latviešu puisi, kurš naktīs profesionāli pārtop meitenē 6

Amuna ir izcili izskatīga meitene, kas strādā vienā no Rīgas populārākajiem klubiem. Viņa vienmēr ir nevainojamā formā un var lepoties ar izteiksmīgu grimu, pikantiem tērpiem un superaugstiem papēžiem. Amuna klubā allaž piesaista neskaitāmu puišu uzmanību, un, iespējams, viņi pat nenojauš, ka aiz skaistās sievietes grima, parūkas un tērpiem patiesībā slēpjas puisis – frizieris un grima meistars Dāvis Ķimenis Berghold.

Neslikti. Kima Kardašjana piedāvā darbu!

Neslikti. Kima Kardašjana piedāvā darbu!

Vai kādreiz esi sapņojusi būt nākamā Kima Kardašjana, vai iejusties viņas ikdienas dzīvē? Esi apsēsta ar jaunākām skaistumkopšanas un modes tendencēm? Tad tev ir paveicies, jo Kima Kardašjana piedāvā darbu!

TV šovs Dzīvās lelles: ādas un zobu balināšana, lūpu palielināšana. Vai tu savam bērnam to spētu nodarīt?

TV šovs Dzīvās lelles: ādas un zobu balināšana, lūpu palielināšana. Vai tu savam bērnam to spētu nodarīt?

Kura gan meitene negribētu, lai par viņu saka, ka ir skaista kā lelle? Klāt ir šova Dzīvās lelles jaunā sezona. Šovs par mazu meiteņu piedalīšanos skaistumkonkursos un cīņu par skaistuma princeses kroni. Lai arī šovs ne tikai Amerikā, bet arī Eiropā izraisījis plašas, pretrunīgas  diskusijas, tam ar aizrautību seko ļoti daudz skatītāju un atbalstītāju.