Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Gribu randiņu ar brīvo

”Vai nu viņa melo man, vai otram puisim!” ”Precētie pret brīvajiem” Jānis atrāda foto no randiņa ar aizņemto Jūliju

''Vai nu viņa melo man, vai otram puisim!'' ''Precētie pret brīvajiem'' Jānis atrāda foto no randiņa ar aizņemto Jūliju 71

Aizraujošajai ekrāna spēlei ”Precētie pret brīvajiem” šonedēļ gluži negaidīti sekojusi vēl viena meļu atmaskošanas drāma – šova galvenais varonis Jānis paziņojis, ka turpinājis attiecības ar aizņemto Jūliju, kamēr meitene visu noliedz. Lai apstiprinātu savu vārdu patiesumu, Jānis Skaties.lv atsūtījis bildi no abu randiņa.

”Precētie pret brīvajiem” Jānis paziņo par attiecībām ar aizņemto Jūliju; meitene baumas noliedz

''Precētie pret brīvajiem'' Jānis paziņo par attiecībām ar aizņemto Jūliju; meitene baumas noliedz 69

”Precētie pret brīvajiem” septītā raidījuma galvenais varonis atklāj Skaties.lv negaidītus jaunumus. Puisis paziņo, ka pēc spēles aizņemtā meitene Jūlija pametusi līgavaini Raimo, lai ļautos attiecībām ar viņu. Savukārt Jūlija, uzzinot šo versiju no Skaties.lv, neslēpj, ka ir pamatīgā šokā – viņa ar Raimo šobrīd krājot naudu kāzām un par Jāni jau sen aizmirsusi.

Uz XII Jaunatnes dziesmu un deju svētkiem pulcēsies 40 000 Igaunijas jauniešu

Uz XII Jaunatnes dziesmu un deju svētkiem pulcēsies 40 000 Igaunijas jauniešu

Mēdz sacīt, ka latvieši ir liela dziedātāju tauta. Tomēr ar bagātīgām tradicionālo dziesmu un deju tradīcijām var lepoties arī mūsu ziemeļu kaimiņi igauņi. Līdzīgi kā Latvijā Igaunijā dziesmu un deju svētki norisinās ik pēc pieciem gadiem. Savukārt šovasar Tallinas lielākajās estrādēs jau 12. reizi noritēs arī Jaunatnes dziesmu un deju svētki, kas pulcēs tieši jaunākās paaudzes korus un deju kolektīvus no visas Igaunijas.

”Tas bija traki!” ”Precētie pret brīvajiem” pieklājīgais kavalieris Jānis atklāj, kā beidzies randiņš ar Saldus Anitu

''Tas bija traki!'' ''Precētie pret brīvajiem'' pieklājīgais kavalieris Jānis atklāj, kā beidzies randiņš ar Saldus Anitu 15

”Precētie pret brīvajiem” sestā raidījuma zvaigzne Jānis Vecais bija pirmais vīrietis šosezon, kurš nevis ļāvās meiteņu pikantajiem kārdinājumiem, bet gan pieklājīgi atteicās, izdzirdot piedāvājumu ”noģērb mani”. Jānis atklāj, kāpēc atraidījis slaveno Saldus Anitu, un to, kādas meitenes cer sagaidīt uz tikšanos  ”Gribu randiņu ar brīvo”.

Mmmhmm? “Precētie pret brīvajiem” zvaigznes Arņa dziļdomīgais jautājums savaldzina Baibu

Mmmhmm? "Precētie pret brīvajiem" zvaigznes Arņa dziļdomīgais jautājums savaldzina Baibu 7

”Nē, nē, ilgtermiņā mēs sevi kopā neredzam,” tā iespējamo attiecību perspektīvu novērtēja šova ”Precētie pret brīvajiem” zvaigzne Arnis, kurš tikās ar Skaties.lv lasītāju Baibu, ”bet, nu, aiziet uz kādu randiņu vai padejot – kāpēc ne?” Uz tik neviennozīmīgi dramatiskas nots noslēdzies kārtējais Skaties.lv un šova ”Precētie pret brīvajiem” pasākums ”Gribu randiņu ar brīvo”, kurā tiekas šova zvaigznes un Skaties.lv lasītājas.

TV3 un Skaties.lv oficiālais paziņojums

TV3 un Skaties.lv oficiālais paziņojums 18

Uzmanību, šova ”Precētie pret brīvajiem” un ar to saistītās Skaties.lv akcijas ”Gribu randiņu ar brīvo” skatītāji! Ceturtā tikšanās ar brīvo tiek atcelta.

Neida fanes! Nepalaidiet garām iespēju tikties randiņā ar populāro mūziķi!

Neida fanes! Nepalaidiet garām iespēju tikties randiņā ar populāro mūziķi! 6

Tieši tā, Neida fanes! Jūs sapratāt pareizi – portāls Skaties.lv un šovs ”Precētie pret brīvajiem” piedāvā nebijušu iespēju visiem, precīzāk sakot, visām lēdijām, kuras gribētu tikties ar populāro mūziķi un šova ”Precētie pret brīvajiem” zvaigzni! Tieši tā – tu vari pieteikties īstam randiņam ar Neidu! Pieteikties nākamajam randiņam varēs, sākot no pirmdienas, 8. maija, plkst. 9.00.

FOTO: ”Precētie pret brīvajiem” Edgars ved uz randiņu daiļu korejieti Karinu

FOTO: ''Precētie pret brīvajiem'' Edgars ved uz randiņu daiļu korejieti Karinu 5

Kā jau ierasts, arī šonedēļ šova ”Precētie pret brīvajiem” galvenajam varonim Skaties.lv pēc spēles dāvāja iespēju izbaudīt īstu randiņu ar meitenēm, kuras patiešām interesē attiecības un kuras nemelo. Uz randiņu ar Edgaru Viļumsonu restorānā ”Sunset Lounge” ieradās apburoša angļu mēlē runājoša meitene.

FOTO stāsts: kā ”Precētie pret brīvajiem” Niks dāmu izvēlējās

FOTO stāsts: kā ''Precētie pret brīvajiem'' Niks dāmu izvēlējās 26

Ceturtdienas, 27. aprīļa, pēcpusdienā restorānā ”Sunset Lounge” uz randiņu ar paša izvēlētajām skatītājām Līvu Puķīti un Annu Zemturi ieradās ”Precētie pret brīvajiem” otrās sērijas galvenais varonis Niks Zvejnieks. Šoreiz tikšanās bija izdevusies un izveidojās cerīgs pāris.

Dāmas! Steidzat randiņam ar šova ”Precētie pret brīvajiem” zvaigzni!

Dāmas! Steidzat randiņam ar šova ”Precētie pret brīvajiem” zvaigzni! 1

Dāmas! Portāls Skaties.lv un šovs ”Precētie pret brīvajiem” jau otro nedēļu piedāvā nebijušu iespēju visiem, precīzāk, sakot, visām lēdijām, kuras gribētu tikties ar šova brīvajiem vīriešiem! Tieši tā – tu vari pieteikties īstam randiņam ar kādu no šova dalībniekiem! Pieteikties varēs sākot no pirmdienas, 1. maija, plkst. 9.00.