Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Gatis Suhoveckis

Skandāls Saeimas namā! Balodis: Eksprezidents Ulmanis ir ļoti apvainojies

Skandāls Saeimas namā! Balodis: Eksprezidents Ulmanis ir ļoti apvainojies 27

LNT Ziņas noskaidrojušas, ka Saeimas apsargs tā vietā, lai Guntim Ulmanim ļautu ienākt, bijušajam prezidentam licis uzrādīt personu apliecinošu dokumentu. Eksprezidentu tas aizvainojis, tāpēc viņš devies prom. Skandalozo starpgadījumu izmeklē Saeimas Drošības birojs, bet parlamenta administrācija vērtē, vai nepieciešams mainīt kārtību, kā Saeimā tiek īstenots drošības režīms.

”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.

Kučinskis: Latvietis skan lepni!

Kučinskis: Latvietis skan lepni! 2

“Reformas” un “nacionālās intereses” – premjerministra Māra Kučinska vērtējumā, šie vārdi vislabāk raksturo valdības darbu. Par tās veikumu viņš šodien atskaitījās Saeimas ārkārtas sēdē.

Informējot par potenciāli nāvējošas infekcijas perēkli, izmanto vislēnāko saziņas veidu

Informējot par potenciāli nāvējošas infekcijas perēkli, izmanto vislēnāko saziņas veidu 2

Kad runa ir par tādu potenciāli nāvējošu infekciju kā leģionāru slimība, no kuras Latvijā vidēji mirst 8% saslimušo, ir jārīkojas operatīvi. Tā akcentē Slimību profilakses un kontroles centrā (SPKC). Taču vienlaikus, lai centra speciālisti informētu pašvaldības iestādes par iespējamiem draudiem iedzīvotāju veselībai, viņi izmantojuši vislēnāko saziņas veidu – vēstules sūtīšanu pa pastu.

“Expo 2017”: Latvija tiks reklamēta, izmantojot virtuālās realitātes tehnoloģijas

"Expo 2017": Latvija tiks reklamēta, izmantojot virtuālās realitātes tehnoloģijas

“Tikšanās vieta Latvija – enerģija ir mūsu dabā,” ar šādu devīzi Latvija šogad piedalīsies pasaules izstādē “Expo”, kas notiks Kazahstānas galvaspilsētā Astanā. Izstādes apmeklētāji ar Latviju tiks iepazīstināti, izmantojot virtuālās realitātes tehnoloģijas. Bet “Expo” pārstāvētajiem Latvijas uzņēmējiem darījumus, iespējams, palīdzēs noslēgt arī Latvijas kaimiņi izstādē – Čehija.