Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Gatava pārvērtībām

”Pavlovs uz tā āķa ”uzķērās”.” Ivetas stāsts par bulciņām bijis izdomāts

“Pavlovs uz tā āķa “uzķērās”.” Ivetas stāsts par bulciņām bijis izdomāts 12

Trešdien, 12. aprīļa, vakarā TV3 šovā ”Gatava pārvērtībām” imidža maiņu piedzīvoja sezonas atraktīvākā un izmēros lielākā sieviete – rīdziniece Iveta Sirmā. Lai iekļūtu dalībnieču trijniekā, sieviete publiski solījās turpmāk mest līkumu bulciņām. Kā viņai tagad, mēnesi pēc šova filmēšanas, veicies ar modes māksliniekam Aleksandram Pavlovam doto solījumu?

TV3 šova dalībniece publiski piesaka karu bulciņām

TV3 šova dalībniece publiski piesaka karu bulciņām 3

TV3 šova ”Gatava pārvērtībām” 19. raidījumā trīs modes eksperti pārvērtīs trīs dažādas sievietes. Enerģiskā un dzīvespriecīgā Iveta, kura pati sevi dēvē par pelēku egli, atzīstas grēkā un dod publisku solījumu turpmāk pārvarēt iekāri uz bulciņām.

TV3 šovs sacēlis vētru Dobeles dzejnieces Aijas fanu un skauģu vidū

TV3 šovs sacēlis vētru Dobeles dzejnieces Aijas fanu un skauģu vidū 21

Sieviešu dienas vakarā TV3 šovā ”Gatava pārvērtībām” iepazītās dzejnieces Aijas Celmas dzīve pēc uzmirdzēšanas TV ekrānos apmetusi patīkamu kūleni – 52 gadus vecā dobelniece smēlusies iedvesmu dzejas rakstīšanai, turklāt izteikti arī jauni piedāvājumi. Sarunā ar portālu Skaties.lv dzejniece gan neslēpj, ka viņas parādīšanās TV pamanīta arī nelabvēļu vidū.

Ekskluzīvi FOTO: “Gatava pārvērtībām” sensācija Rita pēc šova

Ekskluzīvi FOTO: "Gatava pārvērtībām" sensācija Rita pēc šova 5

TV3 šova ”Gatava pārvērtībām” Sieviešu dienas raidījumā īpaši uzmirdzēja divu bērnu māmiņa Rita Podenko. 33 gadus vecā sieviete pēc šova apņēmusies modes ekspertu sniegtos padomus ievērot arī dzīvē. Kā viņai tas izdevies, aplūko pirmās fotogrāfijas, kas uzņemtas uzreiz pēc šova filmēšanas!