Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu
Gameface

Pastāsti draugiem:

GameFace

Aizpildi hokeja testu īstiem “spečukiem”!

Aizpildi hokeja testu īstiem "spečukiem"! 9

Nav tālu hokeja pavasaris, kad daudzi no mums sekos līdzi Latvijas hokeja izlases panākumiem pasaules čempionātā, un, ja tu esi īsts hokeja fans, tad piedāvājam tev pārbaudīt zināšanas par šo spēli!

Baibas Runces, Rūdolfa Kugrēna un Jāņa Romanovska zvaigžnu moments – labākie raidījuma GameFace otrās sezonas momenti!

Baibas Runces, Rūdolfa Kugrēna un Jāņa Romanovska zvaigžnu moments - labākie raidījuma GameFace otrās sezonas momenti!

Ar prieku un reizē arī nelielām skumjām jāatzīst, ka raidījuma GameFace otrā sezona tuvojas savam noslēgumam. Tieši tāpēc atskatīsimies uz paveikto. Personību kaujas spilgtākie momenti no radio StarFM ētera personības Jāņa Romanovska, komiķa Rūdolfa Kugrēna un kanāla TV3 raidījuma Bez Tabu žurnālistes Baibas Runces virtuālajām cīņām.

5 grūtākās misijas leģendārajai spēlei GTA San Andreas

5 grūtākās misijas leģendārajai spēlei GTA San Andreas 2

Ikviens, kurš kaut reizi piesēdies pie datora ar iemeslu – uzspēlēt kādu videospēli, visticamāk, ir iemēģinājis spēkus vienā no populārākajām spēļu sērijām Grand Theft Auto jeb GTA. Spēles ilguma ziņā garākā no tām, kas, loģiski, nozīmē arī viena no grūtākajām, bija San Adreas daļa. Raidījums GameFace apkopojis, kuras bija piecas grūtākās misijas.

GameFace īpašā GTA sērija – noskaties un laimē pēdējo X-box šajā sezonā!!!

GameFace īpašā GTA sērija - noskaties un laimē pēdējo X-box šajā sezonā!!! 16

Jau kopš jūlija vidus katru ceturtdienu visiem “geimeriem” sirdī iezogas svētku sajūta, jo nāk klajā kārtējā izklaidējošā raidījuma GameFace sērija. Kaspars un Norberts šoreiz ir sagatavojuši īpašu pārsteigumu, šajā epizodē daudz pieskaroties vienai no slavenākajām videospēlēm pasaulē – Grand Theft Auto jeb GTA!