Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Gada apskats 2016

Briedis nokautē Skuteli, filma “Dievs Porziņģis” un Zimbabves olimpiešu apcietināšana –  jocīgākie notikumi Latvijas un pasaules sportā

Briedis nokautē Skuteli, filma "Dievs Porziņģis" un Zimbabves olimpiešu apcietināšana - jocīgākie notikumi Latvijas un pasaules sportā 1

2016. gads Latvijas un pasaules sportā bijis gana raibs. Olimpiskās spēlēs, Eiropas čempionāts futbolā, NBA sezona, KHL turnīrs un vēl daudz citu nozīmīgu notikumu. Taču sporta pasaulē ne reti notiek arī pavisam smieklīgas un jocīgas lietas. Piedāvājam šī gada jocīgāko notikumu topu Latvijas un pasaules sportā!

Gada apskats: Cik maksā cilvēka dzīvība jeb Zolitūdes traģēdijas sekas un spriedumi

Gada apskats: Cik maksā cilvēka dzīvība jeb Zolitūdes traģēdijas sekas un spriedumi 1

Tieši pirms trim gadiem, 21. novembrī, plkst. 16.21 “Maxima” lielveikalā Zolitūdē atskan signalizācija. Diemžēl lielākā daļa veikala darbinieku un apmeklētāju ignorē signālu. Trauksmes zvans ar pārtraukumiem nepielūdzami vēsta par tuvojošos traģēdiju. Līdz plkst. 17.41 iebrūk lielveikala jumts, uzgāžoties uz veikalā esošo cilvēku galvām. Sekoja vēl divi iebrukumi, kas kopumā paņēma 54 cilvēku dzīvības.

Atmiņas, kuras mums neviens neatņems – 2016. gada neaizmirstamākie notikumi Latvijas sportā

Atmiņas, kuras mums neviens neatņems - 2016. gada neaizmirstamākie notikumi Latvijas sportā

2016. gads Latvijas sportā bijis krāšņs un lielu uzvaru pilns. Melbārža četrinieks fantastiski kļūst par pasaules čempioniem, Martins Dukurs turpina būt skeletona karalis, Lauras Ikaunieces-Admidiņas lieliskā ceturtā vieta Rio un Kirova Lipmana gāšana no hokeja federācijas prezidenta amata. Tā ir tikai daļa no neaizmirstamā 2016. gada Latvijas sportā!

Skaties FOTO: TV3 Gada svarīgāko notikumu apskata filmēšanas aizkulises

Skaties FOTO: TV3 Gada svarīgāko notikumu apskata filmēšanas aizkulises 1

2016. gads nupat būs beidzies, un savu atskatu uz būtiskākajiem pērnā gada notikumiem Latvijā un ārzemēs piedāvās arī TV3 ziņas un raidījums “Nekā personīga”. Šoreiz abu ziņu raidījumu komandas apvienojās, lai kopā pavēstītu gan par notikumiem politikā, ekonomikā, kultūrā, sportā, gan par nejēdzībām, kas tika šogad piedzīvotas.

Matemātiķis Andris Ambainis atzīts par Eiropas gada cilvēku!

Matemātiķis Andris Ambainis atzīts par Eiropas gada cilvēku!

Iedzīvotāju balsojumā par šā gada Eiropas cilvēku Latvijā atzīts kvantu fiziķis un matemātiķis Andris Ambainis. Bez viņa pirmajā trijniekā bija iekļuvis arī “Mikrotīkls” līdzīpašnieks Arnis Riekstiņš un kultūras ministre Dace Melbārde.