Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Ezers

Meitenes, uz priekšu! 21 seksīga lieta, ko piedzīvot vasarā

Meitenes, uz priekšu! 21 seksīga lieta, ko piedzīvot vasarā

Saki, ko gribi, bet vasarā var atļauties gribēt vairāk, gaidīt vairāk un uzdrošināties vairāk. Seksīgais alfabētiņš – tikai nelielai iedvesmai! Izlem pati, pie kura burta apstāties, kuru izlaist, vai vispār – ņemt un izveidot pašai savu vārdnīcu.

Latvijā ir kāds ezers, kuru sargā paši iedzīvotāji

Latvijā ir kāds ezers, kuru sargā paši iedzīvotāji 1

Ojats ir neliels ezers Dagdas novada Konstantinovas pagastā. Tā dziļums ir vairāk nekā 40 metri, kas ierindo to sestajā vietā starp dziļākajiem Latvijas ezeriem. Tomēr ievērību citu ezeru vidū tas guvis ar savu tīro ūdeni, kas te ļauj augt un dzīvot retiem augiem un dzīvniekiem. Lai aizsargātu īpašo ekosistēmu un neļautu ezeram tapt piesārņotam, pirms 17 gadiem te izveidots dabas liegums.

”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.

Video: draudzeni uzjautrina puiša slīkšana!

Video: draudzeni uzjautrina puiša slīkšana! 1

Sociālajā vietnē Facebook.com ievietots video, kas lieliski pierāda, ka vīrietis bez sievietes nevar izdzīvot. Izbīlis no grimstošas laivas un ūdens puisi padarīja par izsmiekla objektu.

Vecpiebalgas novada ezeri – labiekārtoti un zivīm bagāti

Vecpiebalgas novada ezeri - labiekārtoti un zivīm bagāti

“Bēgat, gani, arājiņi, Alauksts nāk, Alauksts nāk!” – Alauksta ezers ir tikai viens no Vecpiebalgas novada ezeriem, kas gan novadu padara pievilcīgu tūristiem un vēstures cienītājiem, gan tam piešķir leģendāru šarmu. Vienlaikus tas liek domāt par šīs dabas bagātības attīstīšanu un apsaimniekošanu. Vecpiebalgas novadā ar katru gadu pieaug zivsaimniecības infrastruktūras uzlabošanā un bioloģisko resursu attīstībā ieguldītais darbs. Šis gads nebūt nav izņēmums.

Dabas katastrofa Šlokenbekas ezerā: zivis uzpeld ar vēderiem uz augšu

Dabas katastrofa Šlokenbekas ezerā: zivis uzpeld ar vēderiem uz augšu 3

Šlokenbekas ezera tuvumā dzīvojošie tukumnieki zina stāstīt, ka šajā ūdenstilpē ik pa brīdim manāms kāds piesārņojuma pleķis vai kāda cita dīvainība, taču pēdējo dienu laikā piedzīvotais pārspēj visu iepriekš redzēto – ar vēderiem gaisā uzpeldējis lērums zivju.

“Paturi manu aliņu, es tev parādīšu, kā tas darāms” – Top 5 atpūtnieku kļūdas

"Paturi manu aliņu, es tev parādīšu, kā tas darāms" - Top 5 atpūtnieku kļūdas

Šajā nedēļas nogalē Latviju sasniedz pamatīgs karstuma vilnis, un daudzi jau paspējuši izbaudīt ūdens priekus. Glābēji un ūdens policija atpūtnieku virzienā skatās ar satraukumu, jo pēc tik ilgas vasaras gaidīšanas daudzi vienkārši var pārspīlēt ar izklaidēm, aizmirstot par elementārām drošības normām.

Babītes makšķernieki pukojas par aizlieguma zīmi pie ezera

Babītes makšķernieki pukojas par aizlieguma zīmi pie ezera

Babītes ezera apmeklētājus, it īpaši makšķerniekus, satraukusi aizlieguma zīme atrasties tā teritorijā. Kā izrādās šo zīmi uzstādījuši vides aizstāvji, jo šajā apkaimē mīt aizsargājamu putnu sugas, kas pakļautas iznīcībai, vēsta Bez Tabu.