Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Ēšanas paradumi

Uzzini, kā izvēlēties dabīgu pārtiku?

Uzzini, kā izvēlēties dabīgu pārtiku?

Ikdienā iegādājoties pārtikas produktus, mūsu izvēli nosaka produkta izskats un iepakojums, nereti arī maka biezums vai noskaņojums, taču uztura speciālisti iesaka pievērst lielāku uzmanību arī produktu dabīgumam. Tas ir īpaši svarīgi, jo liela daļa pārtikas produktu, ko ikdienā iegādājamies, nemaz nesatur tās uzturvielas, kuras vēlamies uzņemt.

No jaunā mācību gada skolu kafejnīcas nedrīkstēs tirgot pat šokolādes

No jaunā mācību gada skolu kafejnīcas nedrīkstēs tirgot pat šokolādes 14

No skolu kafejnīcu plauktiem čipsi un gāzētie dzērieni izņemti, tomēr bērni joprojām skolā brīvi var nopirkt dažādus citus neveselīgus našķus. Lai situāciju mainītu, tiek gatavoti jauni likuma grozījumi, kas noteiks vēl stingrākas prasības skolās tirgotajiem pārtikas produktiem.

Viss, kas jāzina par olām un to lietošanu uzturā

Viss, kas jāzina par olām un to lietošanu uzturā

Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) speciālisti aicina, svinot svētkus, ievērot mērenību, baudot Lieldienu ēdienus un izvēlēties drošas aktivitātes. Lieldienās visbiežāk mielojas ar vistu dētām olām, kas ir vērtīgām uzturvielām bagāts pārtikas produkts, savukārt zosu, pīļu, strausu un citas olas tiek izmantotas vairāk kā delikatese un tikai retos gadījumos.

Cīņā ar lieko svaru 77% Baltijas iedzīvotāju gatavi ievērot veselīgu uzturu

Cīņā ar lieko svaru 77% Baltijas iedzīvotāju gatavi ievērot veselīgu uzturu

Cīnoties ar lieko svaru, lielākā daļa jeb 77% Baltijas valstu iedzīvotāju ir gatavi ievērot veselīgu uzturu, bet pievērsties sportošanai gatavi 59%, liecina starptautiskās informācijas un mērījumu kompānijas Nielsen veiktais pētījums par iedzīvotāju veselības paradumiem pasaulē Global Health and Wellness Survey.