Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Es mīlu Tevi Latvija viktorīna

VIKTORĪNA ”KO TU ZINI PAR LATVIJU?”  1. KĀRTA

VIKTORĪNA “KO TU ZINI PAR LATVIJU?” 1. KĀRTA 10

Kā jau ierasts, februārī TV3 kanālā atgriežas izglītojoši izklaidējošais raidījums ”Es mīlu tevi, Latvija!” Kamēr televīzijas ekrānos atjautībā un prāta veiklībā sacenšas Valtera un Janas komandas, portāls Skaties.lv jums, dārgie skatītāji un lasītāji, piedāvā pārbaudīt savas zināšanas ikgadējā viktorīnā ”Ko tu zini par Latviju?”.

TIEŠRAIDE: klāt sirsnīgais svētdienas šovs “Es mīlu tevi, Latvija”

TIEŠRAIDE: klāt sirsnīgais svētdienas šovs "Es mīlu tevi, Latvija"

No šodienas, 19. februāra, TV3 atgriežas skatītāju iemīļotais lielais svētdienas šovs “Es mīlu tevi, Latvija”, kuru jau trešo sezonu vadīs Dailes teātra aktieris Artūrs Skrastiņš, bet komandu kapteiņu lomās iejutīsies apburošā Jana Duļevska un šarmantais Valters Krauze.

Duļevska atkāj, kur visbiežāk tiekas ar Jubaltu

Duļevska atkāj, kur visbiežāk tiekas ar Jubaltu 3

Jau šovakar plkst. 20.10 TV3 startēs svētdienas lielā šova ”Es mīlu tevi, Latvija” trešā sezona. Arī šajā sezonā šovu vadīs Dailes teātra aktieris Artūrs Skrastiņš, bet komandu kapteiņu lomās iejutīsies apburošā Jana Duļevska un šarmantais Valters Krauze. Jau tagad jautrā atmosfērā Jana un Valters iepazīstina ar komandu dalībniekiem.

Līdz ar “Es mīlu tevi, Latvija” jauno sezonu atklāta iemīļotā viktorīna ”Ko tu zini par Latviju?”

Līdz ar "Es mīlu tevi, Latvija" jauno sezonu atklāta iemīļotā viktorīna ”Ko tu zini par Latviju?” 1

Šajā nedēļa nogalē, 19. februārī, TV3 atgriežas skatītāju iemīļotais lielais svētdienas šovs ”Es mīlu tevi, Latvija!”, kuru jau trešo sezonu vadīs Dailes teātra aktieris Artūrs Skrastiņš, bet komandu kapteiņu lomās iejutīsies apburošā Jana Duļevska un šarmantais Valters Krauze. Arī šajā sezonā prāta veiklībā varēs sacensties ikviens šova fans.