Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Elīna Dzelme

Kā vasarā izskatīties mirdzošai un pievilcīgai? Gatavojies sauļošanās sezonai jau tagad!

Kā vasarā izskatīties mirdzošai un pievilcīgai? Gatavojies sauļošanās sezonai jau tagad!

Vasara nozīmē sauli, karstumu, košus tērpus un aizvien mazāk un mazāk laika, lai pagūtu parūpēties par to, lai šajā laikā mūsu izskats būtu tiešām veselīgs un pievilcīgs. Tā ir tiesa – vasarā mūsu āda saskaras ar ļoti daudziem izaicinājumiem: karsto sauli, sāļo jūras ūdeni un pilsētas piesārņojumu, tāpēc rūpes par ādu vasaras sezonā ir visnotaļ būtiskas.

Džilindžers sesto reizi precēsies

Džilindžers sesto reizi precēsies 2

Patīkamu pavērsienu privātajā dzīvē piedzīvojis Dailes teātra režisors un mākslinieciskais vadītājs Dž. Dž. Džilindžers, īstajā vārdā Raimonds Rupeiks. Viņš ceļojuma laikā Taizemē bildinājis savu draudzeni.

Jope iebilst kliegt uz Dumpi

Jope iebilst kliegt uz Dumpi 3

“Nevaru to izdarīt, tas nav iespējams! Kā es varu kliegt uz Uldi Dumpi?” atzīst dziedošais aktieris Juris Jope (26), kuram seriālā UgunsGrēks uzticēta izmeklētāja Gunta Beķera loma. Sagatavoties šai lomai Jurim palīdzējis arī kāds notikums privātajā dzīvē.

Fadejevs lakstojas ap Dzelmi, kamēr viņas mīļotais ārzemēs

Fadejevs lakstojas ap Dzelmi, kamēr viņas mīļotais ārzemēs 1

Mākslinieka Aivara Vilipsōna izstādes zibwakcīna atklāšanā un krāsojamās grāmatas Reiz dzīvoja Čaks prezentācijā aktrise, iecienītā seriāla UgunsGrēks zvaigzne un māksliniece Elīna Dzelme (28) jautri pavadīja laiku olimpiskā vicečempiona soļošanā Aigara Fadeveja (39) sabiedrībā. Taču žurnālam Privātā Dzīve atzina, ka abi ir tikai labi draugi, jo viņas sirds jau aizņemta.

Elīna Dzelme atklās ceturto personālizstādi

Elīna Dzelme atklās ceturto personālizstādi 1

No 7. februāra bārā/ kafejnīcā/ urbānās mākslas ģeneratorā PinUp būs apskatāma aktrises un mākslinieces Elīnas Dzelmes ceturtā personālizstāde PIRMSES, kurā viņa turpina iesākto stāstu par Sievieti.

Džilindžers Dzelmei vairs nedod lomas teātrī

Džilindžers Dzelmei vairs nedod lomas teātrī

Pēc vairāk nekā pusgadu ilgas vilcināšanās aizvadītā gada 19. novembrī oficiāli tika šķirta režisora Dž. Dž. Džilindžera un aktrises un mākslinieces Elīnas Dzelmes laulība, raksta žurnāls Kas Jauns.

UgunsGrēka jaunā sezona atgriežas jau 19.janvārī!

UgunsGrēka jaunā sezona atgriežas jau 19.janvārī! 15

TV3 jaunajā, 2015.gadā turpinās priecēt skatītājus ar mīlētāko pašmāju seriālu UgunsGrēks! Jaunajā sezonā gaismā nāks atbilde uz iepriekšējās sezonas noslēguma lielāko jautājumu – kurš no abiem jaunskungiem, Viestus vai Edijs, tika nogalināts. Un kas galu galā bija ieinteresētais šāvējs? To visu varēs uzzināt, skatoties UgunsGrēks 13.sezonas pirmo sēriju jau 19.janvārī 20:20 kanālos TV3 un TVPlay!

Vai Dzelmei attiecības ar fotogrāfu Pālenu?

Vai Dzelmei attiecības ar fotogrāfu Pālenu?

Dailes teātra aktrise Elīna Dzelme (28), kura pavasarī paziņoja, ka šķiras no režisora Dž. Dž. Džilindžera jeb Raimonda Rupeika (48), pagājušajā nedēļā paziņoja, ka stājusies jaunās attiecībās, raksta žurnāls “Kas Jauns”.