Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Ekonomika

Latvijas ekonomika šogad pieaugs par 3,2%, prognozē Finanšu ministrija

Latvijas ekonomika šogad pieaugs par 3,2%, prognozē Finanšu ministrija 1

Uzsākot Latvijas Stabilitātes programmas 2017.-2020. gadam sagatavošanu, Finanšu ministrija (FM) ir izstrādājusi makroekonomisko rādītāju prognozes laika posmam līdz 2020. gadam. Atbilstoši atjaunotajām prognozēm, Latvijas ekonomikas izaugsme 2017. gadā paātrināsies līdz 3,2%, bet 2018. gadā sasniegs 3,4%.

”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.

Vai “16+1” forums kļūs par Latvijas lielo iespēju?

Vai "16+1" forums kļūs par Latvijas lielo iespēju? 1

Ķīna šobrīd meklē ceļus Eiropas tirgus apgūšanai. Tas paver papildu investīciju piesaistes iespējas Centrāleiropas un Austrumeiropas valstīm, tostarp arī Latvijai. Nedēļas nogalē Latvijas-Ķīnas ekonomiskās attiecības iespējams pacelt jaunā līmenī.

Trieciens ekonomikai – lielie uzņēmumi pamet Latviju

Trieciens ekonomikai - lielie uzņēmumi pamet Latviju 61

Uzņēmēji apgalvo, ka viņu konkurētspēja samazinās un iemesls tam ir nodokļu slogs, kā arī šogad krietni pieaugušie elektrības rēķini, līdz ar to par jaunām ražotnēm Latvijā uzņēmumu vadītāji runā atturīgi un vairāk lūkojas uz kaimiņvalstīm.