Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Egons Reiters

Tārpi zemenēs – vai tas maz ir iespējams?

Tārpi zemenēs - vai tas maz ir iespējams? 1

Raidījuma Bez Tabu mājaslapā ir tāda sadaļa sūdzību dēlis, kurā skatītājiem ir iespēja iesūtīt ziņu, ar kuru būtu nepieciešams padalīties ar citiem, tā teikt, lai pabrīdinātu!

Mercury Prize analogs pašu mājās – Austras balva gada labākajam albumam

Mercury Prize analogs pašu mājās – Austras balva gada labākajam albumam

Šā gada nogale Latvijas mūzikas industrijā būs zīmīga ar jauna un ikgadēja notikuma aizsākšanos, jo pirmo reizi tiks pasniegts apbalvojums Austras balva – Latvijas labākais albums 2015, ko turpmāk ik gadu iecerēts pasniegt Latvijas labākā albuma radītājiem, informē Normunds Vucāns.

Dienā 50 e-pasti, viens raidījums – 10 GB jeb raidījuma Bez Tabu 15 gadi skaitļos!

Dienā 50 e-pasti, viens raidījums - 10 GB jeb raidījuma Bez Tabu 15 gadi skaitļos!

Strauji tuvojas raidījuma Bez Tabu 15. jubileja, kad gaisā šausies šampanieša korķi un tiks baudīta kūka, par ko jūs, dārgie, raidījuma skatītāji un portāla Skaties.lv lasītāji, varat nobalsot ŠEIT! Bet ir arī daži citi interesanti fakti, par kuriem vairums no jums, iespējams, nemaz nezināja – kādi skaitļi pavadījuši šo raidījumu gadu gaita.

BALSO par Bez Tabu dzimšanas dienas kūkām!

BALSO par Bez Tabu dzimšanas dienas kūkām! 7

Pa vienai kūkai no Bez Tabu personībām (Ēriks un Baiba kā Dzīves smalkumu pārstāvji, kā arī raidījuma vadītāji Juris Šteinbergs un Evelīna Strazdiņa gatavoja kopēju) – līdz 20. augustam tika gatavotas četras dzimšanas dienas kūkas. Tagad to nododam jums vērtēšanai, raidījuma Bez Tabu skatītāji un portāla Skaties.lv lasītāji! Kūka, kas izpelnīsies vislielāko gardēžu atbalstu, kļūs par Bez Tabu 15 gadu dzimšanas dienas oficiālo kūku! Foto: Skaties.lv

VIDEO: kā Egons Reiters svaigēdāju avokado kūku gatavoja!

VIDEO: kā Egons Reiters svaigēdāju avokado kūku gatavoja! 2

Strauji tuvojas Bez Tabu dzimšanas diena – 4. septembrī raidījums svinēs 15 gadu jubileju! Dzimšanas diena bez dzimšanas dienas tortes nav nekāda dzimšanas diena, vai ne!? Tieši tāpēc pie svētku kūku meistarošanas ķērušies Bez Tabu vadītāji!

Star FM raidījumu Autopilots turpmāk vadīs Egons Reiters

Star FM raidījumu Autopilots turpmāk vadīs Egons Reiters

Jau no šodienas, 29. jūnija, radio Star FM komandai pievienojas radio dīdžejs, Bez Tabu vadītājs un fotogrāfs Egons Reiters. Šodien un turpmāk E. Reiters Star FM būs dzirdams programmā Autopilots no plkst. 16.00 līdz plkst. 19.00. Savukārt līdzšinējais Autopilots vadītājs Māris Grigalis vadīs vēlā rīta un agrās priekšpusdienas radio programmu Otrais cēliens no plkst. 10.00 līdz plkst. 13.00.

Latviešu pirts līdz sirds dziļumiem saviļņo Egonu Reiteru

Latviešu pirts līdz sirds dziļumiem saviļņo Egonu Reiteru

Iešana pirtī senajiem latviešiem nebūt nenozīmēja čalošanu uz lāviņas ar aliņiem abās rokās – tas bija rituāls, kurā atgūt spēkus un mieru. Īsteno pirts rituālu izmēģinājis arī Bez Tabu vadītājs Egons Reiters. Pēc pirts apmeklējuma viņš atzīst – šī pieredze radījusi viņā nebijušas izjūtas, liekot acīs iemirdzēties prieka asarai.

Egons Reiters krīt no krēsla – kuriozs studijā

Egons Reiters krīt no krēsla – kuriozs studijā 1

No kurioziem gadījumiem televīzijas studijā nav pasargāti arī pašmāju raidījumu vadītāji. Komentējot situāciju par TV3 raidījuma Bez Tabu tviterkontu, viens no raidījuma vadītājiem Egons Reiters burtiskā nozīmē gāžas riņķī.

Reiters: Šovs ir skola, ko par nekādu naudu nevar apmeklēt!

Reiters: Šovs ir skola, ko par nekādu naudu nevar apmeklēt!

Visa šova laikā topošajām TV personībām bijusi unikāla iespēja tikties ar pieredzes bagātiem, dzīves gudriem un profesionāliem TV, radio, mediju ekspertiem, aktieriem, mūziķiem, fotogrāfiem, māksliniekiem un producentiem, režisoriem, horeogrāfiem un runas pasniedzēju. Dalībniekiem bijusi iespēja uzklausīt viņu padomus un ieteikumus. Mācīties un pilnveidoties šo cilvēku gudrībā. Vakardienas viesis šovā bija radio personība un televīzijas raidījuma Bez Tabu vadītājs Egons Reiters. Arī viņš ar jaunajiem talantiem dalījās pieredzē par darbu radio un televīzijā.

Vakara viesis šovā – Egons Reiters

Vakara viesis šovā – Egons Reiters

Šovakar šova TV Zvaigzne dalībnieki atkal gatavi uzņemt viesi. Lai dalītos pieredzē un dotu padomus, šovā ciemosies radio DJ, fotogrāfs un televīzijas raidījuma 1000 jūdzes veidotājs un dalībnieks, kā arī jaunais raidījuma Bez Tabu vadītājs – Egons Reiters.