Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Dzīvnieku patversme

”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda šodien 16:52

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.

Kurzemē slēdz dzīvnieku patversmi, jo savākti sabiedrības paraksti pret tās darbību

Kurzemē slēdz dzīvnieku patversmi, jo savākti sabiedrības paraksti pret tās darbību 1

Ventspils dome pieņēmusi lēmumu vairs nesadarboties ar dzīvnieku patversmi “Rembo”, kas faktiski nozīmē, ka patversmē vairs nenonāks pilsētā klīstošie vai pamestie dzīvnieki. Pašas patversmes vadītāju vārdiem, šāds lēmums pieņemts, jo savākti 233 paraksti “pret” patversmi, bet deputātu balsojums pat neesot noticis – lēmumu esot pieņēmis mērs Aivars Lembergs vienpersoniski.

Ne visi kaķi ir populāri un apbrīnoti… Taču visi minči gaida īstos saimniekus

Ne visi kaķi ir populāri un apbrīnoti... Taču visi minči gaida īstos saimniekus 4

Cik dažādi raksturā, temperamentā, stresa noturībā, atvērtībā pasaulei esam mēs – cilvēki – tikpat dažādi ir arī viņi – dzīvnieki. Ja suņiem tomēr daudz ko var iemācīt, tad kaķiem nekā – ar mācīšanu, audzināšanu var panākt pat pilnīgi pretēju efektu. Patversmē mīt desmitiem kaķu, kas ir mazāk “populāri” par saviem “kolēģiem”, tomēr viņi visi ļoti gaida savu saimnieku un mājas. Turklāt patversme pavisam noteikti ir pārpildīta, un vietas tur kļūst arvien mazāk.