Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Dzīvnieku patversme

Kurzemē slēdz dzīvnieku patversmi, jo savākti sabiedrības paraksti pret tās darbību

Kurzemē slēdz dzīvnieku patversmi, jo savākti sabiedrības paraksti pret tās darbību 1

Ventspils dome pieņēmusi lēmumu vairs nesadarboties ar dzīvnieku patversmi “Rembo”, kas faktiski nozīmē, ka patversmē vairs nenonāks pilsētā klīstošie vai pamestie dzīvnieki. Pašas patversmes vadītāju vārdiem, šāds lēmums pieņemts, jo savākti 233 paraksti “pret” patversmi, bet deputātu balsojums pat neesot noticis – lēmumu esot pieņēmis mērs Aivars Lembergs vienpersoniski.

Ne visi kaķi ir populāri un apbrīnoti… Taču visi minči gaida īstos saimniekus

Ne visi kaķi ir populāri un apbrīnoti... Taču visi minči gaida īstos saimniekus 4

Cik dažādi raksturā, temperamentā, stresa noturībā, atvērtībā pasaulei esam mēs – cilvēki – tikpat dažādi ir arī viņi – dzīvnieki. Ja suņiem tomēr daudz ko var iemācīt, tad kaķiem nekā – ar mācīšanu, audzināšanu var panākt pat pilnīgi pretēju efektu. Patversmē mīt desmitiem kaķu, kas ir mazāk “populāri” par saviem “kolēģiem”, tomēr viņi visi ļoti gaida savu saimnieku un mājas. Turklāt patversme pavisam noteikti ir pārpildīta, un vietas tur kļūst arvien mazāk.

Palīdzēsim! Jaukā sunenīte Dakota ļoti cer sastapt savu īsto cilvēku

Palīdzēsim! Jaukā sunenīte Dakota ļoti cer sastapt savu īsto cilvēku 1

Neapskaužamā situācijā nonākusi suņu meitene vārdā Dakota, kura savas dienas spiesta pavadīt patversmē. Vai tu vari būt viņas jaunais saimnieks, vai arī zini kādu, kurš vēlētos sunīti? Brauc ciemos uz patversmi vai padalies šo ziņu un, iespējams, kopīgiem spēkiem atradīsim viņai jaunus saimniekus.