Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Dzīvnieku patversme

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Kurzemē slēdz dzīvnieku patversmi, jo savākti sabiedrības paraksti pret tās darbību

Kurzemē slēdz dzīvnieku patversmi, jo savākti sabiedrības paraksti pret tās darbību 1

Ventspils dome pieņēmusi lēmumu vairs nesadarboties ar dzīvnieku patversmi “Rembo”, kas faktiski nozīmē, ka patversmē vairs nenonāks pilsētā klīstošie vai pamestie dzīvnieki. Pašas patversmes vadītāju vārdiem, šāds lēmums pieņemts, jo savākti 233 paraksti “pret” patversmi, bet deputātu balsojums pat neesot noticis – lēmumu esot pieņēmis mērs Aivars Lembergs vienpersoniski.

Ne visi kaķi ir populāri un apbrīnoti… Taču visi minči gaida īstos saimniekus

Ne visi kaķi ir populāri un apbrīnoti... Taču visi minči gaida īstos saimniekus 4

Cik dažādi raksturā, temperamentā, stresa noturībā, atvērtībā pasaulei esam mēs – cilvēki – tikpat dažādi ir arī viņi – dzīvnieki. Ja suņiem tomēr daudz ko var iemācīt, tad kaķiem nekā – ar mācīšanu, audzināšanu var panākt pat pilnīgi pretēju efektu. Patversmē mīt desmitiem kaķu, kas ir mazāk “populāri” par saviem “kolēģiem”, tomēr viņi visi ļoti gaida savu saimnieku un mājas. Turklāt patversme pavisam noteikti ir pārpildīta, un vietas tur kļūst arvien mazāk.