Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Dzīvnieki

Aizpildi hokeja testu īstiem “spečukiem”!

Aizpildi hokeja testu īstiem "spečukiem"! 9

Nav tālu hokeja pavasaris, kad daudzi no mums sekos līdzi Latvijas hokeja izlases panākumiem pasaules čempionātā, un, ja tu esi īsts hokeja fans, tad piedāvājam tev pārbaudīt zināšanas par šo spēli!

Rīgā konfiscē astoņus toiterjerus, kas izmitināti antisanitāros apstākļos

Rīgā konfiscē astoņus toiterjerus, kas izmitināti antisanitāros apstākļos

Ceturtdien, 9. februārī, Rīgas pašvaldības policisti apsekoja kādu dzīvokli Daugavgrīvā, par kuru tika saņemtas vairākas sūdzības. Zinātāji stāstīja, ka dzīvoklī uzturas vairāki neliela auguma suņi, kuri nekad nav vesti pastaigās un, iespējams, tiek turēti antisanitāros apstākļos. No dzīvokļa regulāri bija dzirdamas vairāku suņu rejas un spēcīga ekskrementu smaka.

Pierīgā uzdarbojas nežēlīgs kaķu “killeris”; palīdzi atrast šo neģēli

Pierīgā uzdarbojas nežēlīgs kaķu "killeris"; palīdzi atrast šo neģēli 6

Diemžēl Latvijā par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem parasti vainīgie saņem maigus sodus vai nesaņem tos vispār. Jācer, ka šokējošie notikumi Stopiņu pagastā liks likumsargiem sarosīties un šī nebūs tā reize, kad krimināllieta atkal pazudīs vēstures mēslainē. Gadījums ir patiešām vairāk nekā satraucošs – viens kaķis sašauts ar lodi, bet vēl kāds cits minka mājās pārrāpojis ar arbaleta bultu kaklā.

Ne visi kaķi ir populāri un apbrīnoti… Taču visi minči gaida īstos saimniekus

Ne visi kaķi ir populāri un apbrīnoti... Taču visi minči gaida īstos saimniekus 4

Cik dažādi raksturā, temperamentā, stresa noturībā, atvērtībā pasaulei esam mēs – cilvēki – tikpat dažādi ir arī viņi – dzīvnieki. Ja suņiem tomēr daudz ko var iemācīt, tad kaķiem nekā – ar mācīšanu, audzināšanu var panākt pat pilnīgi pretēju efektu. Patversmē mīt desmitiem kaķu, kas ir mazāk “populāri” par saviem “kolēģiem”, tomēr viņi visi ļoti gaida savu saimnieku un mājas. Turklāt patversme pavisam noteikti ir pārpildīta, un vietas tur kļūst arvien mazāk.