Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Dzīvnieki

Uz XII Jaunatnes dziesmu un deju svētkiem pulcēsies 40 000 Igaunijas jauniešu

Uz XII Jaunatnes dziesmu un deju svētkiem pulcēsies 40 000 Igaunijas jauniešu

Mēdz sacīt, ka latvieši ir liela dziedātāju tauta. Tomēr ar bagātīgām tradicionālo dziesmu un deju tradīcijām var lepoties arī mūsu ziemeļu kaimiņi igauņi. Līdzīgi kā Latvijā Igaunijā dziesmu un deju svētki norisinās ik pēc pieciem gadiem. Savukārt šovasar Tallinas lielākajās estrādēs jau 12. reizi noritēs arī Jaunatnes dziesmu un deju svētki, kas pulcēs tieši jaunākās paaudzes korus un deju kolektīvus no visas Igaunijas.

“Zebras” padoms šoferiem: kā droši pabraukt garām zirgam

"Zebras" padoms šoferiem: kā droši pabraukt garām zirgam 3

Salīdzinājumā ar iepriekšējiem gadsimtiem zirgi kā pārvietošanās veids vairs nav tik izplatīts, tomēr tie joprojām uz Latvijas ceļiem ir sastopami gan ar jātniekiem, gan pajūgā. Kā rīkoties autovadītājam, lai droši pabrauktu garām zirgam un neriskētu apskādēt savu spēkratu?

Dzīvnieki cirkā: Saeimas atbildīgā komisija rosina veidot sarakstu – kurus dzīvniekus drīkst izrādīt un kurus ne

Dzīvnieki cirkā: Saeimas atbildīgā komisija rosina veidot sarakstu - kurus dzīvniekus drīkst izrādīt un kurus ne 1

Neparasti garas izvērsušās diskusijas par dzīvnieku izmantošanu cirkā. Tās Saeimā turpinājās arī trešdien. Atgādinām, ka Saeima otrajā lasījumā ir atbalstījusi likuma grozījumus, kas aizliedz savvaļas dzīvnieku izmantošanu cirkā. Tomēr, pirms likumprojektu izskatīt trešajā – galīgajā – lasījumā, vēl notiek mēģinājumi to mainīt.