Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Dzērājšoferi

Uz XII Jaunatnes dziesmu un deju svētkiem pulcēsies 40 000 Igaunijas jauniešu

Uz XII Jaunatnes dziesmu un deju svētkiem pulcēsies 40 000 Igaunijas jauniešu

Mēdz sacīt, ka latvieši ir liela dziedātāju tauta. Tomēr ar bagātīgām tradicionālo dziesmu un deju tradīcijām var lepoties arī mūsu ziemeļu kaimiņi igauņi. Līdzīgi kā Latvijā Igaunijā dziesmu un deju svētki norisinās ik pēc pieciem gadiem. Savukārt šovasar Tallinas lielākajās estrādēs jau 12. reizi noritēs arī Jaunatnes dziesmu un deju svētki, kas pulcēs tieši jaunākās paaudzes korus un deju kolektīvus no visas Igaunijas.

Pļaviņās pasažiere policistam piedāvā kukuli, lai “izglābtu” dzērušo šoferi. Tiek sākts kriminālprocess

Pļaviņās pasažiere policistam piedāvā kukuli, lai "izglābtu" dzērušo šoferi. Tiek sākts kriminālprocess

Daudziem šoferiem acīmredzot joprojām šķiet, ka kukuļu došana ceļu policistiem ir kā maizes pirkšana veikalā. Tomēr arvien biežāk pēdējā laikā dzirdam par gadījumiem, kad naudas piedāvātāji tiek aizturēti. Turklāt ne vienmēr tie ir paši pārkāpēji, bet gan viņu līdzbraucēji, kuri, uzmetoties par šoferu aizstāvjiem, paši beigās nonāk uz apsūdzēto sola. Tā pirms pāris dienām gadījies arī kādai sievietei Pļaviņās, kad viņas šoferis izrādījās dzēris.

Iedzēris džipa šoferis Teikā “uzspiež” 130 km/h

Iedzēris džipa šoferis Teikā "uzspiež" 130 km/h

Svētdienas rītā Rīgas pašvaldības policijas Vidzemes pārvaldes darbinieki, patrulējot Teikā, pamanīja “Honda” markas automašīnu, kas agresīvā manierē nogriezās neatļautā vietā. Policijas darbinieki ieslēdza bākugunis un devās pakaļ pārkāpējam.

Diennakts laikā aiztur trīs dzērējšoferus

Diennakts laikā aiztur trīs dzērējšoferus 1

21. martā īsi pirms pulksten 3.00 Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes darbinieki, patrulējot Āgenskalna apkārtnē, pamanīja kādu ”Chrysler” markas automašīnu, kas nepārliecinoši piedalījās ceļu satiksmē.