Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Dzērājšoferi

Iedzēris džipa šoferis Teikā “uzspiež” 130 km/h

Iedzēris džipa šoferis Teikā "uzspiež" 130 km/h

Svētdienas rītā Rīgas pašvaldības policijas Vidzemes pārvaldes darbinieki, patrulējot Teikā, pamanīja “Honda” markas automašīnu, kas agresīvā manierē nogriezās neatļautā vietā. Policijas darbinieki ieslēdza bākugunis un devās pakaļ pārkāpējam.

Diennakts laikā aiztur trīs dzērējšoferus

Diennakts laikā aiztur trīs dzērējšoferus 1

21. martā īsi pirms pulksten 3.00 Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes darbinieki, patrulējot Āgenskalna apkārtnē, pamanīja kādu ”Chrysler” markas automašīnu, kas nepārliecinoši piedalījās ceļu satiksmē.

Valsts policijas inspektors reibumā izraisa avāriju un pamet notikuma vietu

Valsts policijas inspektors reibumā izraisa avāriju un pamet notikuma vietu

Valsts policijas Speciālo uzdevumu nodaļas inspektors otrdien 1,61 promiļu reibumā izraisīja ceļu satiksmes negadījumu, pēc kā kājām pameta notikuma vietu. Negadījumā, par laimi, cietušo nav, taču tas nemazina atbildību, kāda par to pienākas. Inspektoram amats būs jāatstāj. Saistībā ar notikušo uzsākta dienesta pārbaude un administratīvā lietvedība.

Jaunā gada brīvdienās reibumā pieķerti 50 autovadītāji

Jaunā gada brīvdienās reibumā pieķerti 50 autovadītāji

Gadu mijas svētku laikā Valsts policija pārbaudījusi gandrīz 22 000 transportlīdzekļu vadītāju, no kuriem 50 bijuši reibumā. Tas ir par 19 šoferiem vairāk kā pērn, salīdzinoši laika posmā no 30.decembra līdz 1.janvārim.