Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Donalds Tramps

Uz XII Jaunatnes dziesmu un deju svētkiem pulcēsies 40 000 Igaunijas jauniešu

Uz XII Jaunatnes dziesmu un deju svētkiem pulcēsies 40 000 Igaunijas jauniešu

Mēdz sacīt, ka latvieši ir liela dziedātāju tauta. Tomēr ar bagātīgām tradicionālo dziesmu un deju tradīcijām var lepoties arī mūsu ziemeļu kaimiņi igauņi. Līdzīgi kā Latvijā Igaunijā dziesmu un deju svētki norisinās ik pēc pieciem gadiem. Savukārt šovasar Tallinas lielākajās estrādēs jau 12. reizi noritēs arī Jaunatnes dziesmu un deju svētki, kas pulcēs tieši jaunākās paaudzes korus un deju kolektīvus no visas Igaunijas.

Tramps paziņojis, ka ASV izstāsies no Parīzes klimata vienošanās. Kādas sekas tas radīs visai pasaulei?

Tramps paziņojis, ka ASV izstāsies no Parīzes klimata vienošanās. Kādas sekas tas radīs visai pasaulei? 3

Amerikas Savienoto Valstu prezidents Donalds Tramps paziņojis, ka ASV izstāsies no Parīzes klimata vienošanās. Ņemot vērā, ka ASV ir otrs lielākais CO2 emisiju avots pasaulē aiz Ķīnas, eksperti šādu lēmumu jau nodēvējuši par teju katastrofālu. Ko īsti nosaka pēdējā laikā daudz pieminētā Parīzes klimata vienošanās, un kādas sekas var radīt ASV izstāšanās no tās?

ASV: Trampa un Merkeles attiecības ir lieliskas

ASV: Trampa un Merkeles attiecības ir lieliskas

Baltā nama administrācija noliedz jebkādus izskanējušos pieņēmumus par nesaskaņām Vācijas un ASV starpā, piebilstot, ka Donalda Trampa un Vācijas kancleres Angelas Merkeles attiecības ir lieliskas.

Demokrāti ASV panāk Trampa un Krievijas saistību izmeklēšanas turpināšanos

Demokrāti ASV panāk Trampa un Krievijas saistību izmeklēšanas turpināšanos

Vašingtonā politiskie skandāli nerimstas – atskan jau arī pirmās vismaz pa pusei nopietni ņemamās runas par to, ka Donalda Trampa prezidentūra varētu beigties priekšlaicīgi – ar tā dēvēto impīčmenta jeb atstādināšanas procedūru. Tas, vai šāda versija īstenosies, gan būs atkarīgs no tā, ar ko beigsies izmeklēšana par Trampa līdzgaitnieku saiknēm ar Krieviju. Trampa mēģinājumi šo izmeklēšanu apturēt beigušies ar neveiksmi- tagad tā pat pastiprināsies, jo lietu vadīt norīkots īpaši pilnvarots prokurors.