Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Degpunktā

Degpunktā - tās ir operatīvas kriminālziņas, ziņas par avārijām uz Latvijas ceļiem un cita informācija no "karsto" notikumu epicentra.

Pareiza ādas kopšana vasarā nozīmē skaistu ādu visu gadu

Pareiza ādas kopšana vasarā nozīmē skaistu ādu visu gadu 2

Kamēr mums vasara ir brīvdienu, izklaides un dažādu citu baudu laiks, mūsu ādai šī sezona ir īstākais izaicinājums. Vai tev jau ir skaidrs, kādi pasākumi būtu jāveic un kas jāzina, lai gada karstākais un skaistākais laiks neradītu nevajadzīgus apgrūtinājumus un neērtības?

Kā vasarā izskatīties mirdzošai un pievilcīgai? Gatavojies sauļošanās sezonai jau tagad!

Kā vasarā izskatīties mirdzošai un pievilcīgai? Gatavojies sauļošanās sezonai jau tagad!

Vasara nozīmē sauli, karstumu, košus tērpus un aizvien mazāk un mazāk laika, lai pagūtu parūpēties par to, lai šajā laikā mūsu izskats būtu tiešām veselīgs un pievilcīgs. Tā ir tiesa – vasarā mūsu āda saskaras ar ļoti daudziem izaicinājumiem: karsto sauli, sāļo jūras ūdeni un pilsētas piesārņojumu, tāpēc rūpes par ādu vasaras sezonā ir visnotaļ būtiskas.

Stelpes pagastā sieviete no dzīvokļa pārvākusies uz suņu būdu

Stelpes pagastā sieviete no dzīvokļa pārvākusies uz suņu būdu 1

Pietiek vairot suņus! Ar dusmām un vienlaikus bezspēcību saka dzīvnieku patversmes “Mežavairogi” vadītāja Danuta Priede. Dažu dienu laikā pie viņas nonākuši vairāki suņi, kuru saimniekiem acīmredzot nav saprašanas par veselīgu mīlestības izrādīšanu saviem četrkājainajiem draugiem. Pavisam nesen par sevi manīt atkal likusi kāda traka kundze šā vārda tiešajā nozīmē.

Gaišā dienas laikā Ganību dambī izceļas bīstams ugunsgrēks

Gaišā dienas laikā Ganību dambī izceļas bīstams ugunsgrēks

Pagājušās darba nedēļas izskaņā kāda Ganību dambja divstāvu nama iemītnieki piedzīvojuši ne mazums satraucošu mirkļu. Viss sācies agrā pēcpusdienā, kad augšstāvā parādījusies aizdomīga sviluma smaka, kas strauji izplatījusies pa dzīvokļiem.

Vienā mirklī nodeg 250 000 vērts auto ekskavators

Vienā mirklī nodeg 250 000 vērts auto ekskavators

Liesmas var pazudināt ne vien vieglos transportlīdzekļus, kas vienā mirklī no braucamrīkiem pārtop par nododamiem priekšmetiem metāllūžņu punktos, bet arī spēcīgu darba tehniku uguns neatgriezeniski sabojā vien dažās minūtēs.

Policija aicina atsaukties trīs ceļu satiksmes negadījumu aculieciniekus

Policija aicina atsaukties trīs ceļu satiksmes negadījumu aculieciniekus

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes Satiksmes noziegumu izmeklēšanas biroja darbinieki aicina atsaukties aculieciniekus trim ceļu satiksmes negadījumiem. Divos no negadījumiem iesaistīti gājēji, bet trešajā automašīnas “Mitsubishi” vadītājs iebrauca kokā.

“Visas pamestās ēkas – manējās!” Kāds klaidonis Limbažu pusē biedē vietējos iedzīvotājus

"Visas pamestās ēkas - manējās!" Kāds klaidonis Limbažu pusē biedē vietējos iedzīvotājus

Pie neapsaimniekotu ēku nodegšanas visbiežāk tiek vainoti bezpajumtnieki vai bērnu spēlītes ar uguni. Arī ugunsgrēku Limbažu pusē, kurā tika izpostīta veca kūts ēka, sarīkoja kāds klaidonis, taču ar to vien stāsts nebeidzas. Šis vīrietis pamestajā ēkā neatradās nejauši. Viņš to apmeklē, senu jūtu vadīts, ikreiz kā tiek brīvsolī un sagādā galvassāpes vietējiem iedzīvotājiem un sociālajiem darbiniekiem.

Nopietna avārija uz Dienvidu tilta! Nepareizi izvēlēts ceļu remonta veikšanas laiks vai šofera neuzmanība?

Nopietna avārija uz Dienvidu tilta! Nepareizi izvēlēts ceļu remonta veikšanas laiks vai šofera neuzmanība? 1

Šķiet, tikai Latvijā ceļu un tiltu uzturētāji negrib maksāt strādniekiem par virsstundām, tāpēc tie bieži vien manīti aktīvi darbojamies tad, kad šoferi brauc uz darbu vai arī vakaros pirms darba laika beigām. Neapdomīga rīcība, izdzenot strādniekus uzkopt tiltu rīta stundā, kad automašīnu straumes dodas centra virzienā, beigusies ar nopietnu avāriju.