Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Degpunktā

Degpunktā - tās ir operatīvas kriminālziņas, ziņas par avārijām uz Latvijas ceļiem un cita informācija no "karsto" notikumu epicentra.

Aizpildi hokeja testu īstiem “spečukiem”!

Aizpildi hokeja testu īstiem "spečukiem"! 9

Nav tālu hokeja pavasaris, kad daudzi no mums sekos līdzi Latvijas hokeja izlases panākumiem pasaules čempionātā, un, ja tu esi īsts hokeja fans, tad piedāvājam tev pārbaudīt zināšanas par šo spēli!

Ledus vilina rīdziniekus! 100 eiro sods nemazina vēlmi pastaigāties pa ledu

Ledus vilina rīdziniekus! 100 eiro sods nemazina vēlmi pastaigāties pa ledu 1

”Degpunktā” jau vēstīja par kādu krietni pār mēru apreibušu vīru Aizkrauklē, kurš pēc kārtīgas ballītes iesnaudies uz Daugavas ledus un kura glābšanas operācijā nācies iesaistīt pat ugunsdzēsējus. Arī galvaspilsētā šī ir aktuāla problēma, jo tikai vakar vien operatīvajiem dienestiem vairākkārt nācies izbraukt uz izsaukumiem, kas saistīti ar ļaudīm uz aizsalušās upes ledus.

Akmeņogļu kravās atrod 215 000 kontrabandas cigarešu

Akmeņogļu kravās atrod 215 000 kontrabandas cigarešu

Veicot muitas kontroles pasākumus uz Latvijas robežas ar Baltkrieviju un Krieviju, Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas pārvaldes amatpersonas novērsa 215 400 cigarešu kontrabandu. Cigaretes akmeņogļu kravās tika atklātas vilcienu sastāvu skenēšanas attēlu analīzes rezultātā.

Vērīga aculieciniece izglābj uz ledus aizmiguša vīrieša dzīvību

Vērīga aculieciniece izglābj uz ledus aizmiguša vīrieša dzīvību

Aizkrauklē ap plkst. 17.30 vakarā, kad jau krēslojis, kāda kundze pastaigas laikā pa Draudzības krastmalu pamanījusi vīrieti, kurš iepretim vidusskolas sporta laukumam gulēja uz Daugavas ledus. Tā kā saviem spēkiem piekļūt gulošajam sieviete nevarēja, viņa sniegusies pēc mobilā telefona un zvanījusi 112.

Jauni fakti par traģēdiju Ķegumā! Nav strādājis ne skaņas signāls, ne luksofors pirms pārbrauktuves

Jauni fakti par traģēdiju Ķegumā! Nav strādājis ne skaņas signāls, ne luksofors pirms pārbrauktuves 3

Tieši pirms nedēļas LNT raidījums ”Degpunktā” vēstīja par traģisku negadījumu Ķegumā, kad uz dzelzceļa sliedēm, pabraucot zem kravas vilciena, gāja bojā kāds pensionāru pāris. Šodien ”Degpunktā” komanda ir noskaidrojusi, ka notikušais, iespējams, nav gluži vienkārša neuzmanība, bet daļa atbildības gulst arī uz dzelzceļa apsaimniekotāju pleciem.