Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Dabas aizsardzības pārvalde

FOTO: Latvijas mežos sākta mazo susuru izpēte

FOTO: Latvijas mežos sākta mazo susuru izpēte

Šā gada pavasarī ar 50 susuru būrīši uzstādīšanu Latvijā pirmo reizi sākās īpaši aizsargājamās sugas mazā susura izplatības pētījumi, vēsta Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) pārstāvji.

Līgatnes dabas taku meža cūku ģimenē – pieaugums!

Līgatnes dabas taku meža cūku ģimenē – pieaugums!

Dabas aizsardzības pārvaldes apsaimniekotajām Līgatnes dabas takām šogad ir pašām sava pasaka par trim sivēntiņiem – meža cūku pārim, Ansim un Mūsai, pavasaris vainagojies ar trīs mazām un svītrainām atvasēm. Ģimenes pieaugums sagaidīts pirms mēneša, 29. martā. Turklāt zīmīgi, ka arī pagājušajā gadā to sivēni dzimuši tieši tādā pašā datumā un mēnesī.

Nekaunība! Kāds skaistajā Ķemeru parkā patvaļīgi izcērt kokus!

Nekaunība! Kāds skaistajā Ķemeru parkā patvaļīgi izcērt kokus! 1

Valsts policijas darbinieki sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldes Pierīgas reģionālās administrācijas vides inspektoriem aizvadītās nedēļas nogalē Ķemeru Nacionālajā parkā (ĶNP) valstij piederošā mežā aizturējuši divus cilvēkus, kuri veica nelikumīgu koku ciršanu.

Padomi kārtīgam Latvijas pilsonim: kā pareizi “apieties” ar balto stārķi

Padomi kārtīgam Latvijas pilsonim: kā pareizi "apieties" ar balto stārķi

Ik gadu Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) saņem cilvēku zvanus, kuri jautā – ko darīt, ja atrasti ievainoti baltie stārķi vai nokritusi šo putnu ligzda, atrasti stārķu mazuļi, kas nav spējīgi lidot u. tml. Dabas aizsardzības pārvalde ir sagatavojusi atbildes visbiežāk uzdotajiem jautājumiem.