UEFA Čempionu līga

”Atletico” pamatīgi pakutina nervus, taču finālā tiek ”Real”

''Atletico'' pamatīgi pakutina nervus, taču finālā tiek ''Real''

UEFA Čempionu līgas pusfināla atbildes spēlē panākumu izcīnījusi Madrides ”Atletico”, kas savā laukumā ar 2:1 apspēlēja Madrides ”Real” futbolistus. Taču divu spēļu summā ar 4:2 triumfēja ”Real” un turnīra finālā spēkosies ar ”Juventus” komandu.

Fenomenālais Alvešs ieved ”Juventus” Čempionu līgas finālā

Fenomenālais Alvešs ieved ''Juventus'' Čempionu līgas finālā

UEFA Čempionu līgas pusfināla atbildes spēlē uzvaru izcīnījusi Turnīras ”Juventus”, kas savā laukumā ar 2:1 apspēlēja ”Monaco” futbolistus. Itālijas čempionvienība triumfēja divu spēļu summā ar 4:1 un finālā tiksies ar ”Real” – ”Atletico” dueļa uzvarētāju.

Ronaldu “apgāž” skauģu teorijas un pierāda, ka nav augstprātīgs

Ronaldu "apgāž" skauģu teorijas un pierāda, ka nav augstprātīgs

Portugāles izlases un Madrides ”Real” uzbrukuma līderis Krištianu Ronaldu Čempionu līgas ceturtdaļfināla spēlē pret Minhenes ”Bayern” guva savus 100. vārtus turnīrā. Ronaldu bieži vien tiek uzskatīts par ļoti iedomīgu un augstprātīgu, taču pēc spēles portugālis pateicās pilnīgi visiem spēlētājiem un treneriem par sasniegto rekordu.

Dortmundes ”Borussia” fani parūpējas par maģisku atmosfēru tribīnēs

Dortmundes ''Borussia'' fani parūpējas par maģisku atmosfēru tribīnēs

Mēs esam daudzas reizes redzējuši skaistas Dortmundes futbola kluba ”Borussia” līdzjutēju performances, taču vairākums no tām notika pirms mača sākuma. Taču iepriekšējā spēlē, kuru aizvadīja Dortmundes komanda, līdzjutēji parūpējās par fantastisku pārsteigumu. Fani apģērbās dzeltenos un melnos lietus mēteļos izveidojot tribīnēs burtus BVB un visas 90 minūtes stāvēja kājās. Izskatījās skaisti un maģiski.

Kuri futbola grandi tiksies Čempionu līgas ceturtdaļfinālā? Noskaties izlozi!

Pašreizējā UEFA Čempionu līgas trofejas īpašniece Madrides “Real” šīs sezonas turnīra ceturtdaļfinālā eksaminēs Vācijas futbola grandu Minhenes “Bayern”, kamēr citā intriģējošā duelī Itālijas čempione Turīnas “Juventus” mērosies spēkiem ar pērnās sezonas Spānijas čempionvienību “Barcelona”.