Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Ceļu remonts

Finansējums ceļu sagrūšanu Latvijā neaptur

Finansējums ceļu sagrūšanu Latvijā neaptur

Autoceļu atjaunošanā šogad plānots ieguldīt 286 miljonus eiro. Lai arī tas ir nedaudz vairāk nekā pērn, ir augušas arī darbu izmaksas, un tāpēc gada laikā asfaltēto kilometru skaits varētu būt līdzīgs. Tiesa, sākot ar 2020. gadu, ceļu atjaunošanai vairs nebūs Eiropas līdzfinansējuma. Tādēļ arī par  remontdarbiem atbildīgie aicina laikus domāt, kā to kompensēt.

Kr. Barona iela izskatās “kā cūku rakumi”; Rīgas dome vaino šoferus

Kr. Barona iela izskatās "kā cūku rakumi"; Rīgas dome vaino šoferus 6

Balstoties uz sociālajos tīklos sacelto sašutumu vētru, TV3 ziņas trešdien, 28. decembrī, pārliecinājās, ka atjaunotās Kr. Barona ielas atsevišķi posmi šobrīd atgādina cūku rakumus. Rīgas domes Satiksmes departaments par neglīto ainavu vaino autobraucējus, kuri spēkratus atstāj tam neparedzētas vietās.

Uzmanību! Bauskas šosejas posmā sākušies būvdarbi

Uzmanību! Bauskas šosejas posmā sākušies būvdarbi 3

Šodien sākušies seguma atjaunošanas darbi Bauskas šosejas (A7) posmā no Bauskas līdz Grenctālei (68,555.-85,120. km). Jau šonedēļ tur ir paredzēts viens posms ar satiksmes regulētājiem, bet darbi kopumā ilgs līdz augusta beigām.

Garkalnes tilta krāsojums ir brāķis, iespējams, būs jādemontē margas

Garkalnes tilta krāsojums ir brāķis, iespējams, būs jādemontē margas

Pērn vasarā Garkalnes pusē tika veikti vērienīgi ceļu remontdarbi, tostarp sarkanā krāsā nokrāsotas tilta margas. Jau tagad krāsa atlobījusies, un sarkanās plāksnes izmētātas vietējās grāvmalās. Latvijas Valsts ceļi atzīst, ka krāsojums izrādījies remontdarbu veicēju brāķis, kas vainīgajiem būs pašiem jāizlabo. Iespējams, ka margas būs jānojauc un jāved krāsot uz rūpnīcu.

Ņem vērā! Sāk remontēt divus autoceļus Zemgalē

Ņem vērā! Sāk remontēt divus autoceļus Zemgalē 1

Ir sākušies būvdarbi reģionālā autoceļa Vecumnieki–Nereta–Subate (P73) posmā no Valles pagasta robežas līdz pagriezienam uz Kurmeni (7.-21. km) Vecumnieku novadā. Segumu atjaunos arī uz reģionālā autoceļa Jelgava–Dobele–Annenieki (P97) posmā no krustojuma ar valsts vietējo ceļu Bajāri–Kreijas (V1134) aiz Šķibes līdz Dobelei (24.-30. km).

FOTO: skaties, kā tiek veiktas Latvijas autoceļu seguma pārbaudes

FOTO: skaties, kā tiek veiktas Latvijas autoceļu seguma pārbaudes

Pirmajā pusgadā VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC) veikuši vairāk nekā 3000 dažādas autoceļu būvdarbos izmantojamo materiālu un izbūvētā seguma paraugu kvalitātes pārbaudes. Kopumā šogad testēti 1005 paraugi, mērījumi veikti 2310 kilometros.

Braucot uz Liepāju, autovadītājiem jāieplāno papildu laiks, informē Lange

Braucot uz Liepāju, autovadītājiem jāieplāno papildu laiks, informē Lange

”Uz Liepājas šosejas ceļu remontu laikā autovadītājiem jāieplāno lielāks braukšanas laiks. Jārēķinās, ka, braucot no Rīgas uz Liepāju, būs nepieciešama papildu stunda,” tā šorīt LNT rīta raidījumā 900 Sekundes atzina uzņēmuma Latvijas Valsts ceļi vadītājs Jānis Lange.

Barona ielā pārbūvēs ceļa segumu un ieviesīs velojoslas

Barona ielā pārbūvēs ceļa segumu un ieviesīs velojoslas

Rīgas domes Satiksmes departaments šajā būvniecības sezonā pilnā apjomā mainīs ceļa segumu Krišjāņa Barona ielā, posmā no Vecrīgas līdz VEF tiltam, žurnālistiem pastāstīja departamenta direktors Vitālijs Reinbahs. Viņš pastāstīja, ka ceļš tiks bruģēts. Abās ceļa malās plānots izvietot rekomendējošās velojoslas, tajās izbūvējot speciālu bruģi, kas nesarežģīs velobraucēju pārvietošanos. Šo ielu pašvaldības pārstāvji vēlas “atdzīvināt”, samazinot tranzīta transporta plūsmu.

Rēzeknes novadā turpinās ceļu remonti

Rēzeknes novadā turpinās ceļu remonti

Šobrīd Valsts akciju sabiedrība “Latvijas autoceļu uzturētājs” veic gan greiderēšanu uz ceļiem ar grants segumu, gan satiksmei bīstamo bedru remontu uz autoceļiem ar melno segumu. Rēzeknes novadā liela daļa ceļu pēc pavasara šķīdoņiem jau ir sakārtoti, un, iestājoties siltākam laikam, tiks uzsākts masveida bedru remonts.