Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Bolderāja

”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.

Interesanti! Kādā dzīvoklī ierīkota garšaugu un mandarīnu siltumnīca

Interesanti! Kādā dzīvoklī ierīkota garšaugu un mandarīnu siltumnīca 2

Pagājušonedēļ Bolderājas iedzīvotāji Valsts policijai ziņoja, ka kādā dzīvoklī atrodoties siltumnīca. Iedzīvotāji siltumnīcu bija pamanījuši no ielas pa dzīvokļa logu. Iedzīvotāji izteica aizdomas, ka, iespējams, tur tiek audzētas kādas aizliegtas vielas, piemēram, marihuāna.

Pie Bolderājas bāra ar vienu sitienu nogalināts kāds vietējais iedzīvotājs

Pie Bolderājas bāra ar vienu sitienu nogalināts kāds vietējais iedzīvotājs 16

Bolderāja jau izsenis ir izslavēta ar to, ka ir gandrīz vai atsevišķa republika ar savu kolorītu, likumiem un notikumiem. Pagājušajās brīvdienās tur noticis kārtējais notikums, kas tikai pastiprina šā stereotipa esamību. Gaišā dienas laikā pie kāda vietējā bāra nogalināts vietējais iedzīvotājs.

“Es viņiem aizrādīju, lai uzvedas klusāk” – tā sākās konflikts, kas beidzās traki…

"Es viņiem aizrādīju, lai uzvedas klusāk" - tā sākās konflikts, kas beidzās traki... 2

Bolderājas iedzīvotājs Igors vēlu piektdienas vakarā atgriezās mājās un ēkas pagalmā sastapa trokšņojošus jauniešus. Šī tikšanās tad arī novedusi pie tā, ka vēl pēc četrām dienām zilumi un kreveles nav nogājušas no vīrieša sejas. Proti, Igors jauniešiem aizrādījis, lai viņi uzvedas klusāk, bet acīmredzot šāda valoda jaunajiem ballētājiem nav patikusi.