Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Bolderāja

Interesanti! Kādā dzīvoklī ierīkota garšaugu un mandarīnu siltumnīca

Interesanti! Kādā dzīvoklī ierīkota garšaugu un mandarīnu siltumnīca 2

Pagājušonedēļ Bolderājas iedzīvotāji Valsts policijai ziņoja, ka kādā dzīvoklī atrodoties siltumnīca. Iedzīvotāji siltumnīcu bija pamanījuši no ielas pa dzīvokļa logu. Iedzīvotāji izteica aizdomas, ka, iespējams, tur tiek audzētas kādas aizliegtas vielas, piemēram, marihuāna.

Pie Bolderājas bāra ar vienu sitienu nogalināts kāds vietējais iedzīvotājs

Pie Bolderājas bāra ar vienu sitienu nogalināts kāds vietējais iedzīvotājs 16

Bolderāja jau izsenis ir izslavēta ar to, ka ir gandrīz vai atsevišķa republika ar savu kolorītu, likumiem un notikumiem. Pagājušajās brīvdienās tur noticis kārtējais notikums, kas tikai pastiprina šā stereotipa esamību. Gaišā dienas laikā pie kāda vietējā bāra nogalināts vietējais iedzīvotājs.

“Es viņiem aizrādīju, lai uzvedas klusāk” – tā sākās konflikts, kas beidzās traki…

"Es viņiem aizrādīju, lai uzvedas klusāk" - tā sākās konflikts, kas beidzās traki... 2

Bolderājas iedzīvotājs Igors vēlu piektdienas vakarā atgriezās mājās un ēkas pagalmā sastapa trokšņojošus jauniešus. Šī tikšanās tad arī novedusi pie tā, ka vēl pēc četrām dienām zilumi un kreveles nav nogājušas no vīrieša sejas. Proti, Igors jauniešiem aizrādījis, lai viņi uzvedas klusāk, bet acīmredzot šāda valoda jaunajiem ballētājiem nav patikusi.

Noskaidrota abu Bolderājas gāzes sprādzienā cietušo vīriešu identitāte

Noskaidrota abu Bolderājas gāzes sprādzienā cietušo vīriešu identitāte

Zināms, ka sprādzienā bojāgājušais bijis kāds 33 gadus vecs vietējais iedzīvotājs Maksims, bet otrs vīrietis, kurš izdzīvoja, bet pilnībā zaudēja kāju, turklāt vēl tiek turēts aizdomās par mēģinājumu apzagt bankomātu, ir 30 gadus vecs bolderājietis Aleksejs, vēsta raidījums Degpunktā.

VIDEO: Volvo šoferis kunga prātā terorizē visu rajonu

VIDEO: Volvo šoferis kunga prātā terorizē visu rajonu

Ceturtdien fiksētā Volvo vadītāja uzvedība uz ceļa pamatīgi pārbiedējusi ne vienu vien Bolderājas iedzīvotāju. Aculiecinieku uzņemti kadri ar acīmredzami apreibuša braucēja izdarībām to tikai apstiprina.