Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Bobslejs

Melbārdim ir tik ātras kamanas, ka pat atpakaļgaitā tās ”lido”

Melbārdim ir tik ātras kamanas, ka pat atpakaļgaitā tās ''lido''

6. februāra ”Overtime TV” raidījumā sporta pazinēji Valdis Valters, Armands Puče un Gutnis apsprieda latviešu bobslejista Oskara Melbārža un viņa vadītā četrinieka lielisko sniegumu PK posmā Īglsā. Tikmēr raidījuma vadītāji ”iesmēja” par faktu, ka latviešu radītais bobs pēc finiša gandrīz notrieca vairākus trases darbiniekus.

”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.

Melbārža pilotētajam divniekam uzvara Eiropas kausa sacensībās

Melbārža pilotētajam divniekam uzvara Eiropas kausa sacensībās

Latvijas vadošā bobsleja pilota Oskara Melbārža vadītais divnieks piektdien izcīnīja uzvaru Šveicē notikušajās Eiropas kausa sacensībās. Divu braucienu summā Melbārdis kopā ar pieredzējušo stūmēju Daumantu Dreiškenu par 0,14 sekundēm apsteidza vācieša Kristofa Hafera ekipāžu.