Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Bez Tabu

Bez Tabu - izklaidējoši informatīvs raidījums. Tie ir cilvēkstāsti, palīdzība, absurdas situācijas, eksperimenti un izklaide.

Grasies precēties? Spilgts un uzkrītošs grims, izrādās, šogad modē līgavām!

Grasies precēties? Spilgts un uzkrītošs grims, izrādās, šogad modē līgavām!

Hercogienes Keitas Midltones māsas Pipas kāzas ieturētas klasiskā angļu lauku kāzu stilā – līgavai vienkārša piegriezuma kleita, dabisks, neuzkrītošs grims. Tāpat arī viesi – tērpti tīros pasteļtoņos. Presē īpašas uzslavas izpelnījusies Keitas vecrozā kleita, un varētu jau šķist, ka tieši šīs precības diktēs kāzu modi šosezon. Bet nekā! Londonas grima mākslinieku simpozijā valda pārliecība, ka tagad līgavām modē ir spilgts un uzkrītošs grims!

PTAC dzen izmisumā mazo uzņēmēju. Komersants apsver iespēju savu biznesu pārcelt uz citu valsti

PTAC dzen izmisumā mazo uzņēmēju. Komersants apsver iespēju savu biznesu pārcelt uz citu valsti 1

Latvijas medijos ik pa brīdim tiek atspoguļots kāda mūsu zemes uzņēmēja viedoklis brīdī, kad saimnieciskās darbības veicējam viss ir līdz kaklam. Valsts attieksme pret mazajiem uzņēmējiem kopumā, nodokļu slogs, birokrātija utt. Un teju visas atziņas beidzas ar teikumu – viss, braukšu prom no Latvijas! Tieši tādas pat domas nu iezagušās kādas Jelgavā dzīvojošas uzņēmējas galvā, jo viņa neredz beigas cīņai ar valsts institūcijām.

Vai esi atjautīgāks par politiķi? Beidzot Tev ir iespēja pārspēt gudrībā deputātus!

Vai esi atjautīgāks par politiķi? Beidzot Tev ir iespēja pārspēt gudrībā deputātus! 2

Pašvaldību vēlēšanas vairs nav aiz kalniem! Atlikušas vien nepilnas divas nedēļas, līdz visi, kuri sasnieguši pilngadību, varēs doties un balsot par savu favorītu! Bet, piekritīsiet, ka šī izvēle starp daudzajiem sarakstiem un vārdiem spēj patiešām nogurdināt. Tādēļ raidījums Bez Tabu vēlas šo laiku iekrāsot nedaudz citos toņos un piedāvā tev izpildīt testu – “Vai esi atjautīgāks par politiķi?”

Silja, Deirons, Ārdžijs, Eiva un Mārtiņjānis! Neticēsi, bet Latvijā dzīvo arī šādu vārdu īpašnieki!

Silja, Deirons, Ārdžijs, Eiva un Mārtiņjānis! Neticēsi, bet Latvijā dzīvo arī šādu vārdu īpašnieki! 7

22. maijs ir gada 142. diena pēc Gregora kalendāra un līdz gada beigām ir atlikušas 223 dienas. Bet ne tikai ar šādiem faktiem šī diena ir izpelnījusies tikt ievērota, un daudzi šo datumu gaida, jo tad ir viņu svētku dienu. 22. maijs ir datums, kad savu vārda dienu svin ne tikai personas ar vārdu Emīlija, bet arī visi tie, kuriem vārds nav ierakstīts kādā citā kalendāra dienā!

”Ejiet ellē!” Gaiķu pagasta pārvaldes vadītāja ”pasūta” Bez Tabu!

“Ejiet ellē!” Gaiķu pagasta pārvaldes vadītāja “pasūta” Bez Tabu! 21

Kā zināms, tad šovasar Latvijā notiks pašvaldību vēlēšanas. Teju visi politiķi steidz šo laiku izmantot, lai kameru priekšā spodrinātu spalvas un ”aizmālētu” acis lētticīgajiem vēlētājiem. Tikai ne Saldus pusē, jo Gaiķu pagasta pārvaldes vadītāja ”pasūta” Bez Tabu, piemirstot, ka ir ierēdne.

Ekskluzīva iespēja! Uzzini, kas Ugunsgrēka ballītē notika pēc TV tiešraides

Ekskluzīva iespēja! Uzzini, kas Ugunsgrēka ballītē notika pēc TV tiešraides

Nav noslēpums, kur piektdienas vakaru pavadīja seriāla “Ugunsgrēks” fani. Protams, pie televīzijas ekrāniem, sekojot līdzi sarkanā paklāja tiešraidei un noskatoties noslēdzošo seriāla epizodi. Par godu tam, iemīļotie aktieri pulcējās vienkopus kinoteātra “Splendid Palace” telpās, lai noslēdzošo, septiņpadsmito, sezonu aizvadītu ar šiku ballīti.

“Nevajag bojāt to, kas labi ir uztaisīts” – velosipēdistu cīņa par veloceļa stāvokli!

"Nevajag bojāt to, kas labi ir uztaisīts" - velosipēdistu cīņa par veloceļa stāvokli!

Pavasara iestāšanās lielu sabiedrības daļu mudina pievērsties aktīvam dzīvesveidam. Latvijā katru sezonu tiek veidoti jauni celiņi, kuri piemēroti velosipēdu un skrituļslidu cienītājiem, kā arī citiem, kuri vienkārši iecienījuši garas pastaigas. 2015. gads nāca ar priecīgu ziņu – tika atklāts jauns veloceļš maršrutā Rīga-Jūrmala, tomēr mūžs tam nebija garš…

“Ja stūri pagriezt vari, tad brauc kaut uz Rīgas centru!” Kvadraciklu nomas melnā puse

"Ja stūri pagriezt vari, tad brauc kaut uz Rīgas centru!" Kvadraciklu nomas melnā puse

Siltas un saulainas dienas beidzot ir pārņēmušas arī Latvijas teritoriju. Tas nozīmē, ka iedzīvotāji sāk pievērsties aktīvai atpūtai. Aizvadītajā nedēļas nogalē vairāki cilvēki smagā stāvoklī bija nogādāti slimnīcā. Par iemeslu tam – pārgalvība un neapdomība, braucot ar kvadraciklu. Sezona tikai tikko ir sākusies! Ja šobrīd situācija ir tik kritiska, kas būs tālāk?

“UgunsGrēka” kulminācija jau šovakar! Pēdējās sērijas filmēšana, aizkulises, nostalģija un fanu emocijas!

"UgunsGrēka" kulminācija jau šovakar! Pēdējās sērijas filmēšana, aizkulises, nostalģija un fanu emocijas!

Viens no pēdējā laika apspriestākajiem notikumiem Latvijas TV projektu jaunumiem noteikti ir ziņa par “UgunsGrēka” pēdējo sēriju. Daudzi līdz pat pēdējam brīdim tam neticēja un domāja, ka nē, šī reize nebūs citādāka kā citas un agrāk vai vēlāk tāpat būs atkal vērojams iemīļotajā kanālā TV3! Bet tiem cilvēkiem beigās sanāk piedzīvot vilšanos, jo, kā producenti un režisore ir teikusi, šovakar ir PĒDĒJĀ seriāla “UgunsGrēks” sērija! Šis tiešām ir gadsimta notikums, ņemot vērā, ka seriāls noslēdzas ar septiņpadsmito sezonu, kas nav nemaz tik maz.