Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Bez Tabu

Bez Tabu - izklaidējoši informatīvs raidījums. Tie ir cilvēkstāsti, palīdzība, absurdas situācijas, eksperimenti un izklaide.

FOTO! Saeimas autobāze ar miljonu budžetu un zelta maliņām

FOTO! Saeimas autobāze ar miljonu budžetu un zelta maliņām 3

Saeimas autoparks ir izvietots trīs stāvos, gandrīz vai Rīgas centrā, Skanstes ielā. Autobāzei ir savs ābeļdārzs, garāžas, remontdarbnīca un pat benzīna uzpildes stacija, kurā degviela ir par aptuveni 10 centiem lētāka, jo to iepērk vairumā, rīkojot iepirkumu. Kopējā platība ir aptuveni divi ar pusi hektāri. Tās esot tā saucamās zelta maliņas, jo šo teritoriju iekārojot daudzi.

“Es nevaru būt mamma visiem!” Baiba atklāj, kādēļ izjukusi mīlas pasaka ar karstasinīgo Eduardo

"Es nevaru būt mamma visiem!" Baiba atklāj, kādēļ izjukusi mīlas pasaka ar karstasinīgo Eduardo 5

Baiba dzīves moto ir: ”Dzīvot dzīvi bez apstājas”. Tas arī pamudinājis meiteni pieteikties šovam ”Pirmais skūpsts” un meklēt savu mīļoto caur televīziju. Tas arī bijis meitenes neaizmirstamākais piedzīvojums. Baiba sevi raksturo kā skaistu, gudru un viltīgu, taču akcentē, ka ir vienkārša, bez nekādām īpašām prasībām no dzīves, galvenais, lai atrastu sev mīlošu un gādīgu vīrieti pie sāniem.

Skaties, pie kā iekāp! Nelegālie “Taxify” taksisti turpina piepelnīties

Skaties, pie kā iekāp! Nelegālie "Taxify" taksisti turpina piepelnīties 7

Lai varētu piedāvāt taksometru pakalpojumus, ir nepieciešams samaksāt par licenci un saņemt īpašas dzeltenās numura zīmes, ar kurām aprīkot taksometru. Ja pēc izsaukuma šāda automašīna atbrauc jums pakaļ, varat būt drošs, ka tiek piedāvāti legāli taksometru pakalpojumi, taču, ja ierodas privāta automašīna bez jebkādām taksometra pazīmēm – ko darīt, sēsties un braukt cerībā, ka neviens jūs neapkrāps?