Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Bez Tabu Pirmais skūpsts

”Man vairs nav, ko zaudēt, atklāju visu.” ”Pirmā skūpsta” Aija par sava bērniņa likteni, izpostīto ģimeni un bērnības traumām

''Man vairs nav, ko zaudēt, atklāju visu.'' ''Pirmā skūpsta'' Aija par sava bērniņa likteni, izpostīto ģimeni un bērnības traumām 10

“Vai jūs zināt, kā ir tad, kad pazūd pamats zem kājām? Kad 17. dzimšanas dienā piezvana no policijas, lai brauc uz Gaiļezera morgu atpazīt mirušo tēvu? Kad meklē mammu un atrodi viņu nemaņā kādā ”pritonā”?” šādus jautājumus Skaties.lv lasītājiem, kuri pēdējo nedēļu laikā anonīmi tik aktīvi apsprieduši viņas dzīvi, uzdod ”Bez Tabu Pirmā Skūpsta” dalībniece Aija Dembovska. Aijai vairs nav, ko zaudēt. Viņa ir izlēmusi iet uz visiem simts procentiem un neslēpt vairs neko.

”Man tas puišelis Kristiāns nav vajadzīgs!” Skandalozā skaistule Aija sāk jaunu dzīvi ar īstu vīrieti pie sāniem

''Man tas puišelis Kristiāns nav vajadzīgs!'' Skandalozā skaistule Aija sāk jaunu dzīvi ar īstu vīrieti pie sāniem 77

TV draugi šobrīd ar interesi seko līdzi ”Bez Tabu” skūpstu eksperimenta skandalozākā pāra Aijas un Kristiāna attiecību attīstībai. Kamēr Kristiāns paziņojis, ka meitene turpina viņu vajāt, Aija sarunā ar Skaties.lv iezīmē pavisam citu ainu. Viņai jau ir jauns pielūdzējs, un tāda Kristiāna simpātiskajai meitenei nemaz nevajagot.

Uz XII Jaunatnes dziesmu un deju svētkiem pulcēsies 40 000 Igaunijas jauniešu

Uz XII Jaunatnes dziesmu un deju svētkiem pulcēsies 40 000 Igaunijas jauniešu

Mēdz sacīt, ka latvieši ir liela dziedātāju tauta. Tomēr ar bagātīgām tradicionālo dziesmu un deju tradīcijām var lepoties arī mūsu ziemeļu kaimiņi igauņi. Līdzīgi kā Latvijā Igaunijā dziesmu un deju svētki norisinās ik pēc pieciem gadiem. Savukārt šovasar Tallinas lielākajās estrādēs jau 12. reizi noritēs arī Jaunatnes dziesmu un deju svētki, kas pulcēs tieši jaunākās paaudzes korus un deju kolektīvus no visas Igaunijas.

Kā šovu donžuāns “atšuva” skūpsta partneri! Kāpēc Elīna neķītrajam Armandam nebija gana laba?

Kā šovu donžuāns "atšuva" skūpsta partneri! Kāpēc Elīna neķītrajam Armandam nebija gana laba? 18

Ja cilvēks piesakās romantiskam eksperimentam, tad noteikti viņš meklē mīlestību. Šāds uzskats valda vairāku cilvēku prātos, redzot televizora ekrānos 14 drosminiekus, kuri, pateicoties vienam skūpstam, centās atrast savas otrās pusītes. Bet liekas, ka šāds uzskats nepiestāv šova dalībniekam Armandam. Šis bija jau otrais šovs, kurā puisis paliek ar “garu degunu”. Tikai šoreiz viņš pats “atšuva” savu skūpsta partneri!

Kautrīgais smukulītis Gvido no “Supernetto” kases sapņo kļūt par pasaulslavenu dīdžeju

Kautrīgais smukulītis Gvido no "Supernetto" kases sapņo kļūt par pasaulslavenu dīdžeju 3

Mīlestība virmo gaisā, un ar katru dienu ar vien straujākiem soļiem tuvojas gada romantiskākā diena un gada romantiskākais eksperiments Bez Tabu “Pirmais skūpsts”! Pirmās simpātijas, pirmais skūpsts, aizsietas acis, ziedi, romantika, dāvanas un randiņi – tas viss būs skatāms jau 14. februārī, bet līdz tam raidījuma veidotāji vēlas iepazīstināt skatītājus ar šova dalībniekiem. Lūk, viens no šova seksīgākajiem puišiem – Gvido!

Lūk, katra puiša sapnis – skaistule Baiba! Blondi mati, zilas acis un garas kājas!

Lūk, katra puiša sapnis – skaistule Baiba! Blondi mati, zilas acis un garas kājas! 14

Dienas skrien kā stirnas un arvien straujākiem soļiem tuvojas Valentīn diena! Diena, kad ne tikai visapkārt plauks un virmos mīlestība, bet galvenokārt diena, kad TV3 ekrānos ikvienam būs iespēja vērot Bez Tabu romantiskāko eksperimentu “Pirmais skūpsts”! Šova veidotāji līdz šim ir iepazīstinājuši ar desmit drosmīgiem un interesantiem cilvēkiem, kuri vēlas atrast laimi ar pirmo skūpstu. Tagad kārta meitenei no Ogres. Iepazīsties – Baiba!

Uzzini, kuriem no “Pirmā skūpsta” pāriem “Bez Tabu” skatītāji prognozē randiņus!

Uzzini, kuriem no "Pirmā skūpsta" pāriem "Bez Tabu" skatītāji prognozē randiņus! 36

Jau pavisam drīz būs klāt 14. februāris – Svētā Valentīna jeb Visu mīlētāju diena, kas nozīmē, ka daudzi un daudzas trīcošām sirsniņām gaidīs un cerēs uz Amora mīlas bultām. Savukārt raidījums Bez Tabu, kā ik gadus, rīko šovu ”Pirmais skūpsts” – satraucošu un piedzīvojumiem bagātu notikumu drosmīgajiem mīlēt gribētājiem, kur galvenā balva ir ne tikai skūpsts ar svešinieku, bet arī attiecības, bet tas jau ir atkarīgs no viņiem pašiem.

Iepazīsties ar pāriem un prognozē, kuri četri dosies uz randiņu! Viss, kas Tev jādara ir jābalso par savu favorītpāri, kurš tavuprāt būs tik mīlas pārpilns pēc Pirmā skūpsta un dosies uz randiņu!

Balsot ir iespēja līdz pat 14. februāra vakaram, raidījumam Bez Tabu: Pirmais skūpsts, plkst. 21:00!

Balva

Tas, kurš būs visprecīzākais un pareizi noteiks, kuri četri pāri dosies uz randiņu, savā īpašumā iegūs dāvanu kasti no “Skyn” un dāvanu karti 200 eiro vērtībā no viesnīcas / restorāna “Pļavas!”

Meitenes kronē “Pirmā skūpsta” smukulīti! Kas ir šis siržulauzējs?

Meitenes kronē "Pirmā skūpsta" smukulīti! Kas ir šis siržulauzējs? 17

Mārtiņš divos vārdos raksturojams kā “pozitīvisma bumba!” Spēs sasmīdināt un ieinteresēt ikvienu, ar kuru atradīsies vienā telpā. Meitenes! Šis puisis vēl joprojām ir brīvs, bet tikai līdz Valentīna dienai, jo, kurš zina, varbūt tieši Mārtiņam šovā “Pirmais skūpsts” izdosies atrast savu otro pusīti!