Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Bez Tabu Pirmais skūpsts

“Viņa piezvanīja un stādījās priekšā kā mana meita.” Bučošanās šova sensācijas Ērika neticamais stāsts

"Viņa piezvanīja un stādījās priekšā kā mana meita." Bučošanās šova sensācijas Ērika neticamais stāsts 8

Gada sākumā par “Bez Tabu” eksperimenta “Pirmais skūpsts” sensāciju kļuva 60 gadus vecais namdaris Ēriks Pūle, kurš savas kaislīgās bučošanās manieres dēļ kļuva par interneta sensāciju kā ”dvēseles izsūcējs”. Desmit mēnešus pēc šova Ēriks atklāj, ka dalība eksperimentā apgriezusi viņa dzīvi kājām gaisā.

Pirmā skūpsta kaislīgākās bučas īpašnieks Ēriks pieteikumu aizpildījis kopā ar… draudzeni!

Pirmā skūpsta kaislīgākās bučas īpašnieks Ēriks pieteikumu aizpildījis kopā ar... draudzeni! 5

Kā, iespējams, daudzi atceras, Valentīna diena kanālā TV3 tika pavadīta īpaši romantiski un saviļņojoši, jo skatītāji varēja vērot īpašo Bez Tabu eksperimentu Pirmais skūpsts. Četriem pāriem tas beidzās ar randiņu, Saimnieks meklē sievu pirmās sezonas dalībniecei Inesei Sondorei iedotu “kurvīti”, bet īpaši plašu rezonansi izraisīja dalībnieks Ēriks Pūle, kura skūpstīšanās maniere sociālajos tīklos kļuva ļoti populāra.

Mīlestību TV eksperimentā meklē gan māte, gan dēls

Mīlestību TV eksperimentā meklē gan māte, gan dēls 9

Raidījuma Bez Tabu eksperimentam Pirmais skūpsts pirms gada pieteicās pirmsskolas skolotāja Inga un tehniķis Ainārs. Abi pēc eksperimenta nu jau gadu ir kopā. Cerība tikt pie mazbērniem Ingai likusi neparastajam eksperimentam pieteikt savu dēlu, kuram mīlas frontē pagaidām nav īpaši veicies.

Saimnieks meklē sievu dalībnieces centieni atrast otru pusīti arī šoreiz izgāžas!

Saimnieks meklē sievu dalībnieces centieni atrast otru pusīti arī šoreiz izgāžas! 1

Vakar, Valentīna dienā, kanālā TV3 bija iespējams vērot aizraujošo un kaisles pilno Bez Tabu eksperimentu Pirmais skūpsts, kurā jau otro gadu pēc kārtas piedalās arī kāda šova Saimnieks meklē sievu dalībniece. Šoreiz tā bija zirgkope Inese Sondore, taču arī šajā reizē viņas mēģinājums ar televīzijas starpniecību atrast savu dzīves lielo mīlestību beidzās ar neveiksmi.

50% precizitāte jeb Bez Tabu eksperiments Pirmais skūpsts piedzīvo četrus randiņus!

50% precizitāte jeb Bez Tabu eksperiments Pirmais skūpsts piedzīvo četrus randiņus!

Vakar, 14. februārī, pasaulē plaši pazīstamajā Visu mīlētāju dienā jeb Valentīna dienā kanāls TV3 saviem skatītājiem to piedāvāja pavadīt uz īpaši romantiskas nots. Bez Tabu eksperimentā piedalījās 16 bučoties gribētāju, tātad – astoņi pāri, bet kuri tad tika līdz pašai kulminācijai – randiņam? 

Vai pēc viena skūpsta var atrast mīlestību?

Vai pēc viena skūpsta var atrast mīlestību? 1

Raidījums Bez Tabu sācis apzināt pagājuša gada dalībniekus eksperimentā Pirmais skūpsts, lai saprastu, cik no pāriem, kas izveidojās, pēc pirmā skūpsta ir palikuši kopā.

Kurš pēc Pirmā skūpsta dosies uz randiņu? Prognozē un laimē balvu!

Kurš pēc Pirmā skūpsta dosies uz randiņu? Prognozē un laimē balvu! 114

Romantiskākais no Bez Tabu eksperimentiem – Pirmais skūpsts – ir nonācis finiša taisnē. Eksperimenta finālisti beidzot ir tikušies un ļāvušies pirmajam skūpstam. Drosminieki un malači – aplausi un fanfaru skaņas dalībniekiem! Taču tagad seko pats interesantākais – vai pirmais skūpsts bija tik kaislīgs, valdzinošs un neaizmirstams, lai eksperimenta dalībnieki gribētu satikties jau randiņā? Kādam jā, bet kādam diemžēl nē…

Valentīndiena kanālā TV3 šogad būs īpaši kaislīga un seksīga!

Valentīndiena kanālā TV3 šogad būs īpaši kaislīga un seksīga!

TV3 raidījums Bez Tabu Valentīna dienas vakarā skatītājiem jau otro gadu uzburs romantiskas noskaņas ar eksperimentu Pirmais skūpsts. Skatītāji kļūs liecinieki tam, vai no pirmā skūpsta ar pilnīgi nepazīstamu cilvēku var uzplaukt jūtas. Savukārt uzreiz pēc tam TV3 aizvedīs krāšņā modes pasaulē un aizraus iepirkšanās kaislībās, bet visam pāri būs krāšņa mīlestība – filma Sekss un lielpilsēta par četrām Ņujorkas draudzenēm! Izbaudiet Valentīna dienas īpašo programmu 14. februārī kanālā TV3!

VIDEO: ieskaties, cik jautri gāja Bez Tabu Pirmais skūpsts atlasēs!

VIDEO: ieskaties, cik jautri gāja Bez Tabu Pirmais skūpsts atlasēs!

Tā diena strauji tuvojas – ielas pārpildinās ziedi, baloni un čalojoši pārīši. Tie, kuriem šajā Valentīndienā palikuši bez otras pusītes, steidz to labot, piesakoties raidījuma Bez Tabu eksperimentam Pirmais skūpsts. Ieskaties, kā gājis tā atlasēs!