Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Bez Tabu Nejēdzības

Uz XII Jaunatnes dziesmu un deju svētkiem pulcēsies 40 000 Igaunijas jauniešu

Uz XII Jaunatnes dziesmu un deju svētkiem pulcēsies 40 000 Igaunijas jauniešu

Mēdz sacīt, ka latvieši ir liela dziedātāju tauta. Tomēr ar bagātīgām tradicionālo dziesmu un deju tradīcijām var lepoties arī mūsu ziemeļu kaimiņi igauņi. Līdzīgi kā Latvijā Igaunijā dziesmu un deju svētki norisinās ik pēc pieciem gadiem. Savukārt šovasar Tallinas lielākajās estrādēs jau 12. reizi noritēs arī Jaunatnes dziesmu un deju svētki, kas pulcēs tieši jaunākās paaudzes korus un deju kolektīvus no visas Igaunijas.

Pircēji dusmīgi – veikals durvis slēdz ciet pāris minūtes pirms 22:00! Kādreiz par to pienācās sods!

Pircēji dusmīgi - veikals durvis slēdz ciet pāris minūtes pirms 22:00! Kādreiz par to pienācās sods! 74

Aculiecinieks iemūžinājis video, kurā redzams, ka pirms 22:00 cilvēki netiek ielaisti kādā pārtikas veikalā. Veikala darbinieks tur ciet durvis, un klienti paliek bez kārotajām vakara uzkodām. Tas rosina aizdomāties – ja norādīts, ka veikals strādā līdz 22:00, tas nozīmē, ka cilvēki var ieiet līdz 22:00, vai arī 22:00 visiem jau jābūt ārā no veikala telpām?

Koki krīt kā sērkociņi! Ropažu iedzīvotāji spiesti dzīvot nāves briesmās

Koki krīt kā sērkociņi! Ropažu iedzīvotāji spiesti dzīvot nāves briesmās 1

Ineta un Arūrs pirms trim gadiem iegādājās īpašumu “Vilciņi” Ropažu pievārtē. Viss bija labi, līdz pavasarī kaimiņu meža īpašumā, pretēji viņu gribai,  tika veikta kailcirte un atstātas vientuļas apses tieši pie Vilciņu īpašuma robežas. Tagad Inetas un Artūra lauku dzīves idille pārvērtusies murgā, jo pēdējo piecu nedēļu laikā viena pēc otras, kā sērkociņi,  nogāzušās četras apses tieši viņu īpašumā.

Pliki koka zirgā, Brīvības pieminekļa apčurāšana, ģenitāliju demonstrēšana. Ārvalstu huligānu ”izlēcieni”

Pliki koka zirgā, Brīvības pieminekļa apčurāšana, ģenitāliju demonstrēšana. Ārvalstu huligānu “izlēcieni” 8

Divi Francijas pilsoņi bija nolēmuši nopeldēties Rīgas kanālā, Brīvības pieminekļa apkaimē. Kad pie viņiem piegāja Rīgas pašvaldības policija, viens no kungiem jau bija pilnībā izģērbies. Par šo ”joku” un urinēšanu kanālā no tiltiņa ārvalstniekiem noformēts protokols un likts samaksāt soda naudas 70 un 250 eiro apmērā.

Vēlēšanu “sviests”! “Rīgas satiksmes” kontrolieriem pirms vēlēšanām esot liegts sodīt bezbiļetniekus

Vēlēšanu "sviests"! "Rīgas satiksmes" kontrolieriem pirms vēlēšanām esot liegts sodīt bezbiļetniekus 53

Raidījums Bez Tabu saņem pārsteidzošu vēstuli no kāda skatītāja: “Sveiki! Ne pārāk ilgi strādāju “Rīgas satiksmē” par kontrolieri. Esmu pārsteigts par atvaļinājumu, kurā no 22. aprīļa līdz 5. jūnijam jādodas visiem kontrolieriem. To apmaksā Rīgas dome. Ar kolēģiem runājām, ka tas saistīts ar vēlēšanām, lai neizrakstītu soda kvītis.”

Absurdi! Vai tiešām, nokļūstot slimnīcā, cilvēkiem netiks dota iespēja piedalīties vēlēšanās?

Absurdi! Vai tiešām, nokļūstot slimnīcā, cilvēkiem netiks dota iespēja piedalīties vēlēšanās? 4

Vēl tikai divas dienas līdz pašvaldību vēlēšanām, kad, ņemot līdzi draugus, radus un paziņas, dosimies vēlēt. Apkārt dzirdam nemitīgus saucienus nebūt vienaldzīgiem, nebūt slinkiem un ierasties, taču ir situācijas, kurās, gribot vēlēt, tas vienkārši nav iespējams! Skatītājs Uldis ir nobažījies, ka šogad vēlēšanās nevarēs piedalīties viņa mamma.