Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Bez Tabu Nejēdzības

Īrnieku kašķis Rīgas Centrāltirgū –  pašmāju stādaudzētāji nonāk ķīlnieku lomā!

Īrnieku kašķis Rīgas Centrāltirgū - pašmāju stādaudzētāji nonāk ķīlnieku lomā!

2016. gada nogalē Rīgas Centrāltirgus nolemj atbrīvoties no viena apakšīrnieka, kurš apsaimnieko daļu tirgus teritorijas. Tur tirdzniecības vietas pērk stādu audzētāji, kuriem andeles sezona ir pavasarī. Līguma laušana notiek skandalozi, piesaistot policiju. Nupat ir sākusies stādu tirdzniecības šā gada sezona un atklājas, ka tirgotāji ir kā ķīlnieki. Jo šogad par vietu tirgū sanāk maksāt dubultā.

Tas brīdis, kad maksā ne par ko! Iedzīvotāji šokā par domofonu biznesa nekaunību

Tas brīdis, kad maksā ne par ko! Iedzīvotāji šokā par domofonu biznesa nekaunību 1

Mežciema daudzdzīvokļu nama iedzīvotājs Jānis ir pārsteigts par domofonu sistēmas apsaimniekošanas uzņēmuma SIA “Vizit” apetīti. Saņēmis rēķinu par 56 eiro – abonēšanas maksu par iepriekšējiem astoņiem gadiem. Ir arī neizpratnē, kā iespējams pieprasīt naudu ar atpakaļejošu datumu?! Turklāt rēķinā nav pat norādīta persona, vai dzīvokļa īpašnieks, kuram adresēts rēķins, kā vien dzīvokļa numurs.

Vai gaidīsim, kamēr kāds nositīsies? Ķemeros ikviens var piekļūt bīstamam sanatorijas graustam

Vai gaidīsim, kamēr kāds nositīsies? Ķemeros ikviens var piekļūt bīstamam sanatorijas graustam 3

Lai cik skumji nebūtu, Latvijā vēl joprojām ir daudz graustu, kuri nedara godu. Par vienu šādu ēku mums ziņo skatītāji, kuri pamanījuši nebūšanas. Runa ir par bijušo sanatorijas ”Līva” ēku Ķemeros. Pamatīgs monstrs, kuru uzbūvēja padomijas gados un kas ļoti ilgu laiku stāvēja pamests. Tagad tur rosās dažāda traktortehnika, un izbrīnu rada tas, ka teritorijā, neskatoties uz bīstamību, var iekļūt teju ikviens.