Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Bez Tabu Nejēdzības

”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.

Mūzikas skolotāja iekuļas nepatikšanās ar VID. Viņai pieprasīts mistisks nodokļu parāds

Mūzikas skolotāja iekuļas nepatikšanās ar VID. Viņai pieprasīts mistisks nodokļu parāds 12

Ja kāds šobrīd palūkotos kādā no Valsts ieņēmumu dienesta filiālēm, tad redzētu, ka tās vēl joprojām ir pilnas ar cilvēkiem, kuri steidz iesniegt gada ienākumu deklarācijas, lai atgūtu pārmaksāto naudu. To labprāt darītu arī mūsu nākamā stāsta varone, bet viņas gadījumā naudu maksāt pieprasa valsts, jo, kā saka viņa pati – pašai nezinot, ir kļuvusi par ļaunprātīgu nodokļu nemaksātāju.

Laboratorija cilvēkam nosūta svešas personas analīžu datus. Kļūdā vaino ārstus un pašus pacientus

Laboratorija cilvēkam nosūta svešas personas analīžu datus. Kļūdā vaino ārstus un pašus pacientus 1

Vai varat iedomāties situāciju, ka pēc tam, kad esat bijis nodot analīzes, jūs uzzināt, ka to rezultātus esat saņēmis nevis Jūs, bet gan kāds cits, jums nepazīstams cilvēks? Nevarat? Liekas neticami? Jo ir taču moderno tehnoloģiju laikmets, un arī likums nosaka, ka dati par kādu personu ir cītīgi aizsargājami. Bet tā notiek. Kā? Kāpēc? Cik droši varam būt?

Valsts amatpersona “pa kluso” pasniedz privātstundas skolēniem. Kas liedz to darīt legāli?

Valsts amatpersona "pa kluso" pasniedz privātstundas skolēniem. Kas liedz to darīt legāli? 2

Marts jau ir pāri pusei, un tas nozīmē, ka mēs ne vien tuvojamies pavasarim, bet arī brīdim, kad skolēniem jūs jāiespringst eksāmeniem. Nav noslēpums, ka ne visiem mācīšanās iet no rokas un vecākiem nākas lauzīt galvu par to, kā atvasei palīdzēt uzlabot sekmes. Viens no variantiem – algot privātskolotāju. Kur to meklēt? Sludinājumu portāli ir pilni ar piedāvājumiem, bet, kā noskaidrot, cik attiecīgais piedāvājums ir kvalitatīvs un likumīgs?

Kā tas iespējams?! Bērnudārzā Ogrē gadiem ilgi viltoti dokumenti ar neesošu darbinieku parakstiem

Kā tas iespējams?! Bērnudārzā Ogrē gadiem ilgi viltoti dokumenti ar neesošu darbinieku parakstiem 6

Skandāls Ogres pirmsskolas izglītības mācību iestādē par nesmukumu naudas lietās samilza jau pirms pāris gadiem. Bērnudārzā veica pārbaudi Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja darbinieki, tika veikts audits un prettiesiskas darbības no mācību iestādes grāmatvedības dokumentiem līda kā īlens no maisa. Rezultātā tagad arī Prokuratūra izvirzījusi apsūdzību pieciem darbiniekiem un iestādes vadītājai, kura, tiekoties ar Bez Tabu, notikušo komentē nelabprāt, jo pašlaik notiekot tiesvedība.